Apple releases iOS و iPadOS 13.6 با CarKey, رفع اشکال و بیشتر

حتی به عنوان سیستم عامل iOS 14 بتا عمومی باقی می ماند و در روز های اولیه آن اپل امروز iOS منتشر شد و iPadOS 13

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 تیر 1399
حتی به عنوان سیستم عامل iOS 14 بتا عمومی باقی می ماند و در روز های اولیه آن اپل امروز iOS منتشر شد و iPadOS 13.6. با این آپدیت کاربران می توانند تصمیم به دانلود iOS و iPadOS به روز رسانی اما نه آنها را نصب کنید. و یا کاربران می توانند تصمیم به دانلود iOS و iPadOS به روز رسانی و نصب آنها را به مدت یک شب. این دستگاه با استفاده از خودکار به روز رسانی نرم افزار باید شارژ و متصل به اینترنت از طریق Wi-Fi را به پایان برساند به روز رسانی. شما می توانید این ویژگی را با رفتن به Settings > General > Software Update > سفارشی کردن به روز رسانی خودکار.

امروز به روز رسانی اجازه می دهد تا 2018 مدل های آیفون و بعد از آن به جای کلید سازگار اتومبیل

به روز رسانی می افزاید: دسته بندی جدید در برنامه بهداشت برای علائم است که می آیند تا در چرخه ردیابی و ECG برنامه های. آن همچنین می افزاید: نشانه های جدید از جمله تب و لرز و گلودرد یا سرفه و اجازه می دهد تا iOS و iPadOS کاربران برای به اشتراک گذاشتن این علائم با برنامه های شخص ثالث. IOS 13.6 به روز رسانی همچنین می افزاید: ویژگی های صوتی به اپل اخبار+ اشتراک برنامه برای آی فون و آی پد. همچنین این را قادر می سازد CarKey ویژگی برای آی فون است. این اجازه می دهد تا شما را به کنترل یک خودرو سازگار با استفاده از گوشی خود. اپل فقط پست های جدید صفحه پشتیبانی این صبح است. مهم این است که اضافه شده به iOS کیف پول نرم افزار و ویژگی های خواهد شد و همچنین با اپل دیده بان سری 5. CarKey در دسترس برای آی فون SE (2nd generation), iPhone 11 نرم افزار آیفون, 11 Pro Max, آیفون, 11, آیفون, XS, آیفون, XS حداکثر و آیفون XR

اتمام پشتیبانی از صفحه را ببینید که چگونه به مجموعه ای از ویژگی های. اگر شما با استفاده از بیان حالت شما می توانید آی فون خود را در نزدیکی درب ماشین را باز کند. و با قرار دادن آیفون در نزدیکی خودرو کلید خواننده را شروع موتور. اگر شما خاموش کردن بیان حالت شما باید به اعتبار هر زمان که شما می خواهید به استفاده از تلفن خود به عنوان یک کلید ماشین. حتی اگر آی فون خود را به باتری نیاز به شارژ در ExpressMode آن هنوز هم قادر خواهد بود برای اجرای CarKey تا پنج ساعت بعد از آن شروع می شود با استفاده از قدرت رزرو. و شما می توانید به اشتراک گذاری کلید های دیجیتال خود را با کسی که به شما اعتماد با ارسال آن به آنها را از طریق iMessage. طرف دیگر باید سازگار با آی فون.

این به روز رسانی همچنین می افزاید: FaceTime به کاربران در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی). این کشور تا به حال ممنوع تصویری برنامه چت و حتی با به روز رسانی امروز اپل موفق به این اشاره در آن یادداشت پشتیبانی می کند. این به روز رسانی همچنین exterminates برخی از اشکالات از جمله یکی که خشک کاربران باتری پس از iOS 13.5 و iOS 13.5.1 به روز رسانی.

در حال حاضر برای اولین بار اپل در iOS 14 بتا عمومی در دسترس است برای کسانی که مهم نیست با یک خطر است. نرم افزار بتا است که معمولا حشره و عمر باتری ممکن است رنج می برند; به عنوان یک نتیجه, شما احتمالا نمی خواهید به نصب اولین بتا عمومی روزانه خود راننده است. فریب از ویژگی های جدید در این سال غیر قابل مقاومت است اما, و شامل آندروید-سبک ویدجت برنامه کتابخانه که جدا از برنامه های دسته بندی و به کاربران اجازه می دهد به جستجو برای برنامه های با نام. آن است که نزدیک ترین است که کاربران iOS را به یک کشو app در حال حاضر.

با iOS 14, سیری UI دیگر را پوشش می دهد کل صفحه نمایش و دستیار دیجیتال گزارش می شود دقیق است. تماس های تلفنی ورودی و دیگر ربودن کل صفحه نمایش و تا حد زیادی کاهش می یابد به یک بنر اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش. و نرم افزار Clips اجازه می دهد تا یک کاربر آیفون به استفاده از یک برنامه شخص ثالث است که او هنوز به نصب کنید. این است که با اسکن کردن یک کد QR و یا با استفاده از NFC سیگنال برای باز کردن تنها لازم است بخشی از یک برنامه مورد نیاز برای تکمیل یک وظیفه است.

اگر شما احساس وسوسه به نصب iOS 14 بتا عمومی, نگه داشتن در ذهن است که نسخه نهایی این سیستم عامل احتمالا در ماه سپتامبر. که pnly یک زن و شوهر از ماه دور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب