ایکس باکس رئیس می گوید سری X را بهتر سخت افزار ها و بازی ها از PS5

ایکس باکس سری X در مقابل PS5: ایکس باکس سر Phil Spencer می گوید او احساس خوبی در مورد ایکس باکس سری X پس از تم

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 تیر 1399
  • ایکس باکس سری X در مقابل PS5: ایکس باکس سر Phil Spencer می گوید او احساس خوبی در مورد ایکس باکس سری X پس از تماشای PS5 آینده از بازی رویداد در اوایل این ماه.
  • اسپنسر می گوید که نه تنها ایکس باکس سری X دارای یک سخت افزار استفاده بیش از PS5, اما همچنین فکر می کند بازی خواهد بود "قدرت برای [Xbox سری X] در راه اندازی."
  • مایکروسافت برگزار خواهد شد عمده ایکس باکس سری X اول بازی نمایش گذاشتن در ماه جولای.

وقتی که می آید به نورد از اطلاعات در مورد نسل بعدی کنسول های بازی مایکروسافت و سونی گرفته اند مسیرهای متفاوت تا به حال. مایکروسافت بوده است, کتاب باز, آشکار, طراحی, امکانات و مشخصات ایکس باکس سری X سونی بود اما سکوت تا آن PS5 رویداد در ماه ژوئن که در آن ما شاهد تن از نسل بعدی بازی ها در عمل کردم و ما اولین نگاه اجمالی از سخت افزار. ما هنوز برای دیدن یا شرکت هدف را در دیگر اما هفته گذشته Phil Spencer هم زده گلدان کمی با برخی از جالب ایکس باکس سری X در مقابل PS5 نظرات.

چهارشنبه گذشته Phil Spencer شرکت در Gamelab زنده نطق اصلی به بحث در مورد دولت از صنعت جلوتر از نسل جدید و خواسته شده بود به اظهار نظر در سونی رویداد بزرگ. پس آشکار است که او به تماشای نشان می دهد و فرستاده سونی سرگرمی های تعاملی رئیس جمهور جیم رایان تبریک توجه او توضیح داد که چرا از آن ساخته شده او حتی اعتماد به نفس بیشتری در ایکس باکس سری X توانایی رقابت با PS5 (از طریق بازی های ویدئویی کرونیکل):

فقط صادق بودن من احساس خوبی بعد از دیدن خود را نشان می دهد. من فکر می کنم سخت افزار مزیت است که ما ساخته شده است در حال رفتن به نشان می دهد تا به عنوان ما در حال صحبت کردن بیشتر در مورد بازی های ما و نرخ فریم و چیزهای دیگر.

من فکر کردم این بازی خط به بالا است که ما در حال رفتن به در راه اندازی من احساس خوبی در مورد, و ما به وضوح بیشتر بر روی آنچه که آنها در حال انجام را نشان می دهد که فقط به ما کمک کرد تا تمرکز بر روی بیشتر از آنچه که ما را و من فکر می کنم که خواهد بود یک قدرت برای ما در راه اندازی.

بنابراین من فکر کردم آنها انجام یک کار خوب من فکر کردم آنها انجام آنچه آنها به خوبی انجام دهد و آنها را که, اما زمانی که من فکر می کنم در مورد موقعیتی که ما در آن هستیم با این بازی که ما در حال رفتن به قادر به نشان می دهد و چگونه آنها در حال رفتن به نشان می دهد و سخت افزار مزیت است که ما فکر می کنم ما در یک موقعیت بسیار خوب.

اسپنسر شده است refreshingly صادقانه در طول تصدی خود به عنوان رئیس ایکس باکس, برند, و اگر او unfazed توسط فوق العاده خوبی دریافت PS5 آینده از بازی رویداد از سونی است که نشانه خوبی برای آینده ایکس باکس سری X صاحبان. ما شناخته شده برای مدتی که ایکس باکس سری X را بیشتر قدرت خام از PS5 اما اسپنسر همچنین نشان می دهد که کتابخانه از بازی ها در ایکس باکس سری X در راه اندازی ممکن است فکر که PS5.

مایکروسافت تصادفا با آن برای اولین بار ایکس باکس سری X, بازی, ویترین, امیدوار کننده از گیم پلی نسل بعدی عنوان و به جای ارائه پیش رندر فیلم از کوچکتر شخص ثالث عنوان. اسپنسر می گوید که این تیم "گرفته بازخورد" (که بیشتر آن نمی شد به خصوص مثبت) از آن underwhelming ممکن است رویداد و معتقد است که طرفداران بسیار بیشتر خواهد بود شاداب سرطان, ویترین. "هاله بی نهایت خواهد بود و بخش بزرگی از آن" اسپنسر اضافه شده است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب