این عظیم یخ دریاچه در مریخ نفس خود را دور

این فضاپیمای مریخ اکسپرس و مدارگرد تصاویر گرفته شده از یک دهانه دریاچه در سیاره قطب شمال است. با استفاده از د

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 تیر 1399
  • این فضاپیمای مریخ اکسپرس و مدارگرد تصاویر گرفته شده از یک دهانه دریاچه در سیاره قطب شمال است.
  • با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط این ماموریت ESA ایجاد کرده مجازی تصویری روگذر از این منطقه است.
  • مریخ یک بار تا به حال آب مایع بر روی سطح آن, اما آن را در حال حاضر بیش از حد سرد برای حمایت از آب در هر شکل اما یخ برای بسیاری از سال است.

می خواهید برای دیدن چیزی کاملا عالی ؟ فقط نگاه بالا. که مریخ دریاچه نشسته در میانه یک تاثیر دهانه. حداقل آن خواهد بود لیک اگر مریخ بود یک کمی اندکی گرمتر و تا به حال یک فضای به حفاظت از آب از دور whisked به فضا است.

آن را یک تکه یخ که اقدامات 50 مایل گسترده و امتداد بیش از یک مایل به دهانه خود را. بر روی زمین است که خواهد بود خوب به اندازه دریاچه اما در مریخ شده است کاهش می یابد به یک منجمد دیسک پنهان شده در قطب شمال سیاره سرخ.

تصویر باور نکردنی شما نگاه کنید به بالا دستگیر شد توسط آژانس فضایی اروپا مریخ اکسپرس orbiter. این فضاپیما مجهز به رزولوشن بالا دوربین است که اجازه می دهد تا آن را به ارسال برخی از تصاویر خیره کننده. تصویر اصلی (یکی از شما در بالا را ببینید) بود جامعی چند ماه پیش اما آژانس فضایی اروپا را انجام نداده است.

در حال حاضر با استفاده از تمام تصاویر و اطلاعات مدارگرد جمع آوری شده از منطقه, آژانس فضایی قرار داده است با هم واقعا خیره کننده تصویری مجازی "سعادتآباد" از دهانه. آن را ارائه می دهد و حتی بیشتر حس مقیاس و واقعا اجازه می دهد تا شما را به تصور آنچه در آن ممکن است مانند نگاه به عنوان یک آبکی مقصد تعطیلات در یک موازی نسخه از مریخ که در آن سیاره خود را حفظ جو است.

واقع در شمال زمینهای پست از سیاره سرخ در جنوب زیادی المپیا Undae تلماسه زمینه تا حدی که در اطراف مریخ' شمالی قطبی کلاه این خوبی حفظ تاثیر گودال پر از آب یخ در تمام طول سال. دهانه طبقه نهفته است دو کیلومتر پایین تر از لبه پیوستی 1.8 متر ضخامت گنبد سپرده است که نشان دهنده یک مخزن بزرگ غیر قطبی یخ بر روی مریخ است.

آب یخ است که به طور دائم و پایدار در Korolev دهانه چرا که عمیق ترین بخش از این افسردگی به عنوان یک طبیعی سرد و دام. درجه بالاتر از یخ سرد است و در نتیجه سنگین تر نسبت به اطراف و هوا: از آنجا که هوا ضعیف است هادی گرما آب یخ تپه است که به طور موثر محافظت از گرما و تصعید.

دهانه دریاچه ها غیر معمول نیست در سیارات و قمر ها در منظومه شمسی ما. همان می رود برای زمین واقع است که بیش از یک بدن از آب است که می تواند اعتبار به طور مستقیم به یک اثر بزرگ از یک شی در فضا است. عظیم Lonar دریاچه ای در هند است که در نتیجه برخورد یک سیارک مدتی بین 35,000 و 50000 سال پیش. آن را با آب پر شده و سپس به تازگی تبدیل به صورتی هر چند دانشمندان هنوز در تلاش برای کشف کردن که قسمت آخر.

اعتقاد بر این است که مریخ یک بار فقط نوع محل شما را در پیدا کردن جریان رودخانه ها و دریاچه ها. شواهدی وجود دارد که این سیاره تا به حال یک بار ثروت از آب مایع بر روی سطح آن و دانستن این بدان معناست که دانشمندان مشتاق برای پیدا کردن شواهدی از زندگی گذشته است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب