اپل مشغول کار بر روی دو آر/VR هدست اما استراتژی منجر به اختلافات

اپل به طور مخفیانه مشغول کار روی آر و تکنولوژی VR برای چندین سال و اگر چه این شرکت در حال حاضر اجرا برخی از تح

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 خرداد 1399
اپل به طور مخفیانه مشغول کار روی آر و تکنولوژی VR برای چندین سال و اگر چه این شرکت در حال حاضر اجرا برخی از تحقیقات خود را به آی فون و آی پد پایان هدف این است که برای انتشار محصولات که به طور کامل در اطراف محور فن آوری.بلومبرگ امروز مفصل آن داخلی برنامه و نشان داد برخی از درگیری ها در داخل شرکت که اپل مجبور به تغییر آن دوره است.

اپل علیرضا و هدست VR – N301


دره سیلیکون مبتنی بر شرکت گزارش شده است که در دو هدست در حال حاضر. یکی از این محصولات است موسوم به 'N301' و شامل هر دو واقعیت مجازی و واقعیت افزوده ، اپل در حال توسعه شده است این هدست در سوال سال از طریق توسعه تکنولوژی گروهی است که یک تیم مرموز از 1000 مهندسین اختصاص داده شده به VR و AR توسعه است.

اما در اواخر سال 2018 این شرکت به طور چشمگیری تغییر تلاش خود را زیر اختلاف بین رئیس سابق طراحی افسر Jony Ive و TDG منجر مایک راکول در مورد جهت این پروژه است.

این 'N301' هدست در ابتدا به معنای بسیار قدرتمند دستگاه قادر به گرافیک و سرعت پردازش مانند هیچ چیز همیشه قبل از دیده می شود در یک محصول پوشیدنی با توجه به منابع زبان به بلومبرگ.

اما تکنولوژی مورد نیاز و گرمای تولید آن ساخته شده آن را غیر ممکن به خودرا برای امتحان اماده همه چیز را به یک هدست. توپی که گفته می شود شبیه یک مک به معنای اتصال به هدست از طریق سیگنال های بی سیم برای فعال کردن همه چیز.

نیز وجود دارد یک به اصطلاح " مستقل حالت که کاهش گرافیک و پردازش خروجی نیز در حالی که از بین بردن نیاز به یک اتصال با هاب. Jony Ive متنفر بودم این ایده هر چند بنا به گزارش تشویق این تیم به redevelop سیستم.

مایک راکول در یک بن بست است که به طول انجامید ماه استدلال کرد که عملکرد برتر یک ضرورت است. اپل در نهایت طرفه با سلام و هدست در توسعه در حال حاضر که شبیه کوچکتر Oculus با تلاش بیشتر پارچه های بدن گفته می شود کمتر پیشرفته.

با وجود تغییرات موجود در نمونه های اولیه هنوز از ویژگی های فوق العاده-صفحه نمایش با وضوح بالا است که "آن را غیر ممکن است برای یک کاربر به افتراق دنیای مجازی از یک واقعی است." سخنران قدرتمند سیستم گزارش شده است که شامل بیش از حد به عنوان بخشی از تمرکز بر روی بازی.

اعلام شده است در حال حاضر انتظار می رود اتفاق می افتد در برخی از نقطه در 2021 پیش از راه اندازی در سال 2022. قیمت گذاری همچنان تایید نشده است.

اپل شیشه ای آر هدست – N421


دوم هدست در حال کار توسط اپل در حال حاضر یکی از مورد علاقه توسط Jony Ive به گفته افراد آشنا با این موضوع بسیار سبک وزن جفت عینک موسوم به 'N421' است که ترکیب کلید علیرضا فن آوری های طراحی شده برای مخلوط یکپارچه با جهان واقعی است.

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه و YouTuber جان Prosser صحبت کرده در مورد این هدست که باید خرده فروشی $499 و ارائه پشتیبانی برای لنز و قابلیت های آن در ماه های اخیر و قطعا آن را به نظر می رسد شکل گیری هست.

اما به نظر می رسد برخی از سردرگمی در این لحظه در رابطه با اعلام و انتشار جدول زمانی. در حالی که Prosser معتقد است که رونمایی می تواند اتفاق می افتد در هر دو Q4 سال 2020 یا Q1 2021 پیش از راه اندازی بعد از آن در سال آینده, عصر ایران می گوید: AR عینک خواهد رسید در سال 2023 'در اولین' به دلیل پیچیده تر طراحی شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن