پنج کشور می خواهید اپل به پرداخت مصرف کنندگان پول بیشتری به حل و فصل #Batterygate

در اوایل سال جاری مجازی شنیدن برگزار شد از طریق زوم اجازه می دهد ایالات متحده در منطقه قاضی Edward J. Davila ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 تیر 1399
در اوایل سال جاری مجازی شنیدن برگزار شد از طریق زوم اجازه می دهد ایالات متحده در منطقه قاضی Edward J. Davila به تصویب اولیه برای حل و فصل بین اپل و تعدادی از شاکیان که اعضا در یک کت و شلوار کلاس اقدام علیه اپل. آنچه اپل را به عنوان شما ممکن است به یاد بیاورید که اضافه کردن یک ویژگی برای برخی مدل های آیفون در iOS 10.2.1 بدون اطلاع و یا اجازه از این کاربران آیفون. پس از در iOS 10.2.1 نصب شد اپل تا به حال توانایی از راه دور دریچه گاز CPU در نسخه های خاصی از خود گوشی.

پنج کشور دنبال 60 یورو از اپل برای هر فرد نهفته #batterygate

قبل از انتشار iOS 10.2.1, برخی از کاربران آیفون شکایت شد که تلفن های همراه خود بودند توفنده و راه اندازی مجدد سیستم پس از دست زدن به کارهای پیچیده. اپل متهم شده بود از برنامه ریزی و منسوخ شدن در اثر ایجاد این مدل با طول عمر محدود وادار کردن صاحبان در نهایت به خرید جدید اپل. اما آنچه در واقع اتفاق افتاد این بود که باتری در توفنده آی فون واحد بودند بیش از حد ضعیف و اپل فکر می کردم که با گرفتن گلوگاه پردازنده این باتری ها ممکن است قادر به نگه دارید تا بهتر است.
اپل در نهایت ریخته خود جرات در دسامبر 2017, عذرخواهی برای شیرین کاری. مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت که اپل هرگز انجام هر کاری برای کوتاه شدن زندگی خود محصولات و ارائه $50 یا 63 ٪ خاموش قیمت تعویض باتری در آیفون 6 ، iPhone 6s خط و آیفون SE. که در زمان این قیمت به جای باتری در این مدل به 29 دلار و ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است به برنامه Genius Bar قرار ملاقات برای ماه. اپل تخمین زده است که این امر جای یکی به دو میلیون آی فون, باتری, و به پایان رسید تا انجام کاشت حدود 11 میلیون بار در طول سال 2018 است.
اپل ارائه شده به پرداخت هر یک از اعضای کلاس 25 دلار (حتی در حالی که وکلای جمع آوری در مجموع $93 برای عقل خود را). یک جلسه برگزار خواهد شد در ماه دسامبر به طوری که قاضی می تواند موضوع یک حکم نهایی در حل و فصل. با توجه به هلندی انتشار iCulture پنج اروپایی به گروه های مصرف کننده در حال وارد شدن به قانون به عنوان به خوبی. آنها خواستار پرداخت غرامت از اپل و می گویند که آنها می خواهند این شرکت به پرداخت هر مشتری تحت تاثیر قرار گرفتن گلوگاه 60 یورو (معادل $67.47 در نرخ ارز فعلی).

فوق پنج مصرف کنندگان اروپایی در گروه های نمایندگی کشورها از جمله اسپانیا و پرتغال و ایتالیا و برزیل. دومی کشور عضو این گروه حتی اگر از آن است که نه اروپایی. پس از ترجمه iCulture می گوید: "برنامه این است که برای رسیدن اپل به پرداخت 60 یورو برای کاربران آیفون که احساس فریب خورده چون اپل گفته می شود 'برنامه ریزی شده و منسوخ شدن'" به نظر می رسد که مصرف کنندگان اروپایی در گروه تصمیم به درگیر شدن پس از دولت فرانسه حل و فصل با اپل در ماه فوریه; فن آوری های غول پیکر پرداخت کشور 25 میلیون یورو معادل $27 میلیون.

اگر هر چیزی خوب آمد از آن است که گنجاندن سلامت باتری از ویژگی های بر روی آی فون. رفتن به تنظیمات > باتری > باتری سلامت. حداکثر ظرفیت در صد خواهد به شما بگویم که چقدر ظرفیت باتری باقی مانده بر روی آی فون خود را باتری در مقایسه با 100% خواندن که به نظر می رسد که جزء اخبار است. برای مثال پس از پنج ماه با آی فون 11 Pro Max حداکثر ظرفیت 3969mAh باتری 98% است.

در سلامت باتری صفحه شما می توانید روشن یا خاموش بهینه سازی شارژ باتری. این ویژگی با استفاده از هوش مصنوعی به یاد زمانی که شما به طور معمول داستان آی فون خود را خاموش و شارژر را هر روز صبح. برای طولانی تر کردن عمر باتری آن خواهد شد و سپس شارژ به 80 درصد و توقف. تلفن خواهد شد و سپس محاسبه زمانی که آن را می توانید شروع به شارژ دوباره به طوری که از آن بازدید 100% دقیقا زمانی که شما معمولا از جدا کردن دستگاه در هر روز است. برای مثال اگر شما به طور معمول از جدا کردن شارژر در 9 am باتری ممکن است توقف شارژ در 7 هستم و شارژ به 100% بعد از دو ساعت است. این راه باتری خود را نمی به طور کامل شارژ در 8 هستم و شارژ قطره ای بیش ساعت بعد به ماندن در 100٪. قطره ای شارژ می تواند به کاهش عمر باتری در طول زمان است. هنگامی که با استفاده از بهینه سازی شارژ در زمانی که شما به برق وصل کردن گوشی به یک خروجی شما یک برآورد زمانی که باتری را 100%. اگر شما نیاز به دستگاه شارژ قبل از آن ضربه بزنید بر روی "شارژ در حال حاضر" دکمه برای غیر فعال کردن بهینه سازی شارژ از ویژگی های.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن