اپل HomePod است در نهایت گرفتن پشتیبانی برای 'شخص ثالث, خدمات موسیقی, موسیقی'... در برخی از نقطه

شایعات کوچک یا کم هزینه HomePod نوع از انواع شده اند چرخش تقریبا همیشه از اپل rookie هوشمند بلندگو تلاش رونمای

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
شایعات کوچک یا کم هزینه HomePod نوع از انواع شده اند چرخش تقریبا همیشه از اپل rookie هوشمند بلندگو تلاش رونمایی شد بیش از سه سال پیش در سال 2017 نسخه از کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. اما با مجازی WWDC سال 2020 رویداد متمرکز به طور کامل در نرم افزار به روز رسانی, ما بدیهی است که نمی توانید جدید آمازون اکو و گوگل جایگزین صفحه اصلی امروز یا.
البته که هنوز هم به این معنا نیست کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر آماده به پرتاب در حوله در این رونق صنعت, گزارش آماده است دو HomePod مدل به صورت رسمی اطلاعیه ها و نسخه های تجاری در پایان سال است.
در حالی که انتظار برای که به اتفاق می افتد در واقع ما گرفتار یک نگاه اجمالی (و یا نه ، مردمی در MacRumors بود) از عمده ویژگی های نرم افزار احتمالا در آینده در کنار بعدی اعضای هوشمند اپل سخنران خانواده است. بدون رفتن به هر جزئیات در وجه شرکت نشان داد به عنوان بخشی از یک HomeKit نمایش اسلاید است که "شخص ثالث, خدمات موسیقی" در خط لوله.
کسانی که نا آشنا با HomePod (و اپل اغلب بیش از حد سفت و سخت "باغ دیواری" استراتژی) ممکن است شوکه به شنیدن این که یک چیز در عین حال با امثال Spotify و Pandora اساسا پشتیبانی نشده توسط یکی از بهترین در جهان هوشمند سخنرانان در این لحظه. مطمئن, شما می توانید مشخصات فنی جریان موسیقی خود را از این سیستم عامل در HomePod اگر شما جفت آن را به آی فون خود را یا آی پد با استفاده از AirPlay اما این دقیقا آنچه که ما می خواهم تماس بگیرید بدون درز و راحت تجربه کنید.

خوشبختانه به نظر می رسد اپل آماده به درستی در آغوش شخص ثالث جریان موسیقی خدمات در طولانی گذشته اگر چه متاسفانه هیچ جزئیات در نام های, تاریخ و یا اجرای خود را فقط رتبهدهی نشده است. به عبارت دیگر ما نمی توانیم 100 درصد خاصی از HomePod ساخته خواهد شد به کار بومی با Spotify در یا پاندورا در هر زمان به زودی. پس از همه بیشتر وجود دارد "شخص ثالث, خدمات موسیقی" سراسر از شما می توانید تعداد انگشتان هر دو دست خود را.

هنوز یک چیز بسیار زیبا حک شده در سنگ. در برخی از نقطه در نه چندان دور آینده HomePod صاحبان قادر خواهد بود به طور مستقیم بپرسید سیری به بازی آهنگ از یک منبع مختلف از موسیقی اپل و مهم نیست که چگونه این شرکت می رود در مورد اجرای این ویژگی که پیشرفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن