اپل به جست و خیز USB-C در آیفون 12/Pro 5 گرم قبل از رفتن portless سال آینده

با وجود اتخاذ USB-C در iPad Pro و حتی تست اتصال در برخی از نمونه های اولیه آیفون در سال های اخیر اپل بار دیگر

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399
با وجود اتخاذ USB-C در iPad Pro و حتی تست اتصال در برخی از نمونه های اولیه آیفون در سال های اخیر اپل بار دیگر انتخاب به جا آی فون بعدی سری با آن اختصاصی پورت رعد و برق.

اپل در حال برنامه ریزی یک سال دیگر از رعد و برق


Leaker سخن بی معنی وبیهوده که قبلا به اشتراک گذاشته شده چندین iOS 14 نشت و آی فون Pro 12 طرح که به نمایش این دوربین های جدید طرح می گوید: USB-C آیفون 12 سری نمونه های اولیه که در حال کار بر روی داخلی داده نشده است چراغ سبز برای تولید.


اپل به جای آن تصمیم گرفت به چوب با اختصاصی اتصال رعد و برق که برای اولین بار معرفی شد بر روی آی فون 5 در سال 2012 برای نسل دیگری. که دور از تعجب آور با توجه به بسیاری از مردم معتقدند اپل هرگز اتخاذ USB-C بر روی آی فون.


این شرکت تا حد زیادی انتظار می رود به خندق پورت به طور کامل به عنوان مخالف به اتخاذ مختلف غیر اختصاصی و سخن بی معنی وبیهوده تأیید میکند شایعاتی که در مورد حرکت به طور بالقوه می افتد در سال آینده بر روی آی فون 13.


اپل ساخته شده است هیچ راز آن چشم انداز بی سیم اما فن آوری های بی سیم موجود نیست و در عین حال تا پر با سیمی معادل. همین دلیل است که سخن بی معنی وبیهوده معتقد است که اپل قصد معرفی یک نوع متفاوت از شارژر در سال 2021.

رعد و برق ممکن است با جایگزین مغناطیسی شارژر در سال 2021


به جای مجبور کردن مشتریان به خرید یک شارژر بی سیم که گاهی ناخوشایند برای استفاده و به طور معمول آهسته تر از سنتی شارژر های leaker در سوال نشان می دهد اپل در حال برنامه ریزی هوشمند اتصال مانند مغناطیسی شارژر به جای رعد و برق.


این اطلاعات را تأیید میکند پیشنهاد شده توسط فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser در ماه آوریل زمانی که ادعا شده آیفون 12 نرم افزار CAD تصاویر به نظر می رسید به ویترین هوشمند اتصال. هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا آن را به عنوان یک اتصال به لوازم جانبی اما اپل مداد حمایت است که در آن کار می کند.


تحلیلگر Ming-Chi Kuo نشان داد بازگشت در ماه دسامبر است که اپل در حال برنامه ریزی برای حذف تمام بنادر از 2021 آیفون 13 Pro Max. Leaker سخن بی معنی وبیهوده اما پیشنهاد کرده است که این می تواند اتفاق می افتد در کل آیفون سری 13.


که ممکن است به اثبات می شود یک بازی تعویض برای کل شارژ بی سیم, صنعت, زیرا, اگر, اپل پیاده سازی همه چیز به درستی آن را می تواند به شدت افزایش تقاضا برای سیم شارژر. خود اپل که به احتمال زیاد به سرمایه گذاری بر روی سوئیچ خود را با لوازم جانبی بیش از حد.


در واقع شایعه است که این شرکت در حال کار بر روی دو سیم شارژر در حال حاضر. یکی از آنها ممکن است به بازار عرضه شده به عنوان AirPower مینی و قادر خواهد بود به اتهام یک محصول در یک زمان دیگر باید به عنوان شناخته شده AirPower و مانند مفهوم اصلی خواهد بود قادر به شارژ سه دستگاه در یک بار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im