ایکس باکس ارائه می دهد رئیس اثبات این که ایکس باکس سری S است که نشان داد در ماه اوت

در مصاحبه اخیر خود ایکس باکس سر فیل اسپنسر گفت که مایکروسافت قصد دارد برای بحث بیشتر در مورد به عقب سازگار با

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
  • در مصاحبه اخیر خود ایکس باکس سر فیل اسپنسر گفت که مایکروسافت قصد دارد برای بحث بیشتر در مورد به عقب سازگار با بازی های در حال آمدن به ایکس باکس سری X در ماه اوت است.
  • ما در حال حاضر می دانستند که ایکس باکس سری X خواهد بود قادر به بازی هزاران نفر از, ایکس باکس, ایکس باکس 360 و ایکس باکس یکی از بازی ها در, راه اندازی, اما این اولین بار بود که ما شنیده ام حدود یک ماه اوت رویداد.
  • گزارش های اخیر ادعا کرده اند که مایکروسافت را نشان می دهد شایعه ایکس باکس سری S در ماه اوت است.

در گذشته مایکروسافت نشان داد بازی های جدید از آمدن به ایکس باکس سری X در طول آن بازی ایکس باکس نمایش گذاشتن در اوایل این ماه. بازی های جدید در Forza Motorsport, دولت از پوسیدگیو حکایت franchises شد رسما تایید ما طعم قسم خورده از Obsidian Entertainment و ما شاهد هاله بی نهایت در عمل برای اولین بار. واکنش شد و تا حدودی مخلوط به عنوان بسیاری از بازی ها به نظر نمی رسد به هر نقطه نزدیک به آماده, اما خبر خوب این است که ایکس باکس سری X خواهد بود به عقب سازگار با هزاران نفر از بازی های قدیمی در روز راه اندازی. در واقع در یک مصاحبه صورت گرفت که در مدت کوتاهی پس از این رویداد در هفته گذشته Phil Spencer اشاره در رویداد دیگری به بحث در مورد این بازی.

صحبت کردن با iJustine و خواهرش جینا Ezarik خود را همان مغز, پادکست, ایکس باکس رئیس Phil Spencer صحبت در مورد همه کار این تیم قرار داده بود به آوردن بسیاری از بازی های قدیمی برای ایکس باکس سری X و گفت: "تشویق به صحبت بیشتر در مورد آن" در ماه آینده. "من فکر می کنم در ماه اوت ما باید بیشتر به می گویند که" او اضافه شده است.

مایکروسافت ترجمه شده است تا سازگاری بر روی ایکس باکس سری X برای سال در حال حاضر, اما این اولین بار است که ما شنیده ام هر چیزی خاص در مورد یک رویداد بالقوه در ماه اوت است. گزارش های متعدد نشان داده اند که مایکروسافت به دنبال کردن بازی های ایکس باکس ویترین با یکی دیگر از رویداد در ماه اوت به فاش کردن شایعه ایکس باکس سری S کنسول و اسپنسر تایید کرد که چیزی اتفاق می افتد در ماه اوت کردم اینترنت وزوز. قابل توجه اسپنسر به ظاهر بی ضرر قول نیز اتفاق افتاده است برای شروع ساخت دور درست بعد از یک نسل بعدی ایکس باکس کنترلر به بیرون درز آنلاین است که برخی از مردم بر این باورند که ممکن است متعلق به اصطلاح ایکس باکس سری S.

در این نکته شایان ذکر است که زمانی که مایکروسافت گذاشته خود ایکس باکس 20/20 نقشه راه آن وعده داده شده "ماهانه لحظات در طول بقیه سال" و به دنبال از طریق در ماه مه با یک نگاه برای اولین بار در ایکس باکس سری X گیم پلی. اما در ماه ژوئن همه ما رو radio silence, و ما تا به حال صبر کنید تا نزدیک به پایان ماه ژوئیه برای ویترین است. به عبارت دیگر ما هیچ ایده چه برنامه های مایکروسافت هستند و چگونه این بیماری همه گیر است که تاثیر این برنامه اما همه نشانه ها با اشاره به یکی دیگر از رویداد در ماه اوت با بیش next-gen اخبار, حتی اگر آن را کاملا در همان مقیاس است.

در ضمن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی است که ما در مورد نمی دانم یا ایکس باکس سری X یا PS5 اما سونی انجام یک کار بهتر از توضیح استراتژی خود را برای نسل بعدی از مایکروسافت به این نقطه است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن