فروشگاه های اپل در چهار ایالت را بازگشایی در هفته آینده

بازگشت در ماه مارس 14th, اپل بسته تمام فروشگاه های اپل در خارج از چین تا ماه مارس 27th. بسیار در مدت کوتاهی پس

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
بازگشت در ماه مارس 14th, اپل بسته تمام فروشگاه های اپل در خارج از چین تا ماه مارس 27th. بسیار در مدت کوتاهی پس از آن اپل گفت که مکان های خرده فروشی باقی خواهد ماند توقیف تا اطلاع ثانوی. در حالی که اپل وعده داده شده به نگه داشتن به پرداخت نوابغ و دیگران کار در فروشگاه برخی فرستاده شد 27 اینچ مک به طوری که آنها می تواند پاسخ پشتیبانی فنی سوال از صفحه اصلی.

اپل خود را باز فروشگاه های خرده فروشی در چهار متحده در هفته آینده

اپل آماده شده است برای باز کردن فروشگاه های ایالات متحده خود را در یک لحظه متوجه. در اواخر ماه مارس یک درز یادداشت از شرکت خرده فروشی رئیس Deirdre اوبراین نشان داد که برخی از مکان در ایالات متحده می تواند باز در طول نیمه اول آوریل است. که تبدیل به افکار واهی و پوچ. اخیرا اوبراین گفت: در ماه آوریل که اپل خواهد باز کردن فروشگاه ها در ماه مه و فن آوری های غول پیکر امروز اعلام کرد که در حال برنامه ریزی در باز کردن برخی از آن stateside فروشگاه در هفته آینده با اجتماعی جدید فاصله از پروتکل های. در بیانیه اپل گفت: "ما هیجان زده برای شروع بازگشایی فروشگاه در ایالات متحده در هفته آینده شروع با برخی از فروشگاه ها در آیداهو ایالت کارولینای جنوبی آلاباما و آلاسکا. تیم ما به طور مداوم نظارت بر بهداشت محلی داده و دولت را ارشاد و به زودی به عنوان ما می توانید با خیال راحت باز ما فروشگاه های ما...ما اجتماعی جدید فاصله پروتکل اجازه می دهد تا برای تعداد محدودی از بازدید کنندگان در فروشگاه در یک زمان وجود دارد بنابراین ممکن است یک تاخیر برای پیاده روی در مشتریان است. ما توصیه می کنیم که در آن امکان خرید مشتریان آنلاین برای تماس تحویل و یا در فروشگاه انتخاب کنید تا." شش فروشگاه در چهار متحده افتتاحیه هفته آینده و از آن شناخته شده نیست که آیا تمام شش را باز درهای خود را. باقی مانده فروشگاه ها خواهد ماند بسته با کارکنان همچنان به کار از خانه."
این وضعیت در چین شده است به طور کامل متفاوت است. در مارس 13, اپل بازگشایی تمام 42 فروشگاه اپل واقع در کشور; فروشگاه ها شروع به خاموش با توجه به کروناویروس در ماه های ژانویه و فوریه تمام 42 بسته شد. زنجیره تامین اپل تا به حال مشابه برنامه به این دلیل که COVID-19 شیوع را در چین آغاز شده و تعداد موارد وجود دارد کاهش فقط به عنوان تعدادی از آلوده آمریکایی ها شروع به افزایش است.
این بازگشایی فروشگاه اپل باید یک فاصله اجتماعی پروتکل که محدودیت تعداد زیادی از مردم که می تواند در داخل یک محل واحد در یک زمان. علاوه بر این اپل هنوز هم توصیه می کند که مصرف کنندگان در ایالات متحده آمریکا سفارش دستگاه به صورت آنلاین و دریافت آنها را از طریق "تماس با ما تحویل." علاوه بر آنلاین, فروشگاه اپل, دستگاه های خریداری می شود با استفاده از فروشگاه اپل برنامه (در دسترس از فروشگاه App).
اپل COO جف ویلیامز گفت: روز دیگر که این شرکت خواهد بود بازگشایی آن در فروشگاه های خرده فروشی در هفته های آینده. او همچنین اشاره کرد که حتی با فروشگاه خود را تعطیل اپل قادر به انتشار نسل دوم آی فون SE, تجدید iPad Pro (با 11-inch و یا 12.9 اینچ صفحه نمایش) و یک لپتاپ MacBook Pro جدید. اپل نیز تا به حال به حرکت سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان WWDC آنلاین. این رویداد در حال حاضر جریان بیش از اپل توسعه دهنده وب سایت در ژوئن 22 و رایگان خواهد بود به توسعه دهندگان که معمولا پرداخت 1500 دلار برای بلیط های این کنفرانس است. اپل همچنین نشان می دهد که کسانی که علاقه مند در WWDC دانلود اپل توسعه دهنده نرم افزار برای دیدن هنگامی که سخنرانیها و جلسات دیگر را جاری می شود.
این شرکت را منتشر کرد مالی درآمد سه ماهه دوم هفته گذشته و حال به جست و خیز هر گونه برآورد برای سه ماهه جاری. چرا که coronavirus ساخته شده آن را غیر ممکن برای اپل را به هر گونه پیش بینی های با وضوح. از آن خواهد شد یک مالی مزیت به اپل به آن مکان های خرده فروشی بازگشایی شده است. در حالی که فروشگاه بسته شد در ماه مارس ایالات متحده فروش آیفون کاهش یافته و 56 درصد در طول ماه با توجه به KeyBanc تحلیلگر جان فينه. این تحلیلگر گفت که او دیده است "محدود نشانه آنلاین فروش شده اند قادر به را تشکیل می دهند برای فروشگاه اپل نرسیده است."

در حالی که بازگشایی این فروشگاه ها می تواند کمک به فروش سیب افزایش این شرکت هنوز به نگرانی در مورد نحوه مصرف کنندگان پاسخ خواهد داد با نرخ بیکاری ایالات متحده در 14.7%; اقتصاد آمریکا چهره خود را سخت ترین آزمون پس از رکود بزرگ و 20 میلیون آمریکایی از کار هستند. برای این افراد خرید یک آی فون است که آخرین چیزی که در ذهن خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب