مطالعه جدید نشان می دهد که نوع ماسک خانگی امن ترین

Coronavirus نرخ انتقال را می توان با ترکیبی از سه عمل: مکرر دست و بهداشت اجتماعی فاصله و ماسک صورت. این ویروس

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
  • Coronavirus نرخ انتقال را می توان با ترکیبی از سه عمل: مکرر دست و بهداشت اجتماعی فاصله و ماسک صورت.
  • این ویروس می تواند از طریق هوا یک مطالعه اخیر نشان داد فقط پس از سازمان بهداشت جهانی اذعان کرد که برنامه انتقال واقعی است.
  • این ویروس گسترش می یابد در حالی که صحبت کردن, عطسه و سرفه و ماسک نوع مانع است که می تواند به توقف قطرات و ذرات معلق در هوا.
  • یک مطالعه جدید توضیح می دهد که چه نوع از خانه با پوشش امن ترین با مقایسه پارچه ماسک ساخته شده از شماره های مختلف از لایه های.

با پوشیدن ماسک صورت در حالی که شما در حال به اشتراک گذاری همان فضا با افراد دیگر می تواند به کاهش گسترش این رمان coronavirus و احتمالا صرفه جویی در زندگی هر کس در اتاق و عزیزان خود. که شامل افرادی که ایمیل من به من بگویید چگونه ماسک در واقع کار نمی کنند, چگونه این همه توطئه از طرف دولت به شما به پیروی و دلایل دیگر که ضد maskers در حال حاضر فروختن. ماسک صورت نیست 100% موثر در مسدود کردن عفونت و حتی اگر شما آنها را می پوشند, شما هنوز هم می توانید دریافت کنید. ترکیب اجتماعی فاصله و مکرر شستن دست آنها به شما شانس بهتری برای غرفه برای زمان تا موثر واکسن و مواد مخدر هستند در اینجا.

با توجه به این ویروس گسترش می تواند با سهولت در داخل خانه و هیچ کس در امان ما واقعا باید امکان استفاده از هر لبه ما می توانیم بیش از پاتوژن و جلوگیری از عفونت تا زمانی که ممکن است. اگر علم می تواند ثابت کند که خالکوبی طولانی ترین کلمه در دیکشنری در پررنگ کلاه جایی که در آن واقعا درد را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت شما باید با استفاده از این دانش است. هیچ پژوهش که برای, اما وجود دارد افزایش کار ثابت می کند که این ویروس گسترش با سهولت از طریق هوا از طریق مایع و گاز و ذرات و مسدود کردن دهان و بینی خود را می تواند به جلوگیری از آن ذرات از وارد شدن در داخل و خارج.

یک مطالعه اخیر توضیح داد که چه پارچه ماسک صورت موثر و یک نام تجاری جدید بیشتر تصحیح این پژوهش آشکار چه نوع ماسک های خانگی شما باید در نظر بگیرید خودتان.

وجود دارد هیچ کمبود گسترده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حال حاضر شما می توانید پیدا کردن ماسک صورت از کیفیت های مختلف در مکان های مختلف. اما با رمان coronavirus صعودی در نقاط مختلف جهان ما می تواند شاهد یکی دیگر از PPE کمبود. نه به ذکر است که برخی از مردم ممکن است دیگر نمی توانیم به خرید ماسک صورت و N95 ماسک. این ملاحظات قطعا توضیح دهد که چرا دولت هند است ارائه مشاوره به شهروندان خود در برابر پوشیدن N95 ماسک با شیر و ایجاد خود به خود قابل استفاده مجدد ماسک صورت.

محققان دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا نگاه چگونه انواع مختلف ماسک های خانگی می تواند به جلوگیری از گسترش قطرات خارج شده در حالی که سرفه و عطسه. آنها با استفاده از نور LED و یک دوربین فیلمبرداری با سرعت بالا برای فیلم یک فرد سرفه و عطسه بدون ماسک و پس از آن بود همان چیزی که برای تک و دو و سه لایه ماسک. فولاد ماسک مانند آنهایی که شما می توانید خرید آنلاین و در فروشگاه ها نیز دارای سه لایه است.

محققان همچنین اندازه گیری, صحبت, ضبط کلیپ در 850 فریم در ثانیه در هر CNCB. سرفه و عطسه بودند فیلم برداری 1000 فریم بیشتر به کم کردن سرعت از قطرات اخراج.

از مطالعه: "پوشش صورت و ماسک صورت برای به حداقل رساندن قطرات پراکندگی و aerosolization در سه سناریو های مختلف. دقیق و با سرعت بالا تصویری از تمام سناریوهای ارائه شده در آنلاین تکمیلی تصویری." منبع تصویر: دانشگاه نیو ساوت ولز از طریق BMJ قفسه سینه

محققان به این نتیجه رسیدند که تنها یک لایه ماسک بهتر است از ماسک اگر هیچ چیز دیگری در دسترس است. تک لایه پوشش را کاهش می دهد قطرات از صحبت کردن اما دو لایه خواهد بود حتی بهتر است در کاهش گسترش قطرات از سرفه و عطسه. سه لایه فولاد ماسک ترین موثر در توقف اخراج قطرات و محققان باید یک تصویری در BMJ قفسه سینه, نشان دادن تمام این آزمایش ها در عمل است.

تک لایه ماسک ساخته شده از یک قطعه پنبه تی شرت و مو روابط. دو لایه پوشش دوخته شده بود به عنوان نشان داده شده در دستورالعمل CDC. برای القاء یک عطسه, محققان با استفاده از دستمال کاغذی برای تحریک مخاط غشاء حفره بینی.

"یک پارچه صورت پوشش با حداقل دو لایه بهتر است به یک تک لایه, یک," دانشکده مکانیک و مهندسی ساخت و تولید را Prateek Bahl نوشت. "دستورالعمل در خانه پارچه ماسک باید تصریح لایه های متعدد."

یک مطالعه جدید همچنین نشان داد که قطرات کوچک که در حال اخراج در صحبت کردن به طور منظم است که به نوبه خود به ذرات معلق در هوا در گردش هوا در یک اتاق می تواند حاوی ویروسی بارهای که هنوز عفونی. فقط به این دلیل که آب به سرعت تبخیر شده و قطرات می شود آئروسل ویروس نیست کشته شدند. و ذرات معلق در هوا بالاتر شانس طولانی در هوا از قطرات بزرگتر که تمایل به زمین بر روی سطوح. این باعث می شود با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که در خارج از امنیت خانه خود را همه مهم تر است.

اگر شما برنامه خود را قابل استفاده مجدد ماسک برای صرفه جویی در پول و یا در طول کمبود مطمئن شوید که شما با استفاده از سه لایه و تکیه بر دستورالعمل از CDC و یا مقامات محلی خود را.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب