سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 رنگ خواهد شد و گزارش آن مطابقت بهره وری محور تصویر

آینده سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 سری به بیرون درز فراوان در حال حاضر و در حال حاضر در اوکراین ایشان A

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 خرداد 1399
آینده سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 سری به بیرون درز فراوان در حال حاضر و در حال حاضر در اوکراین ایشان Agarwal نشان داده است رنگ آن در دسترس خواهد بود. او نیز پرده برداری احتمالی Galaxy Z تلنگر 5G رنگ. همان گونه نیز پشتیبانی توسط هلندی سایت و leaker جان Prosser.


خیره با توجه داشته باشید کهکشان 20 آن را ظاهرا در دسترس خواهد بود در خاکستری, نعناع سبز و مس colorways.

این beefier 20 به علاوه توجه داشته باشید که متناوبا ممکن است به نام توجه داشته باشید 20 فوق العاده به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس در رنگ مس سفید و سیاه و سفید.


هر Prosser, سفید و خاکستری نمی شود دو گزینه های جداگانه. بلکه او به معنی آن خواهد بود سفید-خاکستری سایه و یا شاید ما دو تن طراحی شده است.


این Galaxy Z تلنگر 5G است نوک می رسند در رنگ های سیاه و خاکستری و مس.


البته سامسونگ ممکن است معرفی گزینه های بیشتر پایین خط اما آنهایی که ذکر شده در بالا به نظر می رسد تقریبا تایید شده است.


آینده کهکشان جوانه های زندگی را تکمیل توجه داشته باشید 20


شایعه کهکشان جوانه زنده خواهد شد و احتمالا راه اندازی می شود در سیاه و سفید و مس به طوری که آنها به خوبی با دستگاه های جدید.

سال گذشته Galaxy Note 10 می آید در هاله سفید هاله نور (یک rainbowish نوع) هاله و هاله سیاه.

سامسونگ گزارش شده است که رفتن به صورت جدی به دنبال رنگ برای توجه داشته باشید کهکشان 20 به تشدید تصویر خود را از بهره وری گرا دستگاه و افتراق آن از کهکشان S20 محدوده است که می آید در رنگ های پر جنب و جوش مانند ابر صورتی هاله آبی و ابر آبی, در علاوه بر این به بیشتر باب روز پایین رنگ.

در طول سال, تفاوت بین Galaxy Note سری S و صف مبهم است. در واقع برخی از شایعات تا به حال حتی پیشنهاد کرد که سامسونگ است با توجه به ادغام دو. که به وضوح اتفاق می افتد در این سال و در نتیجه آن را بسیار مهم ثابت می کند که سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 توسط بیش از یک S Pen دارای حق اعمال Galaxy S20.


توجه داشته باشید 20 می تواند شایسته ارتقاء بیش از این توجه داشته باشید 10 و همچنین به عنوان کهکشان S20


این Exynos 990 بر اساس 7 نانومتر+ فرایند تولید در حالی که Exynos 992 خواهد شد به احتمال زیاد تولید شده در 5nm گره که به معنی آن خواهد بود سریع تر و قدرت بیشتر کارآمد.

مانند S20 سری Note 20 محدوده نیز انتظار می رود به ورزش 120Hz نمایش می دهد اما این زمان در اطراف, سامسونگ خواهد ظاهر شود و با استفاده از LTPO فن آوری است که اجازه می دهد به صورت پویا نرخ تجدید روشن نیست. این نظریه از نسخه 120Hz نمایش دیده می شود در کهکشان S20 خواهد بود کمتر از یک باتری گراز.

هر یک نشت تلفن را علامت گذاری به عنوان اولین سامسونگ در زیر صفحه نمایش و دوربین که در آن شرکت مشغول به کار شده است در پس از مدتی. متناوبا, سامسونگ ممکن است تهیه آن از یک فروشنده شخص ثالث. که گفت: ما هنوز فکر نمی کنم chaebol معرفی نوپای فناوری با حق بیمه خود را تلفن. حتی اگر این تصمیم به انجام این کار ، کهکشان S21 (S30) به نظر می رسد بیشتر قابل قبول نامزد شده است.

برای مقابله با تمرکز بر مسائل مربوط به آن گرفتار کرده اند کهکشان S20 این تبصره 20 به احتمال زیاد خواهد شد با تمرکز لیزر سنسور که جایگزین خواهد شد زمان پرواز ماژول.

توجه داشته باشید کهکشان 20 duo احتمالا اعلام می شود ماه آینده در کنار Galaxy برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im