Antifa, اتوبوس, جعل گسترش وحشت در سراسر ایالات متحده

  • یک Antifa, اتوبوس, جعل در گردش است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی با هدف قرار دادن جوامع روستایی در آمریکا و هشدار در مورد قریب الوقوع تهدید از بسیار سازمان یافته Antifa واحدهای سفر در اتوبوس به خاص شهرها به انتقام ویران کردن.
  • این Antifa خبر جعلی ویروسی رفت و در چند روز گذشته پس از اظهارات بی اساس از مغلوب ساختن پیشی جستن که سرزنش Antifa برای خشونت در این تظاهرات که جاروب ما در پی جورج فلوید را قتل است.
  • در حالی که فوران خشونت در برخی از تظاهرات هیچ شواهدی وجود دارد هر گونه حوادث شد و در ارتباط با گروه های سازمان یافته.

Antifa کوتاه برای ضد فاشیستی است نه واقعی سازمان کنترل معترضان و تحریک به خشونت است. اما شما ممکن است شنیده ام که مورد از رسانه های اجتماعی در پی تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که جاروب, ایالات متحده است. خشونت فوران در شهرهای مختلف و برخی از مردم تخریب اموال و غارت. پلیس ملاقات این تظاهرات با افزایش شدت عدم استقرار را عوض و به جای پاسخ تکان دهنده جهان با حتی بیشتر بی جا و استفاده از زور.

اما تظاهرات خشونت آمیز نیست بخشی از یک تلاش هماهنگ شده برای آینده شهر کوچک خود را. شما همچنین ممکن است شنیده باشید که “Antifa اتوبوس” در حال رفتن به شهرستان خود را به انتقام ویران کردن با خشونت خود را, اما آن را چیزی بیش از یک فریب است که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. متاسفانه این نوع از فریب برخی از افراد باور خواهد کرد و این می تواند مسئول برای تحریک خشونت بیشتر علیه صلح آمیز مردم که به خیابانها در اعتراض به پس از قتل جورج فلوید.

در این روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش Antifa برای تظاهرات خشونت آمیز, Antifa مرتبط با خبر جعلی گرفتار است, رسانه های اجتماعی, آسوشیتد پرس گزارش داد چند روز پیش. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به سرزنش Antifa و “چپ رادیکال” برای مبارزه با خشونت. او همچنین به دنبال تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است.

در همان روز صدای جیر جیر در بالا نوشته شده بود دادستان کل ویلیام Barr با صدور بیانیه ای در مرگ جورج فلوید “و شورش” و اشاره Antifa به شرح زیر است:

گروه از خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا و خشونت در دستور کار.

در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط anarchistic و سمت چپ افراط گرایان با استفاده از Antifa مانند تاکتیک بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت است.

وجود دارد هیچ مدرکی برای بازگشت از این اظهارات و Antifa هرگز ذکر شده در اولین تعقیب اعتراض خشونت در هر Daily Beast. حتی پس از, Antifa پچ پچ مشخصی آنلاین با شایعات دروغ پخش با کمک از حساب های رسانه های اجتماعی. در یک مورد چنین یک حساب توییتر ایجاد شده توسط یک گروه ملی به گسترش ترس در هر NBC News.

جدید Antifa, اتوبوس, مضر هستند و متناسب با مناطق خاص به گسترش وحشت و اطلاعات غلط به صورت محلی حتی اگر آنها در حال حاضر تایید شده است به خبر جعلی. یک خانواده در یک اتوبوس در حالی که کمپینگ بود و حتی مورد آزار و اذیت در روز جمعه که مردم فکر می کردند که اعضای Antifa از طریق PeninsulaDailyNews:

بعد از آن روز در, چنگال, چند نژادی خانواده چهار از اسپوکن به دنبال داشت حداقل چهار وسایل نقلیه — برخی از مردم با اسلحه به آنها گفت: نمایندگان — که آنها در سمت چپ چنگال Outfitters در اندازه کامل اتوبوس مدرسه. خانواده به دام افتاده بود زمانی که آنها سعی به ترک اردوگاه پس از قطع درختان بودند به مسدود کردن جاده Clallam County Sheriff نمایندگان گفت.

آنها قادر به ترک پس از چهار دانش آموزان دبیرستانی قطع درختان با اره گفت Sgt. اد اندرسون در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در اواخر روز پنجشنبه.

یک گروه در آیداهو ارسال شده جعلی اخبار در مورد Antifa, هشدار مردم از شورش های خشونت آمیز در بویزی از طریق Idaho Statesman:

قابل توجه Ada County صاحبان کسب و کار در بویس و مناطق اطراف آن:

ما باید معتبر intel امشب که Antifa و گروه های دیگر در حال برنامه ریزی یک شورش امشب در منطقه بویزی. طرح خود را به از بین بردن مالکیت خصوصی در این شهرستان و در ادامه به مناطق مسکونی. ما با دعوت از همه صاحبان کسب و کار با ما تماس بگیرید اگر شما نگران هستند برای کسب و کار و مالکیت خصوصی بلافاصله. ما در اینجا برای محافظت از شما خود را کسب و کار خصوصی و تیم های بر روی زمین ایستاده.

برخی از این Antifa, اتوبوس, مضر مشخص شد توسط پلیس محلی به عنوان اطلاعات نادرست به عنوان ساکنان خواستار شدند و به پرس و جو در مورد اخبار. حتی یک اتوبوس ناوگان صاحب در منطقه تا به حال برای رسیدن به در Facebook دعوت مردم به پرچم, پست, است که ممکن است حاوی اطلاعات نادرست در مورد اتوبوس. “اگر کسی می بیند یک پست در مورد من ، لطفا پرچم آن را دریافت و آن را به پایین گرفته شده است” این فرد گفت که یک راننده “رانندگی از محل کار به خانه و کسی که آن را ارسال کرده گفت: آن را پر از Antifa.” پست خود را به اشتراک گذاشته شده 38 بار اما به مراتب محبوب تر پست هشدار داد مردم را به آماده شدن برای یک قریب الوقوع Antifa حمله در منطقه است.

در ضمن Randolph County Sheriff دفتر منتشر شد یک بیانیه روشن ساخت که هیچ مدرکی برای حمایت از این Antifa تهدید ذکر شده در مقاله منتشر شده در رسانه های اجتماعی. “ما هیچ شواهد ما منجر به این باور که این اتفاق در همه معتبر” بیانیه می خواند. “به نظر می رسد که نویسنده هدف این است که به جای ترس در ما اعضای جامعه موجب ایجاد ترس و نارضایتی.”

برخی از افسران پلیس افتاد برای Antifa جعل مانند کاری شهرستان کلانتر جان بخش که نوشته شده یک هشدار در Facebook صفحه او موفق. “من نمی دانم اگر این شایعات درست هستند یا نه فقط رتبهدهی نشده است, اما من اطلاعات در مورد 3 (busloads) از ANTIFA معترضین (که) در حال ساخت راه خود را از Douglas County رهبری برای Coquille سپس به Coos Bay” پست خوانده شده در حال حاضر حذف Facebook صفحه. بخش گفت KTVL که اطلاعات فرستاده شده به او توسط دادستان شهرستان که در آن از یک “نوع” وکیل خصوصی.

بخش پست نیز به نظر می رسید نشان می دهد که دیگران باید بیایند و در دفاع اگر تهدید ثابت می شود واقعی است. “بدون درخواست من مطمئن هستم که ما یک مقدار زیادی از پسران محلی بیش از حد با اسلحه است که حفاظت از شهروندان و اموال خود را در” پیام به عنوان خوانده شده.


اعضای St. Paul پلیس بلوک یک جاده در مینیاپولیس. خشونت بیش از مرگ جورج فلوید, این مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس. منبع تصویر: جان Minchillo/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر