گوگل خواهد شد و رقابت از آب با این شایعه صفحه 4a برچسب قیمت و ذخیره سازی

مدیر عامل اپل تیم کوک معتقد است که آیفون جدید SE می تواند طرفداران اندیشه تغییر وفاداری. ورود به سطح نسخه 64GB

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 اردیبهشت 1399
مدیر عامل اپل تیم کوک معتقد است که آیفون جدید SE می تواند طرفداران اندیشه تغییر وفاداری. ورود به سطح نسخه 64GB ذخیره سازی هزینه های $399 قرار دادن آن در دسترس مصرف کنندگان که قبلا نمی توان یک آی فون. به نظر می رسد مانند گوگل حقه تا آستین خود را که می تواند آینده صفحه 4a به مراتب بیشتر فوتی و فوری از آی فون SE.
9to5Google را استفان هال ادعا می کند که 128GB صفحه 4a هزینه خواهد شد $349. گزارشات قبلی نشان داده بود که تلفن را در $399 برای 64GB نوع.

اگر شایعه معلوم می شود درست گرفتن صفحه 4a به جای دیگر midranger احتمالا بدون ذهن و بسیار خوشحال برای بسیاری از.
مطمئن $50 صدا ممکن است اما شما نیز بیشتر بومی حافظه است. همچنین در حالی که 50 دلار ممکن است و نه به معنای زیادی به کسی که به دنبال به خرید یک تلفن حق بیمه در بخش میانی آن را قطعا تا به قدرت برای نفوذ در تصمیم گیری خرید.

پس از ورود به سطح صفحه 4 64GB ذخیره سازی آن را بعید است که این مقایسه به پایین صفحه 4a را 128GB به عنوان پایه پیکربندی. و اگر یک 64GB مدل وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد و حتی ارزان تر است و آن را در مجموع سرقت. از سوی دیگر نیز وجود دارد امکان وجود دارد که نمی توان یک 64GB صفحه 4a.


در حال حاضر این صفحه 3a شروع در $399 و آن را کمی سخت به این باور است که جانشین آن خواهد شد ارزان تر است.


با این حال گزارش های اخیر نشان می دهد که صفحه 4 فروش شده اند به طوری که آنها باعث داخلی شکاف در درون شرکت. اگر گوگل می خواهد به ماندن مربوطه و جلوگیری از غرق شدن به فراموشی آن نیاز به انجام کاری شدید. کاهش قیمت و مشخصات بهتر می تواند انجام دهد که برای این شرکت است.

اگر شایعات را باور پیکسل 4a نقاط قوت را شامل آن اندازه جمع و جور یک 3080 میلی آمپر, باتری, حضور یک جک هدفون و نرم افزار. اتهام معیار نمرات نشان می دهد که عملکرد آن خواهد بود قابل مقایسه با صفحه 3 XL یا دو سال Android flagships. پس از آیفون SE سهام همان چیپ ست به عنوان آی فون 11, عملکرد آن محدود است به بهتر است.


آیا مصرف کنندگان ترجیح می دهند کاهش قیمت/ذخیره سازی بالاتر دسته کوچک موسیقی جاز یا عملکرد سریع تر باقی مانده است دیده می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب