آمازون دارای گسترده فروش در آتش تلویزیون استیک اکو بلندگو اکو نشان می دهد و بیشتر

  • آمازون فقط لگد کردن یک فروش که به نظر می رسد به احتمال زیاد برای نشان دادن به مشتریان است که آن را به طور کامل تغییر تمرکز خود را به بهترین فروش محصولات به عنوان محصولات ضروری برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی.
  • تقریبا هر محبوب آمازون دستگاه فروش از آتش تلویزیون استیک و اکو نقطه برای $29.99 در هر به پایین ترین قیمت از سال 2020 در اکو نمایش 5, اکو, نشان می دهد, حلقه روزنه مخفی و اکو پلاس هوشمند بلندگو.
  • این فقط نوک کوه یخ است اما شما پیدا کردن همه از آمازون بهترین معاملات در آمازون دستگاه های زیر است.

در این سال بوده است چیزی جز عادی است. Coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین جاروب در سراسر سیاره و ایالات متحده بود که سخت ترین ضربه از نظر مورد شمارش و همچنین مرگ و میر. زندگی در مناطق در سراسر ایالات متحده تغییر کرده است در بسیاری از زمینه ها, برخی مهم تر از دیگران است. ما لزوما این را در بالای لیست, اما نه قادر به گرفتن محصولات شما نیاز به حق دور از آمازون است در واقع تا به حال خیلی تاثیر بسیار زیادی بر مردم — به خصوص با توجه به این واقعیت است که بسیاری از مردم راحت نیست با خطرات درگیر با خرید در فروشگاه ها در حال حاضر.

بعضی از چیزهای مهم در آمازون در دسترس است برای مدتی در حال حاضر بهترین-فروش coronavirus ماسک صورت قوی و ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell.

کسانی که ملزومات و آنها قطعا wildly محبوب با خوانندگان ما. اما آنچه در مورد تمام nonessentials نیاز مردم در حالی که آنها در حال صرف این همه وقت اضافی در خانه ؟ خوب آمازون در نهایت آماده برای نشان دادن به مردم است که آن را در کسب و کار و تمرکز منتقل شده و دور از تهیه ملزومات به بیمارستان ها و سازمان های دولتی. ملت خرده فروش آنلاین فقط لگد کردن گسترده فروش در تقریبا همه آن را پرفروش آمازون دستگاه.

ابتدا با wildly محبوب Fire TV صف $40 آتش تلویزیون استیک پایین است برای $29.99 امروز و عالی $120 آتش تلویزیون مکعب است که ترکیبی از یک آتش تلویزیون استیک 4K با اکو نقطه پایین است برای $99.99. آتش تلویزیون توزیع مجدد DVR که به طور معمول شروع می شود در $230 در حال حاضر در فروش شروع در $149.99 و شما می توانید بهترین-فروش 32 اینچ هوشمند Fire TV فقط برای $139.99. به دنبال چیزی بزرگتر ؟ چگونه در مورد توشیبا 43 اینچ 4K آتش تلویزیون برای تنها $249.99?

بعد تا ما رو سه حلقه فوق العاده تصویری مفت معاملات شما نیاز به چک کردن. یک حلقه روزنه برای $79.99 یک حلقه ویدئو مفت 3 برای $149.99 و یا یک حلقه ویدئو مفت Pro برای $189 و در بالای آن تخفیف های بزرگ, شما همچنین دریافت رایگان اکو نقطه با هر یک!

همه آمازون آخرین اکو نمایش دستگاه نیز در فروش امروز. از 90 $Echo نمایش 5 است را به $59.99 دلار 130 اکو نمایش 8 در فروش برای $89.99 و گل سرسبد 10.1-inch اکو نشان می دهد که به طور معمول به فروش می رساند برای $230 به پایین فقط $179.99 در حال حاضر.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ما می رسند همیشه-محبوب اکو هوشمند بلندگو صف. آمازون بهترین فروش اکو نقطه در فروش است در حال حاضر فقط برای $29.99 و شما می توانید ارتقاء به انعکاس نقطه با ساعت برای $34.99. 3-نسل اکو که به طور معمول هزینه $100 در فروش برای $69.99 امروز 150 دلار اکو پلاس است را به $99.99 و 200 دلار حق بیمه اکو استودیو در فروش برای $169 ، 99 دلار. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا اکو انعطاف پذیری است که متناسب با هر نقطه فقط برای $17.49 به جای $25 و که منطبق با پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام در هر اکو بلندگو.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>