چطور در براول استارز لجندری بگیریم؟

در ادامه این مطلب از درس بازی براول استارز در مورد این موضوع و همچنین ترفندهای افسانه گرفتن در براول استارز&nb

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1401

در ادامه این مطلب از درس بازی براول استارز در مورد این موضوع و همچنین ترفندهای افسانه گرفتن در براول استارز بیشتر صحبت خواهیم کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

چگونه شانس گرفتن یک افسانه را در براول استارز افزایش دهیم؟

تنها راهی که گیمرهای ستاره بریل می توانند شانس خود را برای گرفتن یک افسانه افزایش دهند این است که تا آنجا که می توانند قفل بازی را باز کنند، که البته به جمع آوری امتیاز و گرفتن جم نیز بستگی دارد. یکی از راه‌های افزایش شانس برای گرفتن یک افسانه، تهیه جوجه‌های گوشتی کمیاب است.

در این قسمت می توانید به راحتی به فروشگاه رفته و سپس جوجه های گوشتی خاص را انتخاب کرده و سپس خرید کنید.

چگونه با کمک یک سیستم لاکی قفل را باز کنیم؟

همانطور که قبلا ذکر شد، برای اینکه بتوانید تعداد زیادی از مرورگرها را باز کنید، باید کاراکترهای خاصی را بین آنها انتخاب کنید. شما باید از این شخصیت ها به گونه ای در بازی استفاده کنید که شانس شما را برای گرفتن یک افسانه در بازی افزایش دهد. باز کردن قفل در بازی تنها راهی نیست که می توانید از آن برای دستیابی به افسانه استفاده کنید.

با استفاده از گزینه سیستم شانس می توانید شانس اسطوره شدن خود را افزایش دهید. بر اساس اطلاعات فیلد اطلاعات می توانید به راحتی قفل هر باکس را باز کنید اما این قفل به معنای افسانه نیست و در برخی از باکس ها حتی ممکن است نقطه ای برای شما وجود نداشته باشد که به شما بستگی دارد. چند امتیاز و جم جمع می کنید؟

گرفتن یک افسانه در براول استارز چگونه یک جعبه رایگان در براول استارز دریافت کنیم؟

اولین چیزی که به عنوان یک گیمر باید به آن توجه کنید این است که باز کردن یک جعبه جدید برای دریافت یک مرورگر جدید زمان زیادی طول می کشد. البته همین زمان صرف باز کردن جعبه های معمولی می شود.

اما اجازه دهید به سراغ ترفند گرفتن یک افسانه رایگان در براول استارز برویم که یکی از موضوعات مهم این مقاله است.

  برای موفقیت در براول استارز، نباید جعبه های رایگان روزانه را از دست بدهید. پس تا حد امکان بهتر است تمام جعبه ها را جمع آوری کنید.

  همانطور که گفته شد، باید سطح خود را تا حد امکان ارتقا دهید و از آنها برای افزایش تجربه خود استفاده کنید. با این تجربیات می توانید جوایز زیادی دریافت کنید که یکی از آنها دریافت رایگان جعبه است.

      به عنوان یک گیمر بهتر است در لیگ های بازی شرکت کنید.

      سطح خود را در بازی ارتقا دهید و جعبه ها را در فروشگاه برنامه خریداری کنید.

برای بدست آوردن یک افسانه در این بازی به ویژگی های موجود دیگری نیاز داریم که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

الماس خرج نکن

برای دستیابی به فرصت های افسانه ای و افسانه ای باید در این زمینه مراقب باشید، الماس های خود را بی دلیل در بازی خرج نکنید. به خاطر داشته باشید که در موقعیت های مختلف بازی به تعداد زیادی جم و نقطه نیاز دارید، پس برای رسیدن به آن ها مراقب باشید، باید الماس های خود را ذخیره کنید تا در زمان مناسب استفاده کنید.

برای خرید جم براول استارز فروشگاه دیاموند لند جم سر بزنید و در اسرع وقت مربای مورد نظر را تهیه کنید.

توکن های مگابایتی

یکی دیگر از ترفندهای ساده ای که می توانید برای ضبط و افسانه در Browl Stars استفاده کنید، استفاده از توکن ها و مگاباکس ها است. توکن ها و مگاباکس های این بازی تاثیر زیادی روی باکس ها خواهند داشت، پس شانس خود را برای گرفتن امتیاز افزایش دهید.

 

احتمال این موضوع این است که وقتی جعبه افسانه ها را باز می کنید، باید احتمال 99 درصد وجود چیزی در حدود 2000 جعبه در جعبه مورد نظر را در نظر بگیرید. بنابراین یکی از مواردی که باید در هنگام استفاده از Legendary در نظر داشته باشید این است که چگونه شانس خود را برای گرفتن Legendary در این بازی 99٪ افزایش دهید.

منبع این سایت

آخرین مطالب