اپل رونمایی iPadOS 14 با ویدجت جدید, برنامه مدیریت UI و بیشتر

Coronavirus اپل مجبور به تغییر همه چیز را برای WWDC این سال است. در حالی که این سخنرانی برای اپل کنفرانس توسعه به طور معمول طول می کشد محل در مقابل هزاران نفر از توسعه دهندگان در این سال keynote — و کل کنفرانس که برای ماده — انجام خواهد شد تقریبا. البته این قالب جدید به این معنا نیست که اپل ندارد هیجان انگیز نرم افزار تحولات را اعلام کند. طبق معمول اپل را کلیدی برای معرفی طیف وسیعی از به روز رسانی به iOS watchOS macOS tvOS و بیشتر.

اپل همه چیز را با معرفی ما به iOS 14 که شامل برخی از پیام های جدید امکانات سیری, پیشرفت, و خیلی بیشتر. پس از آن اپل پرده برداری از یک کشت از تغييرات iPadOS 14 از جمله همان دوباره طراحی ابزارک اپل در iOS معرفی شد 14.

یکی از قابل توجه UI بهبود است که وقتی یک iPadOS 14 کاربر به تماس های دریافتی اطلاع رسانی نمی تواند بیش از کل صفحه نمایش است. بلکه اعلان تماس در می آید به عنوان یک جمع و جور اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش. به عنوان یک نتیجه, شما می توانید قبول یا رد تماس های دریافتی بدون نیاز به خروج از برنامه شما در حال حاضر در.

اپل همچنین اضافه شده یک نوار کناری جدید UI منحصر به فرد است که به iPadOS. نوار کناری است که در حال حاضر در برنامه های مانند عکس ها و یادداشت ها فراهم می کند و کاربران بیشتری کنترل دانه و گسترش قابلیت استفاده از گزینه های. نسخه ی نمایشی ما در اپل و نطق اصلی نشان می دهد که نوار کناری UI بیشتر خواهد شد محو خط بین اپل و مک.

جدید تکرار از iPadOS همچنین شامل بهبود قابلیت جستجو و پشتیبانی پیشرفته برای اپل مداد. که مهمترین آنها iPadOS شامل یک ویژگی اپل به عنوان خط ناخوانا. این ویژگی به نظر می رسد به خصوص جذاب و اجازه خواهد داد که اپل مداد به کاربران خود دست نویس یادداشت ها به طور خودکار به متن تبدیل می شود.

در حال توسعه…

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im