شما می توانید 'موشک لیگ' به صورت رایگان و با شروع تابستان امسال

موشک لیگمحبوب چند نفره آنلاین بازی که در آن هم تیمی های در اتومبیل سعی کنید به نمره اهداف در یکی از دیگری می گ

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • موشک لیگمحبوب چند نفره آنلاین بازی که در آن هم تیمی های در اتومبیل سعی کنید به نمره اهداف در یکی از دیگری می گذرد رایگان به بازی در این تابستان.
  • هر کسی که صاحب موشک لیگ خواهد بود قادر به آوردن همه چیز را به دست آورده ایم با آنها را به رایگان به بازی نسخه و آنها را نیز دریافت ویژه میراث پاداش.
  • موشک لیگ را نیز راه اندازی در این بازی حماسی فروشگاه در همان روز از آن می رود رایگان برای بازی می باشد.

موشک لیگ است که نه تنها یکی از بهترین بازی های آنلاین چند نفره از دهه; این هم یکی از هیجان انگیز ترین و نزدیک esports در صحنه است. من بازی موشک لیگ برای اولین بار در طول بتا بسته و من حتی نمی خواهم به بررسی مشخصات من برای پیدا کردن که چگونه بسیاری از ساعت من صرف بازی پس. نیازی به گفتن نیست, این بازی بود به ارزش هر پنی از $20 من برای آن پرداخت می شود اما اگر شما در حصار و یا اصلا 20 دلار برای خرج کردن در یک بازی ویدئویی در حال حاضر توسعه دهنده Psyonix برخی از خبر خوب برای شما — موشک لیگ در حال رفتن به بازی.

بعد از این تابستان (Psyonix نشده اعلام کرد که تاریخ انتشار این حال) هر کسی که با PS4, Xbox One, سوئیچ یا PC خواهد بود قادر به دانلود و بازی موشک لیگ به صورت رایگان. به علاوه این بازی خواهد شد راه اندازی در حماسه فروشگاه بازی در همان زمان خواهد شد و دیگر در دسترس خواهد بود در بخار برای بازیکنان جدید است.

البته میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر خود موشک لیگو اگر شما یکی از آنها, شما احتمالا می خواهید بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد به حساب کاربری خود را پس از آن می رود رایگان برای بازی می باشد. نگران نباشید, این همه خبر خوب. اگر شما در حال حاضر متعلق به بازی شما ادامه خواهد داد برای دریافت به روز رسانی ها و ویژگی های زمانی که بازی فعال است. به علاوه اگر شما بازی موشک لیگ آنلاین قبل از بازی رایگان, راه اندازی, شما خواهد شد پاداش با وضعیت میراث که شامل:

  • همه موشک لیگ مارک DLC های منتشر شده قبل از رایگان به بازی
  • "Est. 20XX" عنوان نشان می دهد که سال اول شما بازی موشک لیگ
  • 200+ موارد مشترک به روز رسانی به "میراث" با کیفیت
  • طلایی کیهان افزایش
  • Dieci-Oro چرخ
  • Huntress بازیکن بنر

اگر شما بازی موشک لیگ آنلاین قبل از اعلام امروز شما پژمرده کیهان افزایش. همه از این پاداش ها تحویل داده خواهد شد زمانی که رایگان به بازی نسخه راه اندازی شد. همچنین شما می خواهد خود را تمام موجودی بیش با شما به رایگان به بازی نسخه, بنابراین شما نمی خواهد که به از ابتدا شروع می شود.

گذشته از قیمت جدید موشک لیگ است همچنین کراس پلت فرم پیشرفت که به معنی شما می توانید آیتم های خود را, موشک, تصویب پیشرفت و رقابتی مرتبه با شما به هر پلت فرم شما در بازی. منوی اصلی گرفتن قبل و ویژگی های عمده مانند مسابقات و چالش های در حال تغییر بیش از حد, اما Psyonix را به گفتن بیشتر در مورد این به روز رسانی در هفته های آینده. در حال حاضر ما فقط باید با صبر و حوصله در انتظار یک تاریخ انتشار است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن