اپل آی فون 11 ساخته شده تا 37 درصد از ایالات متحده فروش آیفون در طول سه ماهه اول

CIRP جدید داده را پوشش می دهد سه ماهه اول سال 2020 (ژانویه-مارس) و آن را می گوید که در ایالات متحده آی فون 11 خانواده اختصاص 66 درصد از کل فروش آیفون در آمریکا در طول آن دوره زمانی است. آی فون 11 خود را مسئول 37 درصد از ایالات متحده فروش آیفون در طول سه ماهه اول این سال است. که تقریبا در خط با 69 درصد از کل فروش آیفون که تا سال 2018 مدل های برداشت در طول سه ماهه گذشته از سال 2019 و 39 درصد سهم از فروش آن که متعلق به آی فون XR.

جاش Lowitz, CIRP شریک و از بنیانگذاران اشاره کرد “آی فون 11 مدل غالب در صف. جای تعجب نیست که آن را گرفت از سال گذشته آیفون XR به عنوان محبوب ترین تلفن. گران تر از آیفون 11 Pro و 11 Pro Max هم بهبود یافته به اشتراک گذاری نسبت به مشابه top-of-the-line آیفون XS و XS حداکثر یک سال پیش. به ویژه قدیمی ترین و پایین ترین قیمت آیفون 8 و 8 به علاوه تا به حال نسبتا کوچک 13 درصد سهم از فروش ضعیف تر از گوشی های در موقعیت های مشابه در سال گذشته است. انتشار قیمت های جدید رهبر آیفون SE و احتمال بازنشستگی از 8 و 8 به علاوه باید تغییر فروش مخلوط قرار داده و حتی بیشتر تاکید بر تازگی منتشر شده مدل ها در سه ماهه آینده.”

CIRP نیز منتشر شد نشان داده است که صاحبان آیفون نیست به روز رسانی به جدیدترین مدل به عنوان به سرعت به عنوان آنها استفاده می شود. به عنوان مثال چهار سال پیش تنها 12 درصد از کاربران آیفون خود را نگه داشته گوشی برای سه سال یا بیشتر قبل از به روز رسانی. تازه ترین اطلاعات جمع آوری شده در طول سه ماهه اول سال جاری نشان می دهد که 28 درصد از کاربران آیفون در حال نگه داشتن دستگاه خود را برای سه سال یا بیشتر قبل از حرکت به جدیدترین مدل. این است دلیل که چرا اپل شروع به کار بر افزایش خدمات آن واحد است که انتظار می رود به در نزدیک به 50 میلیارد دلار درآمد برای سال مالی جاری. این یک حرکت هوشمند به تکیه بر تکرار هزینه اشتراک از موسیقی اپل, اپل اخبار+ و اپل بازی. تعداد فعال آی فون واحد است که حدود 1 میلیارد دلار است.

مایک لوین CIRP شریک و از بنیانگذاران گفت: “ما به وضوح ببینید که چگونه صاحبان آیفون در حال حاضر نگه داشتن تلفن های خود را به طور فزاینده ای برای زمان طولانی تر. در اخیر سه ماهه 28 درصد از خریداران نگه داشته و گوشی قدیمی خود را برای سه سال یا بیشتر در مقایسه با تنها 12 درصد چهار سال پیش. ثابت بالا تک رقمی درصد از خریداران آیفون ارتقاء تلفن های خود را هر سال. پس این خبر خوبی برای اپل است که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به خرید بیشتر جدیدترین بیشتر گوشی های گران قیمت. اما آنها در حال حاضر نگه داشتن آن دسته از گوشی برای زمان بسیار طولانی به خوبی گذشته معمول دو سال از چند سال پیش. این کاهش می یابد و ارتقاء چرخه و کاهش (sic) واحد تقاضا در یک بازار اشباع شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im