آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت آمار جدیدی در قیمت پایین: 44¢ هر

شکار که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین در حال حاضر رسیده است زیرا ما فقط حفر کردن بهترین معامله در اینترنت: آم

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • شکار که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین در حال حاضر رسیده است زیرا ما فقط حفر کردن بهترین معامله در اینترنت: آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت فقط کاهش یافته و به پایین ترین قیمت تنها $0.44 هر.
  • ساخته شده توسط Jointown و فروخته شده به طور مستقیم توسط آمازون این آبی 3-طبقه ماسک های صورت که می بینید هر کس پوشیدن و آنها مناسب برای فعالیت های روزمره هنگامی که شما همچنین می توانید تمرین های اجتماعی فاصله.
  • برای بالاتر موقعیت خطر مانند سوار حمل و نقل عمومی و یا در داخل خانه در اطراف افراد دیگر شما در پیدا کردن بهترین فروش MagiCare KN95 ماسک صورت در سهام را برای کمتر از $1 در هر. نیز وجود دارد یک فرصت نادر برای خرید 3M KN95 ماسک صورت و حتی 3M N100 ماسک صورت که فیلتر 99.97 درصد ذرات هوابرد به جای حدود 95% مثل N95 یا KN95 ماسک.

خبر بد این است که رمان coronavirus همه گیر قطعا قرار نیست در هر نقطه در هر زمان به زودی. آن را در حال حاضر wreaking ویران در بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده تنها با یک انگشت شماری کوچک از مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی داشتن موفق به دریافت همه چیز تا حدودی تحت کنترل است. البته که همه ممکن است تغییر کند به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده اگر مدارس شروع به بازگشایی شده است. چند میلیارد دلار شرکت است که در لیگ اصلی بیس بال نمی تواند حتی یک هفته بدون COVID-19 شیوع است که پاره از طریق Florida Marlins سازمان است. آیا شما واقعا فکر می کنم, مدارس ابتدایی, مدارس و کالج ها خواهد بود قادر به انجام هر یک بهتر است ؟

خوشبختانه نیز وجود دارد برخی از خبر خوب. بر خلاف اولین coronavirus اوج بازگشت در ماه آوریل و مه مردم در حال حاضر مقدار زیادی از دسترسی به ابزار مورد نیاز برای کمک به محافظت از خود را از COVID-19. ما در حال صحبت کردن در مورد دست قوی عفونی از برترین برندها مانند Purell ضد عفونی کننده و Suave ضد عفونی کنندهو البته ماسک صورت. و وقتی که می آید به دومی ما یک شگفتی بزرگ برای خوانندگان ما در روز پنج شنبه.

Jointown 3-لایه ماسک شده اند پرفروش coronavirus ماسک صورت از آنجایی که این بیماری همه گیر اولین رسیده به ما. آنها به خوبی کار می کنند در خطر ابتلا به کم مواقع هنگامی که در ترکیب با سخت اجتماعی فاصله و آنها فروخته شده به طور مستقیم توسط آمازون به عنوان مخالف به یک شخص ثالث است. چه چیزی بیشتر آنها بسیار مقرون به صرفه — با عادی قیمت خرده فروشی $29.99 برای یک جعبه از 50 ماسک آنها هزینه فقط $0.60 هر کدام.

که در حال حاضر یک ارزش فوق العاده ای برای چنین یک ابزار ضروری برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. اما امروز یک ویژه آمازون, فروش با تخفیف نسبت به قیمت های جدید تمام وقت کم است. 10% تخفیف به علاوه اضافی 5 دلار کوپن شما می توانید کلیپ در صفحه محصول قطره قیمت 50-بسته Jointown coronavirus ماسک صورت برای تنها $21.95. که با این نسخهها کار برای تنها $0.44 هر ماسک!

Jointown ماسک صورت بسته 50 (5081) $21.95 قیمت ($0.44 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

همانطور که ذکر این ماسک عالی برای استفاده روزمره در پایین-موقعیت خطر است. در هر زمان شما گیر در محله های نزدیک در اطراف افراد دیگر, اما شما قطعا باید با استفاده از یک موثر تر است. بهترین-فروش MagiCare KN95 ماسک های صورت که به طور معمول هزینه 70 دلار برای یک جعبه از 20 بدست تخفیف بسیار عمیق امروز; 20 بسته در حال حاضر تنها $18.99, که با این نسخهها کار به 0.95 دلار در هر ماسک. و اگر شما می خواهید بهترین ها را از بهترین دو وجود دارد بسیار نادر فرصت در حال حاضر در آمازون است. شما می توانید انتخاب کنید تا یک 5-بسته واقعی 3M KN95 ماسک صورتو نیز وجود دارد به نحوی 3M N100 ماسک های صورت موجود در انبار که فیلتر عظیم 99.97 درصد ذرات هوابرد به عنوان مخالف به حدود 95 درصد با N95 یا KN95 ماسک صورت.

Magicare 4-طبقه دهان حفاظت از سر و صدا تصفیه>95% سازگار با ضد مه و گرد و غبار و ضد عاج... $18.99 ($0.95 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر
5pcs ذرات 95% حفاظت GB2626-2006 PM2.5 نوع 9551 فیلتر در سهام ایالات متحده (و نه در orig... "$30.00 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر
3M 8233PC1-B منجر حذف رنگ تنفسی - مقدار 10 $199.99 ($19.99 / ماسک) در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن