در اینجا چیزی است که یک دکتر می گوید اتفاق خواهد افتاد اگر ما می کند هیچ چیز دیگری در مورد کوروناویروس

رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم خارج از کنترل در ایالات متحده, اما با وجود چگونه چیزهای بد, بدست, آن ر

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
  • رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم خارج از کنترل در ایالات متحده, اما با وجود چگونه چیزهای بد, بدست, آن را هنوز هم دیر نیست برای مسطح کردن منحنی.
  • دکتر لینا ون نوشت: یک op-ed قطعه که در آن او به توصیف سه سناریو آمریکا رو می تواند با توجه به آنچه که دولت های ایالتی و فدرال تصمیم به انجام.
  • بستن همه چیز را برای 4-6 هفته ممکن است به اندازه کافی به عمده کاهش عفونت رای دادن, اما آن را سخت به تصور کنید که ما در نظر گرفتن یک گام شدید.

شما نمی نیاز به یک مدرک پزشکی که ایالات متحده عینی موفق به شامل رمان coronavirus. یک نگاه سریع در داده های شما را نشان می دهد که ما به طور متوسط حدود 65 ، 000 تایید عفونت هر روز بیش از گذشته هفت روز — بیش از دو برابر آنچه ما در ماه آوریل زمانی که نیویورک بود خونتان. و در عین حال با وجود جمعی ما شکست ما هنوز هم باید گزینه. ما هنوز هم می تواند تغییر مسیر از بیماری همه گیر.

در یک op-ed برای واشنگتن پستدکتر لینا ون سابق کمیسیون بهداشت و درمان شهر بالتیمور گذاشته سه سناریو برای چگونه ما می توانیم رویکرد همه گیر. این صدا ممکن است مانند تلاش برای oversimplify یک وضعیت پیچیده اما همانطور که ما شنیده ایم از برخی از کارشناسان و بزرگترین ذهن در ایالات متحده و در سراسر جهان راه حل نیست همه چیز که پیچیده; ما فقط باید مایل به تغییر رفتار ما برای چند هفته.

اولین سناریو (و ترسناکترین) این است که ما چوب به وضعیت موجود و همچنان در طول مسیر ما در حال حاضر بدون هیچ گونه واقعی استراتژی ملی. فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر که در آن عفونت نرخ افزایش بماند در حالی که خود را به سیستم بهداشت و درمان آمار ظرفیت و شروع به کرک در درزهای در حالی که پزشکان تصمیم می گیرید که زندگی می کند و کسی که می میرد. این در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از شهرستانها. در نهایت حتی غیر COVID بیماران نمی تواند مراقبت از آنها نیاز دارید و در ضمن بحران اقتصادی را افزایش می دهد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود.

مخالف سناریو را شامل کامل خاموش کپی کردن آنچه در کشورهای دیگر است که در حال حاضر با خیال راحت بازگشایی آیا در اوایل این سال در حالی که دولت فدرال ایالات متحده floundered. ما می خواهم تعطیل اقتصاد و ماندن در خانه به مدت چهار تا شش هفته به منظور "صاف منحنی." به عنوان دکتر ون امتیاز این ممکن است صدای آشنا, به دلیل آن بود که این طرح در بهار و کسانی که در واقع به دنبال از طریق با آن از جمله نیویورک در حال حاضر پایین ترین نرخ ابتلا به عفونت در کشور است. در واقع ما از ابتدا شروع می شود اما ما آن را درست انجام دهد در این زمان.

متاسفانه در سراسر کشور خاموش برای تلفن های موبایل مانند بعید ترین استراتژی های داده شده دولت اصرار بر بازگشایی اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به رغم عواقب.

به عنوان جمله آخر سناریو دکتر ون توصیف ممکن است عملی ترین. به جای تظاهر ویروس وجود ندارد و یا بستن همه چیز را ما می تواند هدف ایالات متحده است که در حال ضربه زدن به سخت ترین و اقدامات به پایکوبی کردن خوشه. برای مثال تگزاس می تواند یک هدف از آوردن آن عفونت نرخ زیر 5% و صدور ایالت اقامت در خانه سفارش تا زمانی که دولت بازدید خود را محک بزند. یکی دیگر از تلاش در خاموش کردن کامل به نظر می رسد مانند یک رویا لوله اما متحده در بدترین شکل حداقل می تواند کار را برای جلوگیری از نمایی و کشنده رشد ویروس.

هر چه با ما می کند, چند هفته آینده در حال رفتن به بسیار مهم است. بخش ICU در حال پر کردن در تگزاس و فلوریدا در حالی که دیگر در جنوب و کشورهای غربی بارها و بارها شکستن خود را روزانه مورد سوابق. اگر هیچ چیز تغییر اولین سناریو که ون شرح داده شده در قطعه در حال رفتن به واقعیت ما.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن