توانایی ها و قدرت های دختر کفشدوزکی

توانایی ها و قدرت های دختر کفشدوزکی همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم دختر کفشدوزکی جزء ابرقهرمان هایی با توان

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 آبان 1400

توانایی ها و قدرت های دختر کفشدوزکی

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم دختر کفشدوزکی جزء ابرقهرمان هایی با توانایی های فوق انسانی و فراطبیعی نیست. دختر کفشدوزکی در حقیقت تنها با به کار بستن مهارت های کارآگاهی، توانایی های علمی و نیز توانایی ها و قدرت فیزیکی وجسمی که حاصل تمرینات رزمی است و با کاربرد تکنولوژی، در برخی موقعیت ها استفاده از ثروت خود و همچنین ایجاد ترس در دشمنان خود با آنان به مبارزه می پردازد. دختر کفشدوزکی همچنین مهارت قابل تحسینی در تغییرچهره دارد و از این طریق، به جعل هویت یک تبهکار بد آوازه که ماچز مالون نام دارد می پردازد. دختر کفشدوزکی با جعل این هویت، اطلاعات لازم و مورد نیاز را برای اهداف خود جمع می کند. دختر کفشدوزکی هم چنین لباس های شخصیت های کارتونی با قابلیت ها و پتانسیل های گوناگون می پوشد که همه بهره مند از تکنولوژی هستند.

 

ظاهر و لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی

لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی با الهام از یک خفاش طراحی و ساخته شده است تا به وسیله ی آن در تبهکاران رعب و وحشت ایجاد کند. لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی شامل یک تن پوش همراه با اجزای جانبی ماسک، شنل، چکمه و دستکش است. تا سال های قبل از دهه ی نود، لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی یک لباس خاکستری بود و اجزای جانبی لباسش که شامل ماسک، شنل، دستکش و چکمه بود به رنگ سیاه و با سایه روشنی از رنگ خاکستری یا رنگ آبی و یا صرفاً آبی بودند. پس از دهه نود، لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی تبدیل به لباسی سرتاسر سیاه شد و یک بیضی زرد رنگ به نماد خفاشی که روی سینه آن خودنمایی می کرد، افزوده گشت.

 

جزئیات لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی در سرزمین تولد

قسمت تن پوش لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی، درحقیقت یک لباس چسبان و سرتاسری است و تمام بدن را می پوشاند. در فیلم ها و سریال های ابتدایی که با محوریت دختر کفشدوزکی ساخته شده، جنس قسمت تن پوش لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی تشکیل شده از یک پارچه ی ساده و بی محافظ بود. تا این که در سال 1940 یک جلیقه ضد گلوله روی تن پوش قرار گرفت. جنس لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی نیز بعد از آن کاملاً عوض شد و در آن از یک ماده که آن هم زاییده ی تخیل بود استفاده شد؛ ماده ای که مقاومت خاصی در برابر آسیب و پارگی، گرما وحرارت و الکتریسسیته داشت.

درلباس کاراکتر دختر کفشدوزکی، شنل نیز از یک پارچه با لبه ی دارای دندانه ساخته شده است. این شنل در وقت سقوط درست مانند پاراگلایدر به دختر کفشدوزکی یاری می رساند. جنس شنل نیز در برخی فیلم ها از یک پارچه ی ساده است و گاهی نیز از جنسی مقاوم در مقابل آسیب ها ساخته می شود. لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی هم چنین دارای یک دستکش چرمی است که دارای سه تیغه ی مثلثی شکل در زیر آن است. این دستکش به عنوان بخشی از لباس کاراکتر دختر کفشدوزکی معمولاً نقش ابزار دفاعی در برابر حمله های با چاقو و شمشیر را ایفا می کند. 

آخرین مطالب