اپل بنا به گزارش کبود به عنوان iOS 14 نشت زودتر از معمول

حتی اگر نسخه نهایی iOS 14 نیست و انتظار افت تا سپتامبر مادربرد گزارش (از طریق AppleInsider) که به بیرون درز نس

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 خرداد 1399
حتی اگر نسخه نهایی iOS 14 نیست و انتظار افت تا سپتامبر مادربرد گزارش (از طریق AppleInsider) که به بیرون درز نسخه از اپل سیستم عامل تلفن همراه شده است در دست برخی از هکرها وبلاگ نویسان و محققان از فوریه. بر خلاف گذشته نشت که شامل بخش ها و تصاویری از آینده iOS آزادی در این مورد کل یک نسخه از این نرم افزار به بیرون درز کرده.

نشت از iOS 14 اوایل این اتحاد اپل مقید

چگونه نشت اتفاق افتاد روشن نیست اما این گزارش نشان می دهد که کسی قادر به گرفتن دست خود را بر روی رشد و نمو آی فون 11 با نسخه iOS مورخ 14 دسامبر گذشته. به عنوان شما ممکن است انتظار داشت فرد دیگری خریداری گوشی با نرم افزار برای هزاران دلار است. پس از تلفن تغییر دست خریدار قادر به جداسازی و حذف iOS 14 از تلفن و از او گذشت و آن را به هکرها و jailbreakers (که برای اپل تبدیل شده است ballbreakers).
مادربرد آورده و یک کپی از آن به بیرون درز نرم افزار برای امنیت سایبر شرکت SIXGEN. رایان داف, مدیر سایبر محصولات در این شرکت اشاره کرد نسخه نهایی iOS 14 می تواند بسیار متفاوت است اما مقدار زیادی از اطلاعات که به بیرون درز کرده از اپل چشمگیر بود. داف اظهار داشت که "آن را می دهد بینش به رمزگشایی کپی از iOS سیستم فایل ماه قبل از انتشار پس از آن می تواند بسیار مفید باشد. آن را قبل از انتشار مقدار زیادی می تواند تغییر کند, اما آن را یک گنجینه ای از اطلاعات است. من نمی توانم بگویم این را آسان فرار از زندان و یا هر چیزی شبیه به این, اما آن را در راه کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده سیستم عامل iOS از ما تا به حال به طور معمول." حداقل یکی دیگر امنیت سایبر شرکت این نسخه از iOS 14 در اختیار داشتن آن است و مطالعه آن.

وجود دارد یک هشتگ در توییتر برای کسانی که در تجارت به بیرون درز اپل نرم افزار و سخت افزار است و #AppleInternals. به دلایل آشکار هیچ کس خود را با استفاده از نام واقعی در هنگام کار کردن یک معامله اما اپل نرم افزار و سخت افزار است که تغییرات دست است که معمولا مشروع است. و وجود این بازار را ندارد اپل کارکنان احساس خوب است. یکی از کارکنان گفت موجز "است که" پس از شنیدن در مورد iOS 14 نشت برای اولین بار. دیگران باید گزارش ارائه شده به بیرون درز نرم افزار باقی ماند اما از آن به این دلیل که آنها در مورد آنچه که اپل پاسخ ممکن است.

مادربرد را بررسی کنید با سه نفر را که ادعا می کنند که آنها تا به حال یک کپی از iOS 14. یکی از سه گفت: "وجود یک شبکه از افراد که دسترسی به چنین چیزهایی است." و برخی از کسانی که به دنبال فروش یک کپی از iOS 14 انجام می دهند تا حق در باز است. یک کاربر توییتر ارسال شده در زیر #AppleInternals هشتگ "Looking for iOS 14? ارسال یک DM." او یک کپی از سیستم عامل با مادربرد و دومی قادر به بررسی کنید که سه نفر که تا به حال این نرم افزار با تمام نسخه های مشابه.

با اولین بتا از iOS 14 انتظار می رود منتشر شده در ژوئن 22, این اولین است که در iOS ساخت به بیرون درز کرده. کپی شده است که در گردش است تاریخ دسامبر 10th, 2019 و ارائه شده در اینترنت از فوریه. و اپل آماده است تا به سرکوب کسانی که درگیر در نشت iOS 14. خواهد Strafach سابق jailbreaker که تاسیس iOS نرم افزار امنیتی Guardian فایروال توضیح می دهد که چگونه لیزر متمرکز اپل است که در این وضعیت. "گه وحشی" گفت: Strafach. "من احساس می کنم کمی بد برای هر کسی که messing اطراف به عنوان اپل را ندارد لطفا به این."

اپل دارای سابقه به دنبال قصاص در شرایطی که از آن شده است قادر به نگه داشتن آن اعلام نشده نرم افزار یا سخت افزار تحت کاری ادامه داده اند. در سال 2011 یک مرد به نام سرجیو کالدرون در بر داشت یک نمونه اولیه آیفون در کف یک سان فرانسیسکو نوار. اپل نه تنها فرستاده پلیس به کالدرون به پیگیری آن پایین در این گزارش تا به حال اعضای آن تیم امنیتی لباس به عنوان سان فرانسیسکو پلیس برای پیدا کردن دستگاه. کالدرون ادعا کرد که یکی از پلیس تهدید او و آن بعدها کشف کردند که مرد نبود یک پلیس پس از تمام اما یک عضو از اپل تیم امنیتی.

اپل کاهش یافته است و اظهار نظر در مورد iOS 14 نشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن