موتورولا اسلش 500 دلار از قیمت Razr برای یک مدت زمان محدود

موتورولا ایجاد رسانه های جهانی دیوانگی زمانی که آن را منتشر کرد اولین تاشو گوشی موتورولا Razr در اوایل این سا

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 خرداد 1399
موتورولا ایجاد رسانه های جهانی دیوانگی زمانی که آن را منتشر کرد اولین تاشو گوشی موتورولا Razr در اوایل این سال است. طراحی جدید Razr است فقط به عنوان قابل توجه به عنوان سلف خود بود و شگفت آور شبیه به آنچه ارائه پیشنهاد طولانی قبل از انتشار آن است. اما علاوه بر آن سرد به نظر می رسد Razr بسیار مورد بحث دو چیز دیگر: آن مشخصات و قیمت آن است. با وجود آن که به بازار عرضه شده به عنوان یک دستگاه گل سرسبد برخی از اجزای آن واقعا نمی شد در سطح مورد نیاز برای این عنوان. گل میمون 710, از 2500 میلی آمپر باتری و تک دوربین اصلی ابرو مطرح شده زمانی که آنها قرار داده و در کنار Razr برچسب قیمت. 1500 $تازگی و خنکی تاشو صفحه نمایش و رجعت طراحی نیست به اندازه کافی برای جلب کردن مردم به خرید یک گوشی با قیمت 500 دلار-تلفن داخلی.اگر چشم آبیاری قیمت بود و تنها چیزی که ایستاده بین شما و موتورولا Razr پس ما باید برخی از خبر خوب برای شما! موتورولا به طور موقت با تخفیف Razr 33 ٪ و یا به عبارت دیگر $500.

اینده (و در همان زمان دلتنگ) تلفن می تواند شما را برای تنها $999.99. البته که هنوز هم مقدار زیادی از پول, اما حداقل این استاندارد گل سرسبد قیمت گذاری شده است. در حالی که عملکرد و کیفیت عکس را هنوز هم خواهد شد به مراتب از مدل های اپل و سامسونگ برای ارائه, اگر ایستاده کردن از جمعیت بالا در فهرست اولویت خود را Razr است که این گوشی را دریافت کنید.

این است که اگر شما در Verizon, چرا که تنها حامل موتورولا Razr در دسترس است.

در سمت روشن هر دو رنگ سیاه و سفید و به تازگی منتشر شده سرخ طلا گزینه با تخفیف هستند.

علاقه مند به Razr? نمی اندیشیدن بیش از حد طولانی معامله 21 ژوئن به پایان می رسد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de