به عنوان آن را نمی خرید به صورت فله در فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر

  • یک سفر به فروشگاه مواد غذایی است یکی از بسیاری از جنبه عادی از زندگی روزمره شده اند که به طور کامل تبدیل داخل به خارج به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • یکی از بدترین رفتارهای شما می توانید عمل در حال حاضر عمده-خرید اقلام در سفر بعدی خود را به فروشگاه مواد غذایی.
  • در تعادل شما بهتر است توسط بسیاری از کالاهای احتکار و ما توضیح دهد که چرا.

یکی از تعریف عکس برای من از اوایل روز از coronavirus همه گیر شد از دیدن یک تصویر ارسال شده به رسانه های اجتماعی از یک زن با هل دادن یک سبد خرید. آن را به طور کامل پر شده با یک چیز و یک چیز تنها — مقدار زیادی و تعداد زیادی و تعداد زیادی از (کامل) کوزه های شیر. با وجود این خریدار جهل در مورد مفهوم کل از شیر انقضای من مطمئن هستم که همه ما می تواند به یاد داشته باشید کسانی که ماجراهای در فروشگاه مواد غذایی در شروع این بیماری همه گیر هنگامی که ما به طور منظم استقبال با قفسه های خالی بود که تمیز برداشت از کاغذ توالت (و خالی فریزر که در آن خریداران به حال برداشت همه از شیر موجود در انبار). از آنجا که این پدیده ابزار وب شروع به بهار مثل این سایت Instok.org که جمع آوری داده ها از چندین فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشان در یک مکان به طوری که شما لازم نیست که به بررسی تن از سایت ها برای در دسترس بودن محصول قبل از شما سوار بر یک سفر خرید.

اما اجازه دهید به بازگشت به که به عنوان مثال در آغاز برای یک لحظه. چون خرید به صورت عمده و احتکار در حال حاضر به عنوان متضاد با منطق به این صدا ممکن است زمانی که ما در وسط یک بیماری همه گیر است که در واقع نه راه حق به فروشگاه در حال حاضر.

مواد غذایی زنجیره ای و خرده فروشان مانند Costco را ساخته اند بسیاری از تغییرات بزرگ به جای خریداران و مقابله با تغییرات ساخته شده توسط COVID-19. برای مثال شما نشانه هایی در مکان هایی مانند هدف توضیح است که خریداران تنها مجاز به خرید تعداد محدودی از شدت دنبال و پس از محصولات مانند شیر و کاغذ توالت. تغییرات دیگر شامل اختصاص یک ساعت از خرید در طول روز زمانی که تنها سالمندان و آسیب پذیر می توانند در فروشگاه رایگان از بودن در اطراف عموم است.

برخی از تغییرات به احتمال زیاد معطل حتی پس از همه گیر به پایان رسیده است. PwC برای مثال انجام یک نظرسنجی از 1,600 مصرف کنندگان که در بر داشت که 42 درصد می گویند که آنها قصد دارید به نگه داشتن در خرید محصولات به صورت فله تا COVID-19 همه گیر است که به طور رسمی بیش از. یکی دیگر از 64 درصد گفت: آنها را به انجام است که حتی پس از همه گیر شده است.

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خریداران — wish you would جلوگیری از انجام این حق در حال حاضر.

یک اثر این است که در قیمت کالا است. قیمت از یک دوجین تخم مرغ که در صدر $3 در ماه مارس است. هنگامی که شما خرید به صورت فله و حتی پاک کردن یک فروشگاه موجودی کالا شما در حال بدست گرفتن اقداماتی که منجر به افزایش قیمت ها. قیمت دریافت مطرح شده به طوری که موجودی دریافت نمی کند محو بنابراین خود را وحشت-خرید بدان معنی است که من پرداخت بیشتر در علاوه بر این به برخورد با کمبود.

همانطور که پیشتر گفته شد بسیاری از موارد (مانند شیر) نیز تاریخ انقضا پس از خرید بیش از حد در واقع شما هیچ خوب و زباله است. علاوه بر این تن شما در حال خرید عمده کارهای اشتباه با نیویورک تایمز اشاره کرد که ناسالم موارد مانند کوکی ها و تراشه های شاهد فروش خوشه به تازگی و با داشتن بیش از آن در اطراف خانه و البته فروش بیشتر وعده و افزایش وزن.

خط پایین: خرید آنچه شما نیاز مردم است. نه آنچه که شما نیاز دارید … به خانه خود را تبدیل به یک قسمت از Hoarders.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>