دکتر زد 22 مایل با یک ماسک صورت به کم ارزش کردن مسخره افسانه

با پوشیدن ماسک صورت فوق العاده مهم است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پوشش می تواند به کاهش گسترش

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • با پوشیدن ماسک صورت فوق العاده مهم است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پوشش می تواند به کاهش گسترش ویروس به طور قابل توجهی.
  • برخی از ماسک صورت معترضان ادعا می کنند استفاده از صورت را پوشش می دهد را کاهش می دهد جریان اکسیژن و باعث هیپوکسی یک اسطوره است که می تواند به راحتی افشا و خنثی.
  • دکتر زد 22 مایل در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت و نظارت خود را اشباع اکسیژن خون که طبیعی بود در طول تلاش است.

ماسک صورت معترضان را ساخته اند تا چند دلایل احمقانه به مخالفت با استفاده از ساده ترین ابزار ممکن است به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 انتقال است. برخی در مخالفت با این ایده که گفت چه چیزی را نشان می دهد در صورت ماسک ها مورد مطابق با دولت است. آنها نه. آن را در مورد ممانعت از گسترش ویروس. دیگران ادعا می کنند استفاده از ماسک های صورت است که در واقع مضر ادعای آنها می تواند به کاهش جریان اکسیژن. این نیز نادرست است. دوباره استفاده از صورت را پوشش می دهد می تواند به کاهش گسترش پاتوژن حفاظت از هر دو فرد با پوشیدن ماسک و دیگران.

چند هفته پیش یک دکتر قرار داده و در شش ماسک های جراحی در همان زمان به آن را اثبات کند نمی گذارد تنفس خود را. او عینک oximeter پالس یک دستگاه که اندازه گیری اشباع اکسیژن به عنوان اثبات است. جای تعجب نیست, پزشکی, ابزار خود را تایید کرد سطح اکسیژن خون در حد طبیعی باقی ماند پارامترهای. دکتر دیگری انجام حتی یک کار بی پروا برای برطرف کردن هیپوکسی اسطوره; او زد 22 مایل و نظارت اکسیژن خود را با همان نوع از دستگاه. نتیجه یکسان بود: ماسک های صورت را کاهش نمی دهد جریان اکسیژن حتی اگر شما در حال اجرا و نیاز به یک مقدار بالاتر مصرف هوا به عرضه و افزایش نیاز اکسیژن این عضلات است.

دکتر تام لاتون از برادفورد درمانگاه رویال در یورکشایر انگلستان تصمیم به اجرا با یک ماسک صورت برای مبارزه با اطلاعات غلط و انتشار اخبار جعلی در مورد ماسک صورت. او سطح اکسیژن هرگز سقوط به زیر 98 درصد در طول دوره اجرا خود را — هر گونه ارزش بیش از 94 درصد در نظر گرفته شده است طبیعی است.

"وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که فقط نمی خواهید به پوشیدن ماسک را پیدا خواهد کرد هر بهانه ای آنها می توانند اما مردم من بیشتر نگران هستند و افراد مبتلا به بیماری های تنفسی است که می خواهم به پوشیدن ماسک, می خواهم به انجام کمی خود را, اما می ترسم از آنجا که گزارش شده است که این امر باعث هیپوکسی [یک وضعیت که در آن بدن از اکسیژن محروم] من دیده ام برخی از گزارش ها در مورد مردم رها کردن مرده در حالی که با پوشیدن ماسک," دکتر گفت: عصر ایران.

"من کسی هستم که درک علم من دسترسی به oximeter پالس (یک دستگاه استفاده می شود برای نظارت بر مقدار اکسیژن انجام شده در اطراف بدن) بنابراین من در واقع می توانید بیرون بروید و نشان می دهد که آن را قطعا نمی," او گفت:. خرید پالس اکسیمتر برای استفاده در خانه ممکن است یک ایده خوب در این بیماری همه گیر. این ابزار می تواند مفید باشد به خصوص اگر شما را تا پایان آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان شما قادر خواهید بود برای نظارت بر سطح اکسیژن خود را در سراسر تجربه و تعیین اینکه آیا شما تنگی نفس مسائل نیاز به توجه پزشکی است.

"به این واقعیت است که من مناسب و سالم من فکر کردم اگر من در حال اجرا پس از آن من با استفاده از 10 برابر مقدار اکسیژن به عنوان من می خواهم اگر من فقط نشسته اینجا. اگر من می تواند نشان دهد که من می تواند 10 نفر را به ارزش اکسیژن از طریق ماسک و سپس امیدوارم کسی که بیماری تنفسی و می خواهد برای پوشیدن یک ماسک آنها می تواند اطمینان که آن را بی خطر است چیزی که برای انجام" لاتون گفت. "وجود دارد بدیهی است که افرادی که نمی توانند پوشیدن ماسک برای یک دلیل و یا دیگر بیشتر به دلایل روانی یا PTSD اما هر کسی که می توانید انجام دهید بنابراین واقعا باید. من ماسک محافظت از شما و ماسک کمک می کند."

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن