الفبای Pinchai می گوید تماس با ردیابی معنی دار اگر تنها 10% به 20% در انتخاب کردن

در حال حاضر که اپل و گوگل را منتشر کرده اند خود را در معرض اطلاع رسانی Api توسعه دهندگان می توانید این نرم افز

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 خرداد 1399
در حال حاضر که اپل و گوگل را منتشر کرده اند خود را در معرض اطلاع رسانی Api توسعه دهندگان می توانید این نرم افزار خواهد شد که ارز ناشناس اطلاعات بین صاحبان گوشی های هوشمند که عبور از هر یک دیگر نزدیک تر از شش و نیم فوت دور. هر گوشی با نرم افزار ارائه شده توسط یک محلی بهداشت عمومی سازمان نصب شده (هر دو سیستم عامل iOS و اندروید) خواهد بود قادر به ذخیره دو هفته ناشناس اطلاعات دریافت شده از طریق بلوتوث از گوشی های عبور توسط. اگر یکی از کسانی که رهگذران تست مثبت برای COVID-19 اطلاع رسانی ظاهر خواهد شد بر روی تلفن های که در قرار گرفتن در فاصله شش و نیم پا. به نام کسی که آزمایش مثبت در دسترس خواهد بود به هر کسی و نه خواهد بود و هر مکان داده است.

Pinchai می گوید که او می بیند گوگل و اپل با هم کار کردن در آینده

ایده این است که اگر شما یک اخطار دریافت خواهید کرد مبنی بر این که شما ممکن است در معرض شما باید تست شده و خود قرنطینه به مدت دو هفته. اگر هر کس به استفاده از این تماس با ردیابی این امر در تئوری کاهش گسترش coronavirus. این اولین مرحله از اپل و گوگل ، در مرحله دوم قرار گرفتن در معرض پلت فرم اطلاع رسانی می شود بومی در iOS و اندروید است که بدان معنی است که کاربران نمی خواهد که برای نصب یک برنامه به انتخاب کردن در.
صحبت از امید بستن-در بسیاری ادعا می کنند که این طرح شکست خواهد خورد مگر اینکه درصد بالایی از iOS و آندروید کاربران در انتخاب کردن. اما سیمی به تازگی صحبت با الفبای مدیر عامل سوندار پیچای و او گفت که "حتی اگر تنها 10 تا 20 درصد از کاربران در انتخاب کردن این باید واقعی تاثیر معنی دار. بیشتر بهتر است." پیچای مورد بحث که هر دو شرکت اپل و گوگل به طور مستقل کار بر روی تکنولوژی که پشتیبانی تماس ردیابی برای بهداشت محلی و مقامات "بسیار به سرعت هر دو طرف متوجه شدم که برای این کار به خوبی آن را در دسترس در همه جا. بنابراین تیم مهندسی در سراسر اندروید و iOS ارگانیک آغاز شده رسیدن. در برخی از نقطه, تیم, و من تصمیم به تبادل یادداشت ها و بحث به طور مستقیم."

مطمئن Sundar آیا رها کردن تیم کوک نام اما او یکی از معدود افرادی در جهان به اجازه. در واقع او می گوید که مدیر عامل اپل در دیدار با او "به صورت دوره ای." و او دولت علاقه مند است که او در کار با اپل در پروژه های دیگر در آینده و گفت که طبخ همان احساس در مورد کار با گوگل دوباره. اظهار نظر در گزارش های اخیر که گوگل در حال رفتن به ضربه با ضد تراست مناسب توسط دولت فدرال و دولت پیچای متحده "موشکافی جدید نیست برای ما. من فکر می کنم آن است که یک عملکرد مناسب از یک جامعه به مورد مداقه قرار دادن شرکت های بزرگ. ما در بسیاری از اکوسیستم—برای مثال در ad tech ما در وسط یک اکوسیستم که در آن ما در حال حمایت از کاربران ناشران تبلیغ. من می خواهم به شرکت سازنده. ما را در مورد ما به عنوان ما چگونه نزدیک ما کار را از طریق لنز از مفید بودن برای کاربران و مشتریان است."

و در حالی که گوگل را اندازه می کند آن را به یک هدف برای تحقیقات ضد تراست آن نیز مانع این شرکت از تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در M&A عرصه است. پیچای می گوید که گوگل می توانید با شرکت در مالکیت و ادغام و اما تنها در مناطقی که آن را کوچکتر بازیکن. این منطقه یکی از M&A در بازار که اپل در گوشه ای خرید شرکت های کوچکتر در خارج از کشور که همچنین تحت رادار. اغلب این شرکت ها باید فقط یک محصول یا تکنولوژی که اپل می تواند در یک یا دو سال.

همانطور که برای گوگل چین مبتنی بر کسب و کار همیشه در اخبار پس Huawei ممنوع اعلام شد و از آن ایالات متحده زنجیره تامین Pinchai اشاره می کند که در حالی که شرکت می کند حضور در این کشور ارائه نمی شود و یا برنامه ریزی در ارائه هر یک از هسته آن محصولات در چین است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن