T-Mobile آینده-اثبات آن OnePlus 8 5G با نرم افزار جدید به روز رسانی

T-Mobile در حال ساخت هر تلاش قابل تصور برای گسترش و بهبود خود را "ملی" شبکه 5G که همچنان به درخشش لحاظ در دستر

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399
T-Mobile در حال ساخت هر تلاش قابل تصور برای گسترش و بهبود خود را "ملی" شبکه 5G که همچنان به درخشش لحاظ در دسترس بودن اما رنج می برند تا آنجا که به سرعت نگران هستند در مقايسه با Verizon. شما احتمالا می توانید تصور کنید ترکیب سرخابی کم-گروه طیف با حداکثر سرعت دویدن را اواسط گروه فن آوری است که هیچ شاهکار آسان در طول یک بیماری همه گیر و در عین حال "سازمان ملل متحد حامل" است نشان مطلقا هیچ نشانه ای از کاهش سرعت.

در علاوه بر این به ایجاد یک محیط مساعد برای آن 5G را فعال کنید گوشی های تحویل بطور قابل توجهی بالاتر سرعت دانلود (سرانجام) از 4G LTE-فقط گوشی های T-Mo بدیهی است که نیاز به مطمئن شوید که گفت گوشی در واقع قادر به اعمال نفوذ این همه فوق پیشرفته فن آوری تلفن همراه از هر دو سخت افزار و نرم افزار نظر.

دانستن اینکه چگونه ملت سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم معمولا عمل شما نباید تعجب به شنیدن T-Mobile است که فکر پیش می آید به 5G گروه پشتیبانی نیز هست. این وان پلاس 8, مثلا, است گزارش دریافت نرم افزار به روز رسانی به عنوان ما صحبت می کنند را قادر می سازد که در میان دیگران گفت: 5G حمایت در گروههای 2 و 66.
به عبارت دیگر T-موبایل وان پلاس 8 5G در حال آماده شدن برای آینده 5G rollouts در باندهای اضافی پس از ساخت تجاری خود را اغاز با 5G حمایت در گروههای 5, 41 و 71. در صورتی که شما نگرانم, هیچ, این خاص 6.55-اینچ گوشی با یک رم 8GB تعداد 4,300 میلی آمپر باتری و 48 + 16 + 2MP سه گانه رو به عقب دوربین سیستم ندارد آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از mmWave سرعت از یک سخت افزار, نظر, بنابراین شما نباید انتظار یک به روز رسانی نرم افزار برای فعال کردن آن است.
در حال حاضر ما نیز باید ذکر بسیار خوبی بررسی وان پلاس 8 5G شدن گوگل را زنده عنوان قابلیت "بهبود کلی و رفع" و مارس سال 2020 وصله های امنیتی بیش از حد به عنوان بخشی از همان 300MB+ به روز رسانی در T-موبایل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن