آمازون 5 بهترین فروش دستگاه های الکترونیکی این هفته ممکن است شما را متعجب

اگر شما تعجب کنید که در مورد بهترین آمازون معاملات امروز شما می تواند عاقلانه برای اتمام این هفته لیست پنج بهت

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
  • اگر شما تعجب کنید که در مورد بهترین آمازون معاملات امروز شما می تواند عاقلانه برای اتمام این هفته لیست پنج بهترین فروش محصولات الکترونیک در خرده فروش سایت
  • Coronavirus ماسک صورت و دست عفونی شد بهترین فروش محصولات برای خوانندگان ما در هفته های گذشته است اما وجود دارد برخی از معاملات بزرگ در غیرضروری محصولات نیز هست.
  • این هفته خلاصه یک چند محصولات است که به نظر می رسد در نزدیکی بالای لیست تمام زمان اما نیز وجود دارد یک زن و شوهر از شگفتی است که ما هرگز در میان آمازون بهترین فروشندگان.

همیشه از رمان coronavirus شیوع شروع در ما و محبوب ترین محصولات در حال حاضر در میان BGR معاملات خوانندگان شده اند آمازون بهترین-فروش ماسک صورت و محبوب ترین ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell. CDC می گوید در آن coronavirus سایت است که همه ما نیاز به پوشیدن پوشش چهره هر زمان که ما ترک خانه های ما. ما همچنین نیاز به پاکسازی دست ما در هر زمان ما لمس یک سطح یا شیء در خارج از خانه ما پس از ضد عفونی کننده دست بدیهی است که باید در حال حاضر.

گذشته از ماسک صورت و موارد دیگر که کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس الکترونیک هنوز هم بسیار محبوب در میان خوانندگان ما به عنوان به خوبی. برای مثال اپل تلویزیون محبوب AirPods Pro در حال فروشندگان از آنها با تخفیف در حال حاضر در آمازون و هر دو AirPods 2 مدل هستند فروش بیش از حد. هیچ یک از اپل هدفون محبوب هستند به اندازه کافی به آمازون top-5 لیست این هفته هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی که در آن اسباب بازی ها و لوازم جانبی ساخته شده از برش.

5. آتش تلویزیون استیک

آمازون آتش تلویزیون استیک یکی از شرکت پرفروش محصولات در تمام دوران پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که آن را در این هفته لیست هنوز دوباره. آن را نیز اتفاق می افتد به در فروش برای $29.99 در حال حاضر که پایین ترین قیمت ما دیده ایم در ماه. آتش تلویزیون استیک فروخته شد برای چند هفته اما در حال حاضر آن را در نهایت در انبار و آماده به کشتی از این هفته. وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آمازون موجودی فعلی خواهد داشت هر چند پس گرفتن یکی در حال حاضر اگر شما نیاز به یک جدید streaming media player.

4. آتش 7 قرص

آمازون Fire 7 تبلت در فروش در تخفیف این هفته که به معنی آن را بدیهی است که برای رفتن به یک بهترین فروشنده. که می تواند تصویب این تبلت که آن را تنها هزینه $39.99?!

3. چشمک زدن XT2 در فضای باز/سرپوشیده هوشمند سیستم های امنیتی دوربین

اولین شگفتی بزرگ است Blink XT2 در فضای باز/سرپوشیده هوشمند سیستم های امنیتی دوربین. این جای تعجب نیست که این دوربین با 2 سال عمر باتری ساخته شده از برش, البته, اما آن است که نسبتا بزرگ است که آن را در صدر همه محبوب تر محصولات آمازون است که با تخفیف این هفته است.

2. آتش تلویزیون ملزومات بسته نرم افزاری

ما قطعا باید یکی دیگر از شگفتی در #2 نقطه به دلیل آن را در یک بسته نرم افزاری است که ما هرگز قبل از دیده می شود در آمازون بهترین-لیست فروشندگان. آن را به نام Fire TV ملزومات بسته نرم افزاری است و آن را شامل یک آتش تلویزیون استیک کنترل پوشش (رنگ قرمز) و یک کابل برق USB بنابراین شما می توانید اتصال به تلویزیون خود را برای قدرت به جای در حال اجرا یک طناب به دیوار خود را به خروجی.

1. اکو پورنو نقطه

50 دلار اکو نقطه است که همیشه بهترین فروشنده در آمازون و بخش بزرگی از دلیل است و دلیل آن اغلب به فروش می رود حتی برای کمتر از $50. چنگ زدن به یک امروز و شما فقط پرداخت $29.99 — که کمترین قیمت از سال 2020 تا کنون, که توضیح می دهد که چرا نقطه #1 در این هفته لیست بهترین فروشندگان.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن