اپل کل مک خط خواهد شد از ویژگی های ARM مبتنی بر تراشه های قبل از سال 2022

  • اپل ممکن است به طور رسمی اعلام انتقال آن به دور از اینتل تراشه در آن نطق اصلی WWDC بعد از امروز.
  • اپل بنا به گزارش خندق اینتل به نفع خود بازوی تراشه طرح است. دو بازوی مبتنی بر مکینتاش, به احتمال زیاد خواهد 13.3-inch MacBook Pro و به طور کامل دوباره طراحی iMac.
  • تمامیت اپل مک صف خواهد شد انتقال به بازو طرح قبل از سال 2022.

با WWDC میله میله به پا زدن کردن بعد ما شاهد برخی از گزارش های ضد و نقیضی به اینکه آیا یا نه ما را ببینید اپل معرفی سخت افزار جدید در این شرکت سالانه کنفرانس توسعه. بیش از آخر هفته جان Prosser — که به سرعت به عنوان یک منبع معتبر با توجه به اپل شایعات — توییتی که اپل در آخرین لحظه ممکن است اوراق برنامه های خود را اعلام سخت افزار جدید در WWDC.

در همان زمان مشهور تحلیلگر Ming-Chi Kuo صادر شده یک سرمایه گذار جدید توجه داشته باشید در روز شنبه (از طریق AppleInsider) گذاشته و برخی از سخت افزار اپل قصد دارد برای بقیه سال. با توجه به Kuo اپل بعد از امروز خواهد شد و در واقع پرده شرکت ARM-based Mac. شایعات اپل فرار اینتل ساخت شده اند دور برای مدتی و تنها برداشت بخار بیش از چند هفته گذشته. که گفت:, آن را حس برای اپل را چنین اعلام امروز با توجه به اینکه آن چیزی است که توسعه دهندگان نیاز به کلود در اسرع وقت. بیشتر, شما ممکن است به یاد بیاورید که استیو جابز با استفاده از سیب 2005 WWDC رویداد به عنوان فروم به اعلام شرکت سوئیچ بیش به پردازنده های اینتل.

قبلی گزارش با اشاره به اپل انتشار ARM مبتنی بر مکینتاش در اوایل 2021. Kuo اما اشاره می کند که ما ممکن است بازوی جدید مبتنی بر مکینتاش می رسند به عنوان به زودی به عنوان در اواخر سال 2020 است. احتمالا اپل می خواهید به انتشار ترکیب های جدید مکینتاش مدتی در اکتبر یا نوامبر به طوری که آن را می توانید با استفاده از همیشه شلوغ فصل خرید تعطیلات.

همانطور که برای چه مکینتاش ممکن است دریافت و بازو درمان اول Kuo می گوید که اپل در حال برنامه ریزی برای شروع با دو مدل 13.3-inch MacBook Pro و iMac مباهات یک نام تجاری جدید ، جدید iMac طراحی شده است به خصوص جذاب با توجه به این که زمان طراحی را تغییر نداده است که به شدت در بیش از 10 سال است. AppleInsider اشاره می کند که جدید مکینتاش خواهد شد بنا به گزارش “بهتر از خود اینتل معادل با 50% و 100% بود.” که جذاب اگر نه کاملا بیش از حد خوش بینانه طرح ریزی اما با توجه به آنچه که ما دیده ایم اپل را با خط خود را از A-x تراشه بر روی آی فون هر چیزی امکان پذیر است.

Kuo معتقد است که تمامیت اپل مک صف انتقال را به بازو قبل از پایان 2021. او همچنین اشاره می کند که ما ممکن است یک مک بوک مباهات طراحی جدید ضربه قفسه های فروشگاه مدتی در 2021.

اپل و نطق اصلی امروز امیدوارم ما ارائه با کمی وضوح بیشتر به عنوان محصول شرکت نقشه راه و ارتباط آن با اینتل. که گفت: نسخه های جدید از iOS macOS tvOS و دیگر به روز رسانی نرم افزار به طور طبیعی را تشکیل می دهند بخش عمده ای از رویداد امروز.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de