Coronavirus بازماندگان در حال آزمایش دوباره مثبت و نشان دادن علائم

تعداد فزاینده ای از COVID-19 بازماندگان باید آزمایش مثبت دوباره برای رمان coronavirus در کره جنوبی. این caselo

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 اردیبهشت 1399
  • تعداد فزاینده ای از COVID-19 بازماندگان باید آزمایش مثبت دوباره برای رمان coronavirus در کره جنوبی.
  • این caseload از coronavirus عود بیش از دو برابر در یک هفته در کشور است.
  • تعداد فزاینده ای از عود coronavirus بیماران نشان داده اند که علائم خفیف و برخی از آنها ممکن است مسری.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از رمان coronavirus پازل است که دانشمندان هنوز در تلاش برای کشف کردن نگرانی های غیر منتظره پدیده ای که مشاهده شده در بسیاری از کشورها تحت تاثیر این بیماری همه گیر. برخی از COVID-19 بیمارانی که اعلام شده است درمان پس از تست منفی دو بار در 24 ساعت به پایان رسید تا نفر, در صورتی که حتی راه مناسب برای توصیف آن است. آنها تست مثبت دوباره در یک نقطه بعد از آن در زمان و وجود دارد هیچ پاسخ روشنی به همین دلیل است که اتفاق می افتد. همچنین معلوم نیست که آیا این بیماران مسری هستند و می توانند دیگران را آلوده اما برخی از آنها را نشان می دهد خفیف COVID-19 علائم پس از دوم عفونت مجدد. جدیدترین آمار از کره جنوبی و یک کشور است که محلی COVID-19 اپیدمی تحت کنترل نشان می دهد تعداد فزاینده ای از مردم که در حال آزمایش مثبت برای بار دوم.

کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: در روز جمعه که آن را به حال شناسایی 163 مورد از بیماران که تست مثبت دوباره پس از بهبودی. تعداد بیش از دو برابر در یک هفته NPR گزارش. 74 نفر تست مثبت دوباره در مارس 9th, و یا 2 ٪ از کشور 7,829 بهبود مردم است.

بیمارانی که عود در حال حاضر در انزوا. حداقل 61 از آنها توسعه علائم خفیف که پیچیده کار از مقامات در تلاش برای توضیح این موضوع است.

این KCDC گفت که در برخی از موارد این ویروس نبود قادر به تکرار در انزوا. آزمون هنوز هم انتخاب کنید تا اثری از ویروس اما اگر آن را مناسب می توانید آن را تکثیر و بیمار نیست مسری است. اما اگر مردم نشان می دهد COVID-19 علائم دوباره این ویروس ممکن است هنوز زنده باشد و می تواند انتقال.

KCDC مدیر کل Jeong Eun-kyeong وجود دارد گفت: هیچ شناخته ثانویه انتقال توسط عود موارد از جمعه. او همچنین گفت که این احتمال وجود دارد که بیماران کردم ویروس از افراد آلوده به عنوان آنها در حال مجدد مثبت در مدت کوتاهی پس از منتشر شده است. عود موارد تشخیص داده شده اند پس از به طور متوسط 13.5 روز از بازیابی با طولانی ترین گزارش فاصله زمانی که 35 روز. سن و منطقه ای توزیع عود موارد با خط که از کل عفونت.

KCDC مقامات گفت که این ویروس می تواند دوباره فعال داخل یک بهبود بیمار است. اگر یک بیمار نیست یک پاسخ ایمنی قوی و یا اگر سیستم ایمنی بدن ضعیف به غیر قابل کشف ویروس به سطح غلظت می تواند دوباره بجای اول برگشتن. آنها همچنین گفته اند که این ویروس می تواند اقامت خفته قبل از فعال سازی مجدد. این KCDC یافته ها در کره جنوبی در حال حاضر تحت بررسی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: چند روز پیش.

قبل از کره NPR گزارش در اواخر ماه مارس در مورد چینی COVID-19 بازماندگان که عود شدند و در انزوا قرار داده شده از جمله کارکنان پزشکی. "از نظر کسانی که مجددا مثبت و خط رسمی حزب است که آنها ثابت شده است می تواند عفونی" یکی از پزشکان گفت: NPR. "این همان است که گفتن آنها نیست عفونی. اگر آنها واقعا نمی عفونی پس از آن وجود خواهد داشت بدون نیاز به آنها را به بيمارستان دوباره."

چند هفته قبل که گزارش ها از چین, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی نیز نشان از احتمال از بیماران آزمایش مثبت دوباره. 36 سال از ووهان که جان سالم به عفونت درگذشت مارس 2nd, پنج روز پس از اعلام بازیافت. "تشخیص خود با توجه به بیمارستان گزارش های منتشر شده در رسانه های محلی قبل از آنها سانسور شد دستگاه تنفسی انسداد نارسایی تنفسی و COVID-19 نام رسمی برای این بیماری ناشی از کوروناویروس" گزارش لس آنجلس تایمز.

مسائل با استفاده از آزمون ممکن است به سرزنش برای برخی از بیماران است. این امکان وجود دارد که برخی از بیماران ممکن است مرخص شده بعد از دو کاذب منفی. اما با توجه به افزایش تعداد بیمارانی که عود آن محتمل برای همه آنها تا به حال دو کاذب منفی. پس از همه محققان شده اند و نظارت بر بیماران از نزدیک در سراسر جهان در تلاش برای درک این بیماری است.

مطالعات نشان داده اند که یک COVID-19 بیمار ممکن است عفونی به عنوان بسیاری از هشت روز پس از علائم از بین برود و بیمار را هنوز تست مثبت در آن زمان. رکورد برگزار شده است توسط یک بیمار که شد عفونی برای 49 مستقیم روز پس از ابتلا به بیماری و حتی اگر علائم ناپدید شده بود. اين بيماران مرخص تنها پس از تست منفی دو بار.

منبع تصویر: Deliris/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب