این دارو نسبت ناروا می گوید او برای coronavirus نمی کند در واقع جلوگیری از عفونت

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه هیدروکسی کلروکین-روي دسته کوچک موسیقی جاز برای درمان این رمان coronavirus بیم

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 خرداد 1399
  • مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه هیدروکسی کلروکین-روي دسته کوچک موسیقی جاز برای درمان این رمان coronavirus بیماری در واقع نمی تواند جلوگیری از عفونت.
  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که بیمارانی که در زمان هیدروکسی کلروکین پس از در معرض بودن به COVID-19 شد فقط به عنوان به احتمال زیاد آلوده به بیمارانی که دارونما مواد مخدر است. اضافه کردن روی کمک نمی کند یا نه.
  • هیدروکسی کلروکین نسخه های سر به فلک کشید در ماه مارس پس مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات مثبت در مورد پتانسیل coronavirus درمان است.

باید چه بوده است فقط یکی دیگر از امیدوار کننده مواد مخدر آزمایش در روش های درمانی برای این رمان coronavirus تبدیل به یک جنجال. از لحظه ای که او شنیده ام در مورد هیدروکسی کلروکین تهمت شروع به ترویج آن به عنوان یک پتانسیل درمان معجزه برای COVID-19. رئیس جمهور نظرات معتقدم برخی از افراد به دنبال این دارو در داروخانه ها و یک مطالعه نشان داد که هیدروکسی کلروکین نسخه طور چشمگیری افزایش یافته است در ماه مارس است.

این دارو برای مبارزه با مالاریا و مفید در درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید. اما برخی از مردم فکر می کردند آن را درمان COVID-19. پس از خودداری از نامگذاری این دارو در روزانه خود را در جلسات تهمت تعجب خبرنگاران زمانی که او نشان داد که او مصرف هیدروکسی کلروکین پس از چند مقامات کاخ سفید آزمایش مثبت برای COVID-19. از آن زمان به بعد رئیس جمهور گفته است که او مایل به هیدروکسی کلروکین دوباره.

یک نام تجاری جدید هیدروکسی کلروکین مطالعه در حال حاضر می گوید که هیدروکسی کلروکین در واقع نمی تواند به جلوگیری از عفونت کروناویروس و آن را فقط به عنوان موثر به عنوان دارونما وقتی که می آید به مسدود کردن ویروس.

محققان دانشگاه مینه سوتا یافته های خود را در مجله پزشکی نیوانگلند.

"ما نا امید شد. ما را دوست دارند برای این کار" رهبر مطالعه دکتر دیوید Boulware گفت: CBS News. "اما هدف ما این بود برای پاسخ به این سوال و برای انجام یک مطالعه با کیفیت بالا."

مطالعه نگاه 821 نفر در ایالات متحده و کانادا زندگی با کسی که مبتلا به COVID-19 یا در معرض خطر ابتلا به این دلیل از کار خود را. بیماران به صورت تصادفی به یکی از دو هیدروکسی کلروکین و یا مواد مغذی فولات و آنها در زمان مصرف دارو به مدت پنج روز با شروع در روز چهارم پس از قرار گرفتن در معرض. بیماران تا به حال هیچ ایده چه دوره درمان آنها بود و نه محققان.

پس از 14 روز و 12 درصد از بیماران در هیدروکسی کلروکین توسعه COVID-19 علائم در مقایسه با 14% در گروه دارونما. تفاوت در این است که آنقدر کوچک است که هیچ آماری ارتباط.

"وجود دارد در واقع هیچ اثر. از آن جلوگیری نمی کند عفونت" Boulware گفت. حتی اگر آن را ارائه می دهد برخی از مزیت "ما می خواهم می خواهم یک مقدار بزرگتر اثر" برای توجیه استفاده و قرار گرفتن در معرض مواد مخدر است. حدود 40 درصد از افراد در مطالعه توسعه عوارض جانبی خفیف بیشتر مشکلات معده.

نتایج مشابه برای یک گروه است که در زمان روی یا ویتامین C. مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم شامل هیدروکسی کلروکین و ویتامین D و روي و او به ما گفته شد که در یک هفته دو دوره.

این مطالعه بود که برخی از محدودیت های قابل توجه از جمله این واقعیت است که محققان ثبت نام داوطلبان از طریق اینترنت, و آنها نمی تواند آنها را به آزمون برای COVID-19. بیماران تشخیص داده شد عمدتا با علائم. همچنین پزشکان نمی تواند نظارت بر افراد و نه می تواند آنها اطمینان حاصل شود آنها در زمان مخدر به عنوان کارگردانی.

مطالعات دیگر می تواند ارائه نتایج متفاوت است که می تواند حمایت از این ایده که هیدروکسی کلروکین کارآمد در مسدود کردن ویروس. اما این تحقیقات "طول می کشد 'home run' را از روی میز" با توجه به کلیولند کلینیک ریه متخصص دکتر دن Culver. دیگران معتقدند که هیدروکسی کلروکین حداقل مزایای در بهترین حالت. علاوه بر این مطالعه شامل بیماران جوانتر. با توجه به نتایج تلاش برای جلوگیری از COVID-19 در بیماران مسن تر با هیدروکسی کلروکین ممکن است خطرناک تر است.

دکتر مایرون کوهن از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل گفت که نتایج حاصل از این مطالعه "بیشتر تحریک آمیز از قطعی" و که این دارو ممکن است به جلوگیری از این بیماری اگر گرفته بود. تحقیقات بیشتر البته لازم است.

Boulware و تیم خود را مورد مطالعه قرار هیدروکسی کلروکین در COVID-19 درمانی و مطالعه مختلف در مورد این موضوع خواهد شد به زودی.

زیادی مشاهدهای مطالعه گفت: چند روز پیش که هیدروکسی کلروکین استفاده در COVID-19 بيمار شد و همراه با خطر بالاتر مرگ و میر است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در فرانسه و کشورهای دیگر در اروپا تصمیم به توقف هیدروکسی کلروکین محاکمه به عنوان یک نتیجه. از آن پس دیگر محققان ابراز نگرانی در مورد یافته ها و داده ها است که آنها را وادار. که تصمیم گرفت برای ادامه آزمایش های پس از بررسی اطلاعات ایمنی.


کارگران را coronavirus بیمار به بیمارستان بروکلین منبع تصویر: Braulio Jatar/SOPA تصاویر/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im