Snapchat حذف نژادپرستانه Juneteenth لنز می گوید که آن را تایید

این گذشته جمعه, ژوئن 19th, ایالات متحده به رسمیت شناخته شده Juneteenth. آن است که یک تعطیلات است که جشن رهایی

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 تیر 1399

این گذشته جمعه, ژوئن 19th, ایالات متحده به رسمیت شناخته شده Juneteenth. آن است که یک تعطیلات است که جشن رهایی از کسانی که به بردگی گرفته شده در ایالات متحده است. در پی تظاهرات های اجتماعی که صورت گرفت در آمریکا پس از قتل جورج فلوید هیچ شرکت آمریکایی در امان ماند برای هر نام تجاری و یا محصول است که می تواند به عنوان حساس در شرایط مسابقه است. است که چرا محصولات مانند خانم Butterworth عمو بن و دیگر برندهای نمادین هستند جایگزین شده است.

به گزارش رویترز عمده فاحش مرتکب شد توسط نرم افزار پیام Snapchat بود که مجبور به حذف یک دلیل حساس لنز آن ایجاد شده برای Juneteenth. فیلتر نشان داد پان-آفریقایی پرچم در پس زمینه و درخواست کاربران به لبخند. این امر منجر به این تصویر از یک زنجیره ای ظاهر می شود در پس زمینه ؛ زنجیره ای پس از آن شکستن. یک سخنگوی Snapchat پدر و مادر ضربه محکم و ناگهانی در بیانیه ای گفت: "ما عمیقا عذر خواهی به اعضای Snapchat جامعه که این لنز توهین آمیز است. یک گروه متنوع از ضربه محکم و ناگهانی اعضای تیم درگیر شد در حال توسعه مفهوم اما یک نسخه از این لنز که رفت زندگی برای Snapchatters این صبح نشده بود تایید شده از طریق فرآیند بررسی ما. ما در حال بررسی این که چرا این اشتباه رخ داده است به طوری که ما می تواند جلوگیری از آن در آینده است."

یک کاربر توییتر به نام علامت گذاری به عنوان S. Luckie diseeminated یک صدای جیر جیر آشکار چه لنز مانند نگاه قبل از آن برداشته شد. Snapchat لنز با استفاده از واقعیت تقویت (AR) برای اضافه کردن انیمیشن به یک عکس از صورت کاربر. برای مثال یک کاربر Snapchat می تواند تبدیل به یک سگ با پژمرده کارتون گوش و بینی. و یا کاربر می تواند تبدیل به یک رقص اسم حیوان دست اموز. وجود ندارد هر چیزی توهین آمیز در مورد کسانی که (مگر اینکه شما reallyare یک سگ یا خرگوش).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب