اپل, عینک, شایعه نقد و بررسی: ویژگی های, انتظارات, قیمت و تاریخ انتشار

اپل, عینک, مفهوم توسط Antonio De Rosaدر هر حال حاضر و پس از آن وجود دارد یک محصول توسعه یافته برای مدت طولانی

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 خرداد 1399

اپل, عینک, مفهوم توسط Antonio De Rosa

در هر حال حاضر و پس از آن وجود دارد یک محصول توسعه یافته برای مدت طولانی و در چنین پنهان کاری است که آن را تبدیل به یک تکنولوژی اسب شاخدار. موجودی افسانه ای مورد بحث و رویا پردازی در مورد, اما هرگز دیده یا لمس کرد. یکی از بهترین نمونه هایی است که به اصطلاح اپل ، آنچه باعث می شود این محصول به خصوص موضوع داغ شایعات و گمانه زنی است که نه تنها این واقعیت است که آن را به یک محصول اپل اما آن است که یک محصول از یک دسته کاملا جدید. و اگر یکی از چیزهایی که اپل می توانید آن را به مختل کردن کل صنایع تنها با یک آزادی است. و اپل عینک چیزی است که بسیاری انتظار دارند که به چیزی بزرگ بعدی. کسانی که برخی از کفش های بزرگ برای پر کردن بنابراین اجازه دهید به طور خلاصه آنچه که ما فکر می کنم ما می دانیم که در مورد اپل ،

AR نمایش

یکی از چند چیز تمام شایعات توافق بر این است که اپل عینک را با استفاده از واقعیت تقویت. که تمام نقطه از آینده خود وجود است. AR توسط فن آوری است که اجازه می دهد تا پوشش از اطلاعات در بالا از جهان واقعی است. اپل شده است به شدت سرمایه گذاری در آر برای اپل و iPads برای چند سال در حال حاضر با اختصاص برنامه ها و بازی ها که استفاده از آن را در راه های مختلفی. این دستگاه با استفاده از خوراک خود را از دوربین های دیجیتال ترکیب آن با augmentations و نمایش محصول به پایان رسید بر روی صفحه نمایش. چالش با علیرضا می از نیاز به نمایش هستند که هر دو شفاف و قادر به نشان دادن محتوا به اندازه کافی با کنتراست و وضوح را به آن مفید است. شفاف نمایش حدود برای سال بوده است اما برای یک محصول اپل است که به مقصد به حک کردن مسیر خود را در جهان فن آوری, کسانی که فقط به اندازه کافی خوب نیست. به همین دلیل در طول چند سال گذشته اپل به دست آورد نه تنها متخصصان در زمینه AR اما تمام شرکت ها و همچنین به استفاده از مالکیت معنوی و تخصص است.
با توجه به آخرین شایعات اپل, عینک را به یک صفحه نمایش برای هر چشم و آنها را بخشی از شیشه ای خود را. محتوای قابل مشاهده خواهد بود تنها به فرد است که با پوشیدن عینک. پس چگونه دقیقا این عینک کار می کنند ؟

آی فون همدم


شایعات اشاره می کنند که برای نگه داشتن عینک باریک و ظریف پردازش خواهد شد انجام شده توسط کاربر آیفون به دلیل البته آنها یکی است. اپل امروز باید مقدار زیادی از قدرت محاسباتی بنابراین ارائه تصاویری برای اپل, عینک باید بدون موضوع. انتقال داده خواهد شد بی سیم, اگر چه, که آیا آن خواهد بود و یا بلوتوث و یا برخی از اختصاصی اتصال بی سیم هنوز روشن نیست.

از طریق تلفن شما می شود قادر به گرفتن یک طیف گسترده ای از محتوا بر روی عینک خود را. از همه چیز واضح و آشکار مانند اطلاعیه ها دستورالعمل ها و اخبار/آب و تغييرات کاملا جدید تجربه مانند پخش ویدئو 360 درجه مجازی و اتاق ملاقات. برای آخرین اطلاعات از دستگاه را بر روی بورد سنسور استفاده می شود برای تعیین موقعیت خود را در فضا به نمایش مربوط به تصاویر. تصور نشستن در خالی اتاق هیئت مدیره, اما هنگامی که شما را در صندلی شما ببینید مردم در آنها به عنوان اگر آنها سمت راست وجود دارد با شما. اگر اپل می تواند به جلو و چیزی بود که از آن خواهد شد واقعا طعم و مزه آینده.

کنترل


انتظار نداریم که برای دیدن هر یک دستگیره یا صفحة بر روی فریم های اپل, عینک (هر چند که سرگرم کننده خواهد بود). هر کنترل شما می خواهم عمل با انگشتان دست خود را, به احتمال زیاد خواهد حساس به لمس سطوح شما می توانید ضربه بزنید یا کش رفتن بر روی. برخی از شایعات حاکی از آن است که مادر ممکن است یک دستی کنترل خواهد شد که باید دکمه ها و شاید یک جوی استیک. علاوه بر این, شما قادر خواهید بود به استفاده از فرمان های صوتی با تشکر از سیری درست مثل شما با AirPods. برخی گمانه زنی ها نیز شامل حرکات سر مانند تکان و لرزش. مردم را مایل به طور تصادفی nod در وسط خیابان است که هنوز برای بحث.

دوربین و بدون دوربین و یا چیزی بین این دو است?


یک مسئله مردم را با عینک هوشمند از هر نوع است که در صورتی که دوربین شما هرگز نمی توانید مطمئن شوید که اگر آن را ضبط و یا نه. بدیهی است که می تواند یک نگرانی جدی برای اپل و همچنین پس از آن دارای حریم خصوصی به عنوان یکی از ارکان کسب و کار خود را. هنوز برای علیرضا به کار عینک را انتخاب کنید تا محیط اطراف خود را به نحوی. به همین دلیل اپل به نظر می رسد که تصمیم گرفتند به استفاده از LiDAR برای آن ، این شرکت در حال حاضر معرفی یک سنسور LiDAR در آخرین اپل آن جوانب مثبت و شایعات نشان می دهد که این سال را به آی فون جوانب را باید یکی را به عنوان به خوبی.

طراحی

با وجود این وحشی مفاهیمی است که در حال چرخش اینترنت بیشتر قابل توجه نشت اشاره می کنند که اپل عینک را می خواهم... به طور منظم ، به عنوان با بسیاری از آن مصرف کننده محصولات اپل خواهد بود برای هدف توده تصویب. اگر طراحی آن آر عینک خیلی متفاوت از آنچه که ما در حال استفاده می شود ممکن است مردم تمایلی به خرید آنها.

عینک را براق قاب فلزی شایعات می گویند با تجویز عینک و اما هیچ رنگی آنهایی که در حال حاضر.

شارژ اپل, عینک, به احتمال زیاد خواهد شد از طریق انجام یک اسکله اختصاصی اما شارژ بی سیم مورد نیز ذکر شده است در برخی از شایعات. دانستن اپل بارانداز خواهد بود که در جعبه شارژ و راه حل های بی سیم شارژ مورد فروخته شده به طور جداگانه. هیچ مذاکرات در مورد ظرفیت باتری و عمر باتری فقط رتبهدهی نشده است.

یکی از دلایل ارائه, از, اپل, عینک, نگاه خیلی متفاوت است که ممکن است وجود دارد بیش از یک AR محصول در حال توسعه است.

یک علیرضا هدست خانواده


جدا از عینک ما در بالا توضیح داده هایی که اپل ممکن است خارج کردن یک یا دو محصول از آن بخش. برخی از شایعات نشان می دهد که وجود دارد ممکن است کامل بر روی VR/علیرضا هدست برای استفاده در خانه و به عنوان یک رقیب Oculus تلاش یا HTC Vive. اپل نیز با کاهش انگشتان خود را در صحنه بازی با اپل بازی های آنلاین پس از یک VR بخش است که منحصر به فرد به خود هدست VR است که یک دور برسد. پشتیبان گیری از کسانی که پیشنهادات اسامی برای علیرضا هدست موجود در اپل ARDisplayDevice چارچوب است که می آید با Xcode متعلق به شرکت توسعه نرم افزار ابزار. وجود دارد دو نام برای آر هدست: "فرانک" و "شانس" و یکی دیگر برای یک HoloKit موسوم به "Garta". این HoloKit می تواند چیزی به معنای مورد استفاده در محیط کار به صورت حرفه ای است که کار با 3D مانند مهندسین عمران, معماران, طراحان داخلی و البته توسعه دهندگان بازی. یکی دیگر از اشاره در مورد آینده AR عینک نیز موجود در یک تکه از نرم افزار سیب. در iOS 13 beta نسخه های توسعه دهندگان در بر داشت اپل استریو علیرضا چارچوب به نام سمت راست. حتی برخی از موفق به اجرای آن حالت تست StarTester و شبیه سازی چشم چپ و راست جریان در حالی که در آزمون محیط زیست است.

اپل, عینک, قیمت و تاریخ انتشار


در حال حاضر وجود دارد بحث جدی تنها در مورد انتشار این استاندارد LiDAR-مجهز ، جای تعجب نیست که COVID-19 همه گیر است که ظاهرا عقب رانده اعلام و انتشار آن محصول نیز هست. وجود دارد در تناقض با گزارش نشان می دهد برخی از ما ممکن است این خبر به زودی به عنوان در پاییز امسال به احتمال زیاد در آیفون 12 راه اندازی رویداد. دیگران می گویند در اوایل 2021 رویداد می تواند هنگامی که ما برای اولین بار شنیدن در مورد اپل عینک رسمی.

در هر صورت اعلام این محصول خواهد بود بسیار زودتر از آن انتشار واقعی در بازار است. در حال حاضر اولین برآوردهای اپل, عینک, راه اندازی در Q4 از 2021 با نیمه اول سال 2022 یک سناریو به احتمال زیاد به عنوان به خوبی.

وقتی که می آید به قیمت, اطلاعات شگفت انگیزی خاص. با توجه به جان Prosser, اپل, عینک, هزینه خواهد شد $499 با این نسخه هزینه های اضافه شده در بالای آن است. اگر درست است که این بدان معنی است که آنها خواهید بود جای تعجب مقرون به صرفه است. تجویز عینک و حتی عینک آفتابی اغلب چند صد دلار هزینه. اضافه کردن تمام سخت افزار مورد نیاز برای قابلیت های هوشمند باید منطقی دست انداز قیمت بسیار کمی. اما عینک خود را بالا شناخته شده حاشیه سود تا شاید اپل مایل به گرفتن یک سود آمار را به خود عینک بیشتر در دسترس است.

ما به روز رسانی این شایعه نقد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود به طوری نگه داشتن چشم را برای آن اگر شما علاقه مند در اپل "چیز بزرگ بعدی".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب