برخی از احمقها نمی پوشند coronavirus ماسک صورت از آنجا که آنها نمی مردانه

یک مطالعه جدید نشان می دهد مردان بیشتر احساس خجالت و بد در هنگام پوشیدن محافظ پوشش صورت از زنان انجام دهد. مر

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 اردیبهشت 1399
  • یک مطالعه جدید نشان می دهد مردان بیشتر احساس خجالت و بد در هنگام پوشیدن محافظ پوشش صورت از زنان انجام دهد.
  • مردان گزارش شده احساس "شرم آور" هنگامی که نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی و گزارش داد که آنها کمتر به احتمال زیاد به آنها را می پوشند مگر اینکه آن را کاملا اجباری است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اینکه آیا یا نه شما حمایت از کاهش stay-at-home محدودیت در سراسر ایالات متحده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شدت گرفتن وجود دارد چیزی است که من فکر می کنم همه ما باید در توافق در مورد: ماسک خوب هستند و ما باید آنها را می پوشند. شما حتی می توانید آنها را به خودتان. متاسفانه ما همه در همان صفحه و یک مطالعه جدید نشان می دهد که مردان (ای بابا بچه ها!) تمایل به مراتب بیشتر مایل به ترک ماسک خود را در خانه نسبت به زنان هستند.

این مقاله که بر اساس پاسخ به یک نظرسنجی از تقریبا 2500 مردان و زنان و بر اساس داده های آن را روشن است که درصد بیشتری از مردان هر دو دچار سوء تفاهم خطرات ناشی از COVID-19 و نیز کمتر مایل به محافظت از خود و دیگران است.

این بررسی شامل سوال در مورد درک خطرات ناشی از پایین آمدن با یک coronavirus عفونت شرکتکنندگان درک چرا پوشش صورت مهم هستند و همچنین احساسات آنها را به عمل پوشیدن ماسک.

شرکت کنندگان پرسیده شد که آیا آنها موافق با اظهارات مانند "پوشیدن صورت پوشش است و نه سرد" و "پوشیدن چهره و پوشش شرم آور است." شما احتمالا می توانید ببینید که در آن این است که درست است ؟ مردان به مراتب بیشتر احتمال دارد برای دیدن پوشیدن ماسک به عنوان بد و شرم آور از زنان در حالی که همچنین تا حد زیادی توافق که "ننگ متصل به پوشیدن چهره و پوشش مانع است مرا از پوشیدن یکی به عنوان اغلب به عنوان من باید."

یکی دیگر از چیز عالی جالب از این مطالعه نشان می دهد که مردان باور نمی کنم آنها بیشتر در معرض خطر جدی سلامت پیامدهای اگر آنها را تا پایان گرفتن COVID-19. اطلاعات دانشمندان جمع آوری شده از سراسر جهان می گوید مخالف دقیق و نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که مردان هر دو نادیده گرفتن آنها در معرض خطر بیشتری پروفایل در حالی که همچنین امتناع از پوشیدن پوشش صورت است "مضحک."

"ما همچنین نشان داد که مردان بیشتر از زنان تمایل دارند به گزارش احساسات منفی که پوشیدن صورت پوشش" محققان نوشتن. "علاوه بر این احساسات منفی که پوشیدن صورت پوشش به واسطه تفاوت های جنسیتی در نیت به پوشیدن چهره و پوشش. اما, جالب, تفاوت های جنسیتی در احساسات منفی احساس زمانی که پوشیدن صورت پوشش به نظر نمی رسد به این بستگی دارد که آیا پوشیدن چهره و پوشش اجباری است."

به عبارت ساده, مردان بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک اگر آن را کاملا اجباری, اما آنها هنوز هم احساس شرم و خجالت در مورد آن. این احساسات گسترش به زمانی که پوشیدن صورت پوشش نیست اجباری و منجر به یک درصد بیشتر از مردان به چشم پوشی از ایمنی و پیامدهای بهداشتی.

منبع تصویر: Radowitz/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب