اپل موزیک به روز رسانی می افزاید: مهم ویژگی های جدید در آندروید

اپل برنامه موسیقی برای اندروید است که در شکل بسیار بد وقتی که می آید به عملکرد و قابلیت های اما این جای تعجب

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
اپل برنامه موسیقی برای اندروید است که در شکل بسیار بد وقتی که می آید به عملکرد و قابلیت های اما این جای تعجب نیست با توجه به رابطه بین اپل و گوگل است. خوشبختانه از زمان به زمان کاربران آندروید که به نفع موسیقی اپل بیش از سایر جریان موسیقی خدمات در حال گرفتن ارتقاء.آخرین اپل موزیک به روز رسانی (از طریق AndroidPolice) به ارمغان می آورد یکی از مهم ویژگی های جدید و یک زن و شوهر از under-the-hood پیشرفت خواهد کرد که قطعا به افزایش کاربران تجربه گوش دادن. همانطور که از نسخه 3.3.0, اپل, ویژگی های موسیقی پخش فاقد شکاف و خلل در دستگاه های آندروید که بدان معنی است که کاربران می توانند گوش دادن به متوالی آهنگ های صوتی بدون وقفه.

گذشته از آن اپل شامل برخی از پیشرفت های به محبوبیت قابل توجه است که هنگامی که شما برای باز کردن محبوبیت منو. همچنین اپل اشاره می کند که به آن اضافه شده است ارتقاء به Android Auto نه فقط به موسیقی اگر چه هیچ اطلاعات اضافی گنجانده شده در تغییرات.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, نرم افزار دریافت به طور کلی افزایش عملکرد, بنابراین اگر شما متوجه است که موسیقی اپل است که سریعتر در اندروید, سپس آن را به این دلیل به روز رسانی. و این در مورد تمام تغییرات موجود در سیب موزیک 3.3.0, بنابراین مطمئن شوید که برای دانلود آخرین به روز رسانی از طریق فروشگاه Google Play.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن