آندروید 11 اجازه خواهد داد که شما را به بازگشت به تازگی بسته نرم افزار با یک ضربه تند وشدید زدن

آیا شما تا به حال بسته اشتباه برنامه بر روی گوشی آندروید خود را در حالی که مشاهده برنامه های اخیر? شما برای ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 اردیبهشت 1399
آیا شما تا به حال بسته اشتباه برنامه بر روی گوشی آندروید خود را در حالی که مشاهده برنامه های اخیر? شما برای شروع یک ایمیل پیش نویس اما دامنگیر آن دور شدم. می خواستم چیزی بنویسم که در چت باکس? آن را مزاحم من می دانم, اما ترس نیست! نسخه بعدی اندروید یک کمی بسیار خوب از ویژگی های است که خواهد شد آدرس چنین اتفاقات ناگوار است. اندروید پلیس گزارش می دهد که یکی از ویژگی های جدید در آندروید 11 DP3 (Developer preview) اجازه می دهد تا کاربران را به آخرین بسته برنامه از برنامه های اخیر منو. اگر شما بسته یک برنامه شما نیاز به کش رفتن از بالا به پایین از روی صفحه نمایش به آن را به عقب. به نظر می رسد که اندروید 11 نگه می دارد آخرین بسته نرم افزار در حافظه سیستم تا کاربران را ترک اخیر منو یا بستن یک برنامه دوم. با کشیدن از بالا به پایین باید به اندازه کافی آسان آن را به عنوان مخالف حرکت از یک نفر استفاده برای بستن برنامه های در همان منو (کشیدن).   
این Editor-in-Chief از XDA-توسعه دهندگان Mishaal رحمان برای اولین بار به نقطه ای از ویژگی های جدید. او نوشته شده سریع تصویری از این قابلیت در عمل در توییتر. در ضمن دیگر کاربران گزارش می دهند که این ویژگی است که هنوز کمی حشره دار و همیشه کار نمی کند.

شایان ذکر است که برخی از ویژگی ها لزوما آن را از توسعه دهندگان پیش نمایش. این توانایی به بازگرداندن آخرین بسته برنامه خواهد بود علاوه بر مفید برای همه کاربران زمانی که آندروید در نهایت 11 بازدید های همراه بعد از این سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن