هنوز دور دیگری از نشت ادعا می کنند که صفحه 5 خواهد میانی تراشه در داخل

ما شنیده اند پس از مدتی که آینده گوگل صفحه 5 خواهد بود طراحی شده توسط یک midtier SoC و یک بالا پایان چیپ ست.

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
ما شنیده اند پس از مدتی که آینده گوگل صفحه 5 خواهد بود طراحی شده توسط یک midtier SoC و یک بالا پایان چیپ ست. در حال حاضر دو منبع تصریح کرد این.

XDA توسعه دهندگان تیم که تصادفا دو منتشر نشده Snapdragon 765-سوخت صفحه گوشی در اوایل سال جاری نشان داده است شواهد بیشتری است که دو گوشی رانده شده توسط این تراشه در واقع در راه است. ذهن شما نه از این احتمالا می تواند صفحه 4a به عنوان یکی دیگر از صفحه گوشی موسوم به "sunfish" نیز کشف شد. "Sunfish" است و اعتقاد بر این بود که صفحه 4a و آن را به احتمال زیاد باید Snapdragon 730 در زیر هود.
آن را تنها حس می کند که دیگر دو گوشی از صفحه 5 تا صفحه 5 XL.


آن را نیز ممکن است که صفحه 5 باید Snapdragon 765 به روز رسانی نسخه Snapdragon 768G داخل. آن را سریع تر از Snapdragon 765 و همچنین پشتیبانی از 120 هرتز صفحه نمایش.

 

ورایزون نیز گزارش فروش 5G صفحه 5


به طور جداگانه اندروید پلیس Editor-in-Chief دیوید Ruddock همچنین ادعا می کند که صفحه 5 خواهد شد از ویژگی های Snapdragon 765 با استناد به منبع خود را. گوگل ظاهرا یک نسخه ویژه از صفحه 5 تا صفحه 5 XL برای Verizon به طوری که آنها حمایت از حامل میلیمتر موج 5G شبکه. آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها خواهد شد گران از زیر 6GHz مدل.

گوگل اخیر بررسی نکات که صفحه 5 شروع خواهد شد در $699. در حالی که این پایین تر از قیمت با شروع از سال گذشته در صفحه 4 آن را هنوز هم کمی بیش از حد برای یک میانی تلفن.


گوگل به شدت نیاز به یک برک آوت آمار پس از دو بدون زرق و برق سال و ارزان تر صفحه گوشی که ناخن مبانی قطعا می توانید این ترفند را انجام دهد. در بالای لیست علاقه مندی های بسیاری از صفحه طرفداران یک باتری بزرگتر و گسترده ای فوق العاده دوربین. ما باید صبر کنید و ببینید که اگر گوگل ارائه می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن