تحلیلگر می گوید که اپل نیاز به خرید این موتور جستجو قبل از اینکه خیلی دیر

گوگل می پردازد اپل مبلغ زیادی از پول را به موتور جستجوی پیش فرض بر روی آی فون. با توجه به برنشتاین Toni Saccon

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399

گوگل می پردازد اپل مبلغ زیادی از پول را به موتور جستجوی پیش فرض بر روی آی فون. با توجه به برنشتاین Toni Sacconaghi اپل در مورد دریافت 8 میلیارد دلار در سال فقط تا گوگل می توان به موتور جستجوی پیش فرض بر روی دستگاه های iOS مانند آی فون. این تولید مقدار زیادی از تبلیغات درآمد برای گوگل تا آنجا که $25 میلیارد دلار در سال از, در iOS, و پول است که اپل دریافت از جستجو شرکت می رود سمت راست به خط پایین خود را. پس چرا باید به هر دو شرکت را تغییر دهید ؟

تحلیلگر می گوید: اپل باید خرید DuckDuckGo

Sacconaghi به نظر می رسد در CNBC امروز و گفت که به همین دلیل گوگل می پردازد بسیار به اپل ترس است که اگر گوگل را پرداخت نمی کند مقدار که اپل درخواست مایکروسافت خواهد شد. و است که می تواند بینگ جدید موتور جستجوی پیش فرض بر روی آی فون. اپل همچنین دارای برخی از خطر در اینجا می گوید: تحلیلگر. او می گوید که اگر اپل به جای گوگل با بینگ یکی بعد مایکروسافت می تواند به اپل که پس از جستجو نیست یک اولویت آن دیگر علاقه مند در ساخت بینگ جستجوی پیش فرض گزینه بر روی آی فون. که می تواند از ترک گوگل در انتظار در بال مایل به بازگشت گوگل به عنوان پیش فرض iOS, موتور جستجو, اما تنها برای گفتن 500 میلیون دلار است.
این تحلیلگر می گوید که اپل می تواند خرید ارزان "بیمه" در برابر سناریویی شبیه به این اتفاق می افتد با خرید یک موتور جستجوی خاص خود را دارد. او به درستی اشاره می کند که اپل نمی تواند کسب درآمد از جستجو در خود را دارد و باید خرید DuckDuckGo. با 1.35% به اشتراک گذاری ایالات متحده جستجو در بازار از ماه گذشته (در مقایسه با 88.16 درصد برای گوگل و 6.51% برای بینگ) داشتن اردک اردک برو می تواند گوگل را نگران از دست دادن $25 میلیارد دلار درآمد حاصل می آید که از سیستم عامل iOS جستجو.

Sacconaghi می گوید که چنین خرید می تواند ساخته شده توسط اپل برای کمتر از $1 میلیارد. آن را به مقدار کمتر از یک هفته از اپل جریان نقدی. آن را "واقعا از روی حیله و تزویر سه پا مدفوع" او اشاره می کند که درآمد آن را دریافت از گوگل معادل بیش از 10 درصد از اپل عامل درآمد و تصریح چگونه داشتن یک موتور جستجو می تواند اپل با برخی از بیمه.

با 93 کارکنان به عنوان ماه گذشته اردک اردک برو یک کمی بزرگتر از معمول اپل کسب و انجام 61.75 میلیون جستجوهای روزانه به عنوان از آوریل سال 2020 است. در حالی که واژه های جستجو ذخیره می شود نمی توان آنها را در ارتباط با هر کاربر منحصر به فرد. خالق موتور جستجو, گابریل واینبرگ می گوید: "به طور پیش فرض DuckDuckGo را جمع آوری و یا به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی است. است که ما سیاست حفظ حریم خصوصی در ملخص کلام است." این شرکت برآورد خالص ارزش است $901 میلیون اما این شرکت نیست ، این بدان معناست که اپل را مجبور به نشستن با شرکت و هش کردن یک قیمت خاص به عنوان آن را انجام داده است و با اکثریت آن را خریداری.

یکی از چیزهایی که اپل نیاز به در نظر بگیرید که Sacconaghi نمی است که امکان 50 دولت به طور کلی وکیل و یا وزارت دادگستری (DOJ) می تواند تصمیم به شکستن گوگل, آگهی, کسب و کار است. این قطعا تحت تاثیر قرار جستجو در گوگل و در بدترین سناریو این شرکت می تواند شکست به بیت و پراکنده در باد. اگر جستجو به پایان می رسد تا به عنوان بخشی از یک کوچکتر مستقل شرکت خواهد بود وجود دارد یک احتمال آن است که پرداخت 8 میلیارد دلار به اپل خواهد بود غیر ممکن است.

علاوه بر DuckDuckGo یاهو جستجو می تواند بازدارنده برداشته و دور از Verizon برای مقدار مناسب از پول است. یاهو جستجو متعلق به یک 3.62% سهم بازار در آمریکا در ماه گذشته; اما آن را قطعا خواهد بود گران تر برای اپل به خرید که DuckDuckGo و دومی سیاست حفظ حریم خصوصی خواهد جفت کاملا با اپل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن