65-پا-طولانی سیارک فقط sped گذشته زمین و ما تقریبا آن را از دست رفته

ستاره شناسان از دانشگاه هاوایی شناسایی نزدیک به زمین سیارک فقط آن را به عنوان ساخته شده راه خود را در گذشته سی

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • ستاره شناسان از دانشگاه هاوایی شناسایی نزدیک به زمین سیارک فقط آن را به عنوان ساخته شده راه خود را در گذشته سیاره ما است.
  • سنگ که دانشمندان تخمین می زنند اقدامات حدود 65 پا در طول گذشت در فاصله ای که با دو بار که از زمین به ماه.
  • سیارک گذشت با خیال راحت این بار اما شانس آن را می تواند دوباره و دوباره در 2087.

آژانس های فضایی و ستاره شناسان در سراسر جهان انجام یک کار واقعا خوب کار لکه های بالقوه خطرناک فضایی سنگ قبل از آنها به نظر می رسد در زمین محلی محله. بسیار کوچکتر اشیاء بسیاری را به نقطه سخت تر از دور و گاهی اوقات آنها را شناسایی نمی کند تا زمانی که آنها درست در آستان ما. که در این مورد با یک تازه کشف سیارک برچسب 2020 OO1, ساخته شده است که نزدیک پرواز از زمین تنها چند روز پیش و کشف شده توسط محققان در دانشگاه هاوایی است.

به عنوان هاوایی, اخبار شرکت , گزارش محققان با استفاده از Univerity of Hawaii را Pan-STARRS1 تلسکوپ است که ماهر در لکه اشیاء به آنها رویکرد زمین است. این سیارک را ثابت کند به عنوان یک تهدید در این زمان در اطراف, اما که می تواند در آینده تغییر دهید.

این محققان که کشف سیارک منتشر شد مختصری از انیمیشن نشان سیارک را به عنوان آنها شناسایی آن است. آن را بسیار آسان به نقطه در حال حاضر, اما, نیز وجود دارد یک دایره صورتی رنگ در اطراف آن فقط در مورد شما از دست رفته آن است.

سیارک نمی آمد فوق العاده نزدیک به زمین و در آن نزدیک ترین رویکرد آن در حدود دو برابر فاصله زمین تا ماه است. که سالم و امن فاصله تا نبود خیلی دلیلی برای نگرانی در مورد تاثیر. در حدود 65 متر طول سیارک نیست دقیقا همان نوع از "سیاره-قاتل" سنگ فضایی که ما می بینیم در یک sci-fi فاجعه تلنگر اما اگر آن را وارد جو زمین بالاتر از یک منطقه پر جمعیت آن را می تواند انجام برخی از آسیب.

بهترین مثال از این نوع آسیب یک سنگ شبیه به این می تواند انجام دهید این است که این شهاب سنگ چلیابینسک منفجر شد که بیش از روسیه در سال 2013 است. سنگ وارد جو زمین و سپس منفجر شد با توجه به فشار و اصطکاک آن مواجه می شوند. آن را تخمین زده می شود حدود 66 متر طول که تقریبا دقیقا همان اندازه به عنوان سنگ فضایی کشف شده توسط محققان در هاوایی است.

هیچ کس کشته شد, انفجار, اما نزدیک به 1500 نفر مجروح شدند و شوک انفجار خسارت زیادی به ساختمان. ویندوز هم شکسته شد و حتی برخی از پشت بام سقوط به عنوان انفجار زمین رسیده است. بیش از 7000 سازه پایدار آسیب را از این رویداد.

خبر خوب این است که این سیارک با خیال راحت گذشت زمین این بار اما کمی کمتر-خوب-اخبار است که بر اساس سیر شی, دانشمندان پیش بینی می کنند که این یک احتمال آمدن در اطراف و ضربه زدن به سیاره ما در 2087. که هوا می تواند به طور چشمگیری تغییر پس کمی وجود دارد و دلیلی برای نگرانی در مورد آن در حال حاضر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب