نگاهی جری استیلر بهترین فرانک Costanza صحنه در “Seinfeld’

  • جری استیلر در گذشت این هفته در سن 92.
  • دیرین بازیگر و کمدین استیلر بهترین و شناخته شده برای تجسم خود را از فرانک Costanza در NBC Seinfeld.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جهان از دست یک کمدی نماد در این هفته با عبور از جری استیلر. در درجه اول شناخته شده برای تصاویر خود را از فرانک Costanza در Seinfeld و آرتور اسپونر در The King of Queens, استیلر نیز مکرر ظاهر cameo در یک تعداد دیگر را نشان می دهد تلویزیون و فیلم مانند Zoolander و سنگین وزن.

استیلر به صورت گسترده کمدی حرفه ای که تمام راه رفت و برگشت به 1950s هنگامی که او انجام تریک با قطب نما بازیکنانیک گروه که اعضای آن در نهایت در ادامه به تشکیل مشهور شهر دوم در شیکاگو است. در طول 1960s و 70s استیلر و همسرش, Anne Meara پیوست و نیروهای تشکیل موفق کمدی duo شناخته شده به عنوان استیلر و Meara. وجود دارد هیچ انکار که آن را استیلر تصویر جورج Costanza پدر در Seinfeld ساخته شده است که او چیزی از یک نام خانگی در سراسر جهان است.

یک قطعه جالب از Seinfeld چیزهای بی اهمیت است که نقش فرانک کنستنزا شده توسط John Randolph در طول فصل 1 نشان می دهد. استیلر ارائه شد اما از آن خودداری زیرا او مشغول بازیگری در برادوی نشان می دهد در آن زمان است. استیلر بعد اظهار داشت که او حتی نمی دانند که جری Seinfeld شد که نشان می دهد برای اولین بار گرفتن زمین.

استیلر تنها به نظر می رسد در حدود 30 Seinfeld قسمت بود که همه او نیاز به ترک یک علامت پاک نشدنی در نشان می دهد و کمدی جهان در بزرگ. در نور استیلر اخیر عبور رینگر قرار دادن با هم یک لیست جامد chronicling بهترین فرانک Costanza لحظات از نشان می دهد.

جای تعجب نیست که این مطلب برای اولین بار در لیست Festivus طرح خط که به نظر می رسد در سال 1997 قسمت اعتصاب. به عنوان سریع کارایی فرانک خیلی خسته با جنبه تجاری از کریسمس که او ایجاد یک تعطیلات جدید به نام Festivus. و از آنجا تا حدودی عبارت معروف — یک Festivus برای بقیه از ما — به دنیا آمد.

قطب. این نوار کاست. شاهکارهای از قدرت است. پخش نارضایتی. یک دلیل وجود دارد فرانک Costanza را جشن Festivus زده چنین ماندگار وتر. این دلیل است که ما بیش از حد batshit پدر و مادر دیوانه. نه به این معنا که همه آنها ایجاد داستانی, تعطیلات, اما که در آنها بیش از حد هم cringeworthy چیز شرمسار ما که هنوز ما امد و شد زیاد به این روز است. Festivus است agnostic, تعطیلات, اما, تماشای جری استیلر فرانک به عنوان توصیف آن است که خود تجربه دینی.

گزیده ای از این قسمت در زیر دیده می شود:

اگر شما یک Seinfeld یا Stiller, فن, شما قطعا می خواهید برای به رینگر به صورت کامل خود را مختصر و مفید. آن را یک کمدی سفر کردن خط حافظه.

منبع تصویر: NBC

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>