باستانی گونه از تمساح راه می رفت و روی دو پا

محققان کشف کرده اند ردپای باستانی گونه از تمساح خانواده که راه می رفت ایستاده بر روی دو پا. این موجودات ممکن

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 خرداد 1399
  • محققان کشف کرده اند ردپای باستانی گونه از تمساح خانواده که راه می رفت ایستاده بر روی دو پا.
  • این موجودات ممکن است نگاه کمی شبیه دایناسورها, اما آنها نیست.
  • این آهنگ در تاریخ 110 میلیون سال و از آنجایی که ما نمی بینیم این حیوانات در اطراف امروز ما تنها می توانید حدس بزنید چرا آنها محو این سیاره است.

تمساح و نزدیک خود را با برادران هستند اغلب به عنوان "مدرن دایناسورها" از آنجا که ما می دانیم که برخی از گونه های است که هنوز هم در اطراف امروز در نزدیکی آینه تصاویر از اجداد خود. آنها در بر داشت یک فرمول است که کار می کرد و آنها در گیر با آن بیش از میلیون ها و میلیون ها سال. اما نه تمام شاخه های تمساح درخت خانواده منجر به موفقیت طولانی مدت و یک کشف جدید در کره جنوبی نشان می دهد که یکی از شاخه تکامل به راه رفتن بر روی دو پا مانند دایناسورها از روز است.

پژوهش منتشر شده در علمی, گزارش, بر اساس نزدیک به 100 فرد ردپای باستانی تمساح گونه که باید حفظ شده در سنگ از 110 میلیون سال پیش. در ابتدا محققان تصور آهنگ های ساخته شده توسط یکی از بسیاری از دایناسورها که راست راه می رفت اما در حال حاضر آنها باور دارند که آنها در واقع ایجاد یک تمساح که اسلحه هرگز زمین را لمس کرد.

"در یکی از سایت ردپای شد در ابتدا تصور می شود ساخته شده توسط یک غول دوپا pterosaur راه رفتن در mudflat ما در حال حاضر درک کنند که این دوپا تمساح چاپ" دکتر آنتونی Romilio co-نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت.

"ردپای اندازه گیری حدود 24 سانتی متر پیشنهاد آهنگ سازان به حال پاها در مورد همان ارتفاع به عنوان انسان بالغ ، این حیوانات طولانی است که ما برآورد شد بیش از سه متر طول و در حالی که ردپای همه جا بودند در سایت وجود دارد handprints."

پس چه بزرگ و دو پا تمساح نگاه مانند? اگر تصویر محققان آمد تا با بالا هر گونه نشانه پاسخ: خیلی عجیب و غریب است.

"نمونه تمساح راه رفتن در یک چمباتمه زدن مواضع و ایجاد trackways که در حال گسترده" استاد Kyung Soo Kim که رهبری این تحقیقات توضیح می دهد. "عجیب ما trackways بسیار باریک به دنبال بیشتر شبیه به یک تمساح تعادل بر روی یک طناب تنگ."

"هنگامی که در ترکیب با فقدان هر دم کشیدن علائم مشخص شد که این موجودات در حال حرکت بودند bipedally آنها در حال حرکت بودند در همان راه به عنوان بسیاری از دایناسورها اما ردپای نمی شد ساخته شده توسط دایناسورها."

آن را فوق العاده جالب, کشف, به خصوص با توجه به این واقعیت است که مدرن تمساح را به وضوح تصمیم گرفت که راه رفتن بر روی دو پا است که برای آنها نیست. تکامل یک راه تست همه چیز را از زمان به زمان در مورد این باستان دوپا تمساح به آنها این فرصت را به زندگی می کنند زندگی یک کمی درست تر از نزدیکترین قوم و خویش. آیا این عجیب و غریب باستانی گونه فاقد شنا دلاوری از دیگر تمساح گونه ناشناخته است اما ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا آنها قادر به "آن را."

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب