هاستینگ بک لینک pbn چطور باید باشد ؟

هاستینگ بک لینک و پیوند pbn چطور بایستی باشد ؟
اکنون که اسم دامنه دارید می بایست صاحبخانه آن باشید . اینجانب یک راهنمای جدا برای میزبانی PBN ساخت خواهم کرد چون این یک درس بدون شوخی برای خویش است . بک لینک pbn تعدادی مورد را که می بایست بدانید پر رنگ خواهم کرد :

صاحب خانه اینترنت سایتها دربین آدرسهای IP C و B کلاسهای متمایز که ممکن است باشید .
از وبسایت های صاحبخانه اینترنت SEO همگانی به کار گیری نکنید . آنان ردپای بزرگی به جا می‌گذارند .
از استعمال از CloudFlare و بقیه رویکرد حلهای نهفته DNS برای درصد مقداری از وبسایت های خویش نترسید .
هرچه میزبانی فی مابین تارنما ها بیشتر باشد , تفاوت بیشتری خواهد داشت .
بعضی راه‌حل های میزبانی PBN موجود است که فعالیت بک لینک pbn را راحت خیس می نمایند . شبکه های وب لاگ آسوده یکی‌از آنهاست – آن ها اکانت های یک‌سری ارائه دهنده متعدد را تحت عنوان روشی برای تقلید از تجربه شما با داشتن یک اکانت مشترک یا این که vps با هر مورد از صاحب خانه اینترنت متفاوت , تلفیق می نمایند . این یک راه‌حل خوب است که اخیراً مورد دقت اکثری قرار گرفته است .

در آتی نزدیک میتوانید چاره میزبانی PBN را از ما توقع داشته باشید . با اطمینان بیشتر و بیشتر به PBN ها برای بخش اعظمی از تارنما های متعلق و سرب , ما میخواهیم تا حد ممکن فرآیند را در اختیار گرفتن کنیم – و این دربرگیرنده میزبانی نیز می شود – این بدان معنا است که ما راه‌حل های میزبانی خودمان را برای شبکه های بک لینک pbn وب لاگ محرمانه ساخت خوا هیم کرد . ما در بعضی از رهروان خویش از گنجایش محدودی به کار گیری خوا‌هیم کرد .

محتوای تارنما ها
محتوای را فراموش نکنید . اشخاص متعددی را میشناسم که آرشیو اینترنت سابق دامنه را نوار می نمایند و آنچه را که قبلاً در آنجا بود , مجدد ساخت می نمایند . به شخصه , اینجانب می‌خواهم مجدد با به کارگیری از یک قضیه شبیه با حساس , وبسایت را مجدد مشابه سازی کنم البته یکسان نیست .

با این عمل , اطمینان نتیجه ها نمایید که محتوای شما رتبه یک است . بک لینک pbn محتوا را چرخ نکنید و از محتوای خاموش استعمال نکنید – ممکن است فعلاً فعالیت نماید , البته این یک راهکار بلند بازه زمانی نیست .

حفظ از دامنه ها و ردپاها
اکنون که دامنه خویش را خریداری کرده , میزبانی نموده اید و دارنده محتوای کیفیت بالا در آن می‌باشید , می‌خواهید به شایسته ترین صورت ممکن از آن حفظ نمائید . گشوده نیز , اینجانب این قضیه را با بک لینک pbn جزئیات بیشتری در یک پست مختص پوشش خواهم اعطا کرد , البته به شما اذن می دهم بعضا از دست اندرکاران با اهمیت را بررسی کنیم :

متنوع سازی پیوندهای برون مرزی ( تنها به تارنما های مشتری / پول خویش لینک نمی دهید )
هر تعداد ربات و خزنده را میتوانید مسدود نمائید ( اذن ندهید رقابت شما پروفایلهای لینک خویش را ببیند و PBN خویش را پیدا فرمائید )
منابع تارنما خویش را به صورت منابع غیروابسته خوب نمایید ( آن‌ها‌را از اقدامات دستی حفظ فرمایید )
با اعتنا به میزان دارایی خویش , میزبانی و نام نویسی را در بهترین موقعیت ممکن متنوع نمایید .
خطر کلی به کار گیری از PBN
در تجربه اینجانب و از آنچه تا به امروز دیدم اصلی ترین خطر در به بک لینک pbn کار گیری از شبکه های محرمانه وب لاگ این است که شبکه خویش را به صورت فهرست بندی نشده و از این رو بها خویش را از دست دهید .

چنانچه از PBN برای تارنما های خویش به کار گیری می‌کنید , این بدان مضمون‌ است که درآمد شما ناپدید می شود . در‌حالتی که از آن برای سایت های مشتری استعمال میکنید , این بدان معنا است که برای بهروزی آن ها می بایست با‌گاز شبکه ( خوب تر ) بسازید .

اینجانب از دید مجازات های مستمر در سایت چیزهای متعددی ندیده ام . بیشترین ریسکی که اینجانب متوجه شده ام حیف کردن خویش شبکه است و لزوماً تأثیر متعددی روی سایتهایی که به آن لینک و پیوند دارا هستند تأثیر ندارد . با متنوع سازی هرچه بیشتر ممکن است از این واقعه دوری فرمائید و تعداد متعددی از ردپاهای را در حیث بگیرید .
از‌آن‌جا‌که این پست به یک کتاب کوتاه تبدیل شده‌است تصمیم گرفته ام که آن بک لینک pbn را با چند پست های مختص در PBN دنبال کنم . اینجانب بر روی مراحل ساخت و کارهایی که می بایست انجام دهید برای حقیقی وواقعی و عملی شدن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>