تیرآهن 20

خرید تیرآهن 20 ارزان و عمده یکی از انواع مصالح ساختمانی که برای ساخت بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 شهریور 1401

خرید تیرآهن 20 ارزان و عمده

یکی از انواع مصالح ساختمانی که برای ساخت بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد تیرآهن 20 می باشد. پروژه‌ های محور را با استفاده از این قطعه می سازند. فولاد استاندارد و با کیفیتی را برای تولید این قطعه به کار می‌ گیرند. مقاوم بودن فولاد کمک کی کند که این قطعه کاربرد زیادی در صنایع متنوع داشته باشد.  این قطعه در برابر نیروی کششی و خمشی مقاومت زیادی دارد. به همین دلیل برای ساخت بسیاری از ناودانی ها و نبشی ها از این قطعه استفاده می کنند.

 انواع برندهای برتر و شناخته شده، فولاد را جهت تولید تیرآهن های سایز 20 به کار می ‌گیرند. شما برای طراحی و ساخت بسیاری از ساختمان ها به تیرآهن های متفاوتی نیاز دارید. هر یک از این محصولات دارای سایز های متفاوتی هستند. سایز هر یک از آنها نشان دهنده کارایی شان می باشد. هر چه که سایز آنها بزرگ تر بیشتر باشد ضخامت شان هم افزایش پیدا می کند.

نکاتی در مورد خرید تیرآهن های ساختمانی سایز 20

توجه داشته باشید که زمان خرید انواع تیرآهن های سایز ۲۰ باید نکاتی را در نظر بگیرید. هر یک از نکاتی که مربوط به خرید این محصول می باشد را باید به صورت دقیق بررسی کنید تا بتوانید بهترین محصول را تهیه نمایید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید تیرآهن اهمیت دارد بررسی کیفیت آن می باشد. کیفیت هر یک از قطعات فولادی به نوع فولادی بستگی دارد که برای تهیه و تولید قطعه به کار گرفته می شود. بررسی ابعاد و ضخامت این قطعه یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید.

نسبت به بسیاری از تیرآهن هایی که با سایز ۱۸، ،۲۴ ۳۰ و ... تولید می شوند تیرآهن 20  کاربرد کمتری دارد. اما به طور کلی هر یک از انواع قطعاتی که فولادی هستند در بخش های گوناگون با استانداردهای مشخص شده ای مورد استفاده قرار می گیرند. یکی دیگر از نکاتی که زمان خرید این قطعه فولادی اهمیت دارد بررسی قیمت آن می باشد. هزینه ای که نیاز است برای خرید این قطعه پرداخت کنید به ضخامت قطعه بستگی دارد. هزینه خرید این قطعه بر اساس واحد کیلوگرم به مشتری اعلام خواهد شد. جهت بررسی قیمت این طرح باید به صورت روزانه نوسان قیمت قطعه را مشاهده نمایید.

ویژگی ها و مشخصات تیرآهن 20

 یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید تیرآهن 20  اهمیت دارد بررسی مشخصات و ویژگی های این محصول می باشد. طول هر یک از شاخه های این محصول به ۱۲ متر می رسد. شما می توانید به عنوان پوشش سقف ها از این قطعه استفاده کنید. در طبقات زیرین برای ساخت بسیاری از پل های لانه زنبوری و همچنین برای ساخت سازه های سنگین این قطعه فولادی را به کار می ‌گیرند. وزن هر یک از شاخه های این محصول حدود ۲۷۰ کیلوگرم می ‌باشد. استانداردهایی که برای تولید این قطعه به کار گرفته می‌ شوند بین المللی هستند. تمامی استانداردهای به کار گرفته شده برای تولید این قطعه زیر نظر کارخانه بررسی خواهد شد.

جهت نصب هر یک از انواع آهن آلات و تیرآهن سایز 20 باید در مورد کیفیت و مستحکم بودن قطعات اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. توجه داشته باشید که ویژگی ها و مشخصات انواع قطعات فولادی را از نظر متریالی که برای تولید آنها به کار گرفته شده است باید بررسی کنید. کارشناسان آهن هایپر که فروش انواع قطعات فولادی را بر عهده دارند تمامی مشخصاتی که مربوط به ویژگی‌ های این قطعه می باشد را برای مشتری توضیح می ‌دهند.

قیمت تیرآهن 20

 یکی از مهمترین نکاتی که افراد زمان خرید تیرآهن 20 به آن توجه دارند قیمت محصول می باشد. هزینه‌ ای که نیاز است برای خرید این محصول پرداخت کنید به ضخامت و ابعاد آن بستگی دارد. به طور کلی برای بررسی قیمت این محصول باید به صورت روزانه قیمت محصول را در جدول قیمت گذاری مورد بررسی قرار دهید. هزینه خرید انواع قطعات فولادی به صورت اینترنتی اعلام می شود. مشتریان می توانند به وب سایت اینترنتی آهن هایپر مراجعه کنند و با قیمت لحظه ای قطعات فولادی آشنا شوند. نوسان قیمت هر یک از انواع قطعات فولادی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. اقتصاد جهانی، ضخامت ابعاد و ... از جمله مواردی هستند که روی خرید هزینه خرید قطعات تاثیر زیادی می گذارند.

بهترین کارخانه تولیدی تیرآهن های ساختمانی سایز 20

کارخانه های زیادی هستند که تولید تیرآهن 20  را بر عهده دارند. هر یک از این کارخانه‌ ها تمامی استاندارد هایی که مربوط به تولید قطعه می باشد را رعایت می‌ کنند. اما باید بدانید که برخی از کارخانه ها درصد خالص بودن متریال ها را کاهش می دهند و همین دلیل محصولات تولیدی آنها امکان دارد که با کیفیت نباشد. بهترین کارخانه ‌ای که تولید انواع قطعات فولادی با ضخامت مناسب را بر عهده دارد کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد. شما می توانید تمامی قطعات فولادی با سایز های متفاوت را از این کارخانه خریداری کنید. توجه داشته باشید که معتبر بودن کارخانه یکی از مهمترین نکات برای خرید تیرآهن های متنوع می باشد. هر یک از انواع این قطعات ساختمانی را باید از نظر کیفیت و همچنین ساختاری که دارند بررسی کنید و سپس برای ساخت سازه‌ های متنوع آنها را به کار بگیرید.

نکاتی که قبل از خرید تیرآهن و هاش باید بدانید!

خرید تیرآهن های ساختمانی

خرید اینترنتی تیرآهن های ساختمانی سایز 20

 برای خرید انواع قطعات فولادی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. تیرآهن های سایز 20 یا سایز های متفاوت را به صورت اینترنتی می توانید سفارش دهید. کارشناسانی که در فروشگاه آهن هایپر فعالیت می‌ کنند به صورت ۲۴ ساعته خدمات فروش قطعات فولادی را به مشتریان ارائه می دهند. بر همین اساس شما می توانید با کارشناسان فروش مشورت کنید تا بهترین و با کیفیت ترین قطعه فولادی را تهیه نمایید. بر اساس نوع کاربردی که مد نظرتان است یکی از انواع تیرآهن ها با سایز های متفاوت را می توانید سفارش دهید. جهت ثبت اینترنتی و خرید قطعات فولادی باید در مورد این مسئله که قطعات فولادی چه کارایی دارند و همچنین تولید کدام یک از کارخانه ها هستند اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

آخرین مطالب