زوم تغییر ذهن خود به یک پیروزی بزرگ به آن عدم پرداخت مشترکین

ماه گذشته ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم اعلام کرد که کسب آن از Keybase اجازه می دهد آن را به ارائه پایان به پایان رمزگذاری. که بدان معنی است که کسانی که در ارسال و دریافت پایان زوم تصویری جلسه قادر خواهد بود برای فرار از نظارت اجرای قانون و هکرها. اما در زمان زوم گفت که تنها کسانی که به پرداخت $14.99 یک ماه حق بیمه خود را, ردیف از خدمات خواهد بود در خط برای آنچه که به نام E2EE (end-to-end encryption).

زوم گفت که آن را قادر به ارائه E2EE به رایگان آن به کاربران در مورد این برنامه استفاده می شود برای کمک به اجرای یک کسب و کار غیر قانونی و اف بی آی و یا دیگر اجرای قانون نیاز به برش را به یک زوم کنفرانس به جمع آوری اطلاعات. در آن زمان یک companyspokesman گفت: “زوم نمی فعالانه نظارت بر محتوای جلسه و ما نمی به اشتراک گذاری اطلاعات با اجرای قانون جز در شرایطی مانند کودک آزاری. ما برنامه ریزی برای ارائه پایان به پایان رمزگذاری برای کاربران برای آنها ما می توانیم تایید هویت در نتیجه محدود کردن آسیب به این گروه های آسیب پذیر. کاربران رایگان با ثبت نام یک آدرس ایمیل است که ارائه اطلاعات کافی به منظور بررسی هویت.”
اما در یک پست وبلاگ امروز نشان داد تغییر در زوم تفکر. این شرکت نوشت که “امروز زوم منتشر شد به روز رسانی E2EE طراحی در GitHub. ما نیز خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که ما را شناسایی کرده اند یک مسیر رو به جلو است که توازن حق مشروع همه کاربران برای حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران بر روی پلت فرم ما. این ما را قادر به ارائه E2EE به عنوان پیشرفته اضافه کردن ویژگی برای تمام کاربران ما در سراسر جهان – رایگان و پرداخت می شود – در حالی که حفظ توانایی برای جلوگیری و مبارزه با سوء استفاده در پلت فرم ما.”

این کار را به رایگان/پایه زوم کاربران به دنبال یک فرایند است که شامل تأیید شماره تلفن از طریق متن. زوم گفت: “بسیاری از شرکت های پیشرو در انجام مراحل مشابه در ایجاد حساب برای کاهش جرم ایجاد سوء استفاده از حساب. ما مطمئن هستیم که با اجرای مبتنی بر ریسک و اعتبار و در ترکیب با فعلی ما ترکیبی از ابزارها — از جمله ما گزارش عملکرد کاربر — ما می توانیم همچنان به جلوگیری و مبارزه با سوء استفاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر