ACLU برنامه قطاری از سوء رفتار پلیس حتی اگر آنها سر و صدا گوشی خود را

بازگشت در سال 2015 اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) راه اندازی یک برنامه به نام "تلفن همراه عدالت" است که

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 خرداد 1399

بازگشت در سال 2015 اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) راه اندازی یک برنامه به نام "تلفن همراه عدالت" است که طراحی شده است برای کمک به جان و جین سازمان حفاظت محیط زیست رکورد پلیس در آوریم. اما پلیس می تواند خود را با شتاب گوشی شما تلافی. اما فیلم های ثبت شده با این نرم افزار به طور خودکار فرستاده شده به ACLU سرورهای فقط در مورد پلیس سعی کنید به جلو و یک سریع یک. این نرم افزار دارای سه عملکرد: رکورد های شاهد و گزارش.

رکورد استفاده می شود به فیلم حادثه ممکن است سوء رفتار پلیس است و در تست دکمه است که اجازه می دهد تا کاربران را به مطمئن شوید که دوربین در حال کار است. هنگامی که ضبط متوقف شده است این گزارش روی صفحه نمایش نشان می دهد. تمام اطلاعات مربوط به یک حادثه باید شامل این بخش از برنامه از جمله که در آن سوء رخ داده سنین کسانی که درگیر, و بیشتر. لازم به ذکر است که کاربران همچنین می توانید فایل گزارش با آیتالله سیستانی و بدون تیراندازی تصویری از یک حادثه.

شاهد ویژگی اجازه می دهد تا شما را به کشف که در آن یکی دیگر در نزدیکی کاربر از برنامه ضبط یک حادثه به طوری که شما می توانید شاهد این رویداد و ثبت آن را از زاویه های مختلف. برای تنظیم برنامه برای استفاده از این ویژگی, شیر بر روی تنظیمات و ضامن در "پخش My Location." ضربه بزنید شاهد دکمه و نور در چشم سبز خواهد شد. اگر شخص دیگری در این منطقه ضبط پلیس سوء رفتار شما اطلاع داده شود و یک نقشه شما مستقیم به نزدیکی حادثه است.

سی ان ان گزارش داد که آیتالله سیستانی می گوید که در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی برای افرادی که به نصب برنامه. مارکوس Benigno یک سخنگوی آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا سی ان ان گفت که "هیچ شکی نیست که لحظه مثل این اهمیت از برنامه. بدون تصویری از تاسف و حادثه غم انگیز ما احتمالا حتی نمی خواهد می دانم که جورج فلوید نام."

در حالی که برنامه در دسترس است فقط در 17 ایالت و واشنگتن دی سی (ایالات متحده, Arizona, California, کلرادو, گرجستان, مریلند, میشیگان, مینه سوتا, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, New Jersey, New Mexico, North Carolina, اوکلاهما, اورگان, پنسیلوانیا و ویرجینیا) آن را به زودی در دسترس خواهد بود در تمام 50 ایالت و به دنبال هر ایالت قوانین در مورد ضبط پلیس فعالیت است. آیتالله سیستانی را Benigno می گوید: "هدف اولیه بود به مطمئن شوید که موارد نقض حقوق بشر از اجرای قانون بودند گرفتار در دوربین بنابراین ما در نهایت می تواند اصلاح کند اما آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که آن را فقط در مورد گرفتن سوء استفاده. آن را تبدیل به یک د-تشدید ابزار. آن می تواند کمک به مردم احساس قدرت در حالی که مجبور افسران را به یک دوم به ارزیابی مجدد وضعیت. وجود تعداد بی شماری از مردم در دفاع از حق خود را به فیلم با حس امنیت و ایمنی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن