با توجه 20, سامسونگ ممکن است حق همه نمایش و اسکنر اشتباهات از کهکشان S20

چه اصلی کهکشان S20 سری امکانات که سامسونگ نیاز به بهبود در آینده آن flagships? ما در بر داشت 120Hz نمایش نرخ ت

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
چه اصلی کهکشان S20 سری امکانات که سامسونگ نیاز به بهبود در آینده آن flagships? ما در بر داشت 120Hz نمایش نرخ تجدید حالت به یک باتری گراز و مافوق صوت اسکنر اثر انگشت به یک کمی در دست و پا گیر طرف نسبت به برخی از راه حل های نوری وجود دارد.
خوبی زنجیره تامین تحلیلگر راس جوان هدیه ای است که نگه می دارد در دادن این روز به عنوان او فقط نشسته برای یکی دیگر از مصاحبه امروز اوج که سامسونگ ممکن است آماده به حق تمام کهکشان S20, S20+ و S20 فوق العاده اشتباهات در یک سقوط کرد از بین بردن آن تابستان flagships در توجه داشته باشید سری.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و 20 Plus اندازه صفحه نمایش و سرعت رفرش

در حالی که در آغاز راس مخفیگاه آنان که تبصره 20 را که همان متغیر 120 هرتز سرعت رفرش پنل به عنوان توجه داشته باشید 20+ پیشنهاد شد برای آوردن او پس از آن گفت: که LTPS و 60 هرتز است که به احتمال زیاد خواهد بود که فرد با توجه به این که هر دو را بالا پایان گوشی های. امروز تصویری, اما, Ross دوباره این ادعا که هر دو وارد خواهد شد با LTPO پانل, پس از انتظار بسیار پایین باتری آمار در 120Hz از آنچه S20 سری ارائه می دهد در حال حاضر.
سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 به علاوه اندازه صفحه نمایش و مشخصات:
  • توجه داشته باشید کهکشان 20 نمایش مشخصات: 6.42" 2345 x 1084, 404 PPI, 19.5:9 نسبت ابعاد 120Hz با LTPO یا 60Hz LTPS
  • توجه داشته باشید کهکشان 20 به علاوه نمایش مشخصات: 6.87" 3096 x 1444, 497 PPI, 19.3:9 نسبت ابعاد 120Hz با LTPO نرخ refresh
بر خلاف کهکشان S20 فوق العاده ، وان پلاس 8 Pro صفحه نمایش را می توان محور با 120 هرتز سرعت رفرش در پر p 1440 صفحه نمایش با وضوح و متغیر refresh مثلا. چه شد وان پلاس قادر به انجام این کار اگر سامسونگ نمی خواهد برای S20 سری حتی اگر پنل عرضه شده توسط سامسونگ ؟
به خوبی سامسونگ نیست ریخت و پاش های اضافی قطعات سخت افزاری, در حالی که 6.78" پنل 8 Pro همراه با آخرین اختصاصی Iris 5 بصری پردازنده از Pixelworks که نشسته بین صفحه نمایش کنترل و سیستم تراشه های گرافیکی و اجازه می دهد تا برای اجرای نمایش در 120 هرتز full HD ips+ با وضوح.

سامسونگ از سوی دیگر ظاهرا قرار داده شده یک نرم افزار پشته که منابع مختلف نرخ تجدید سطوح - از 48Hz به 120Hz - اما یک خودکار نرخ تجدید حل نشده است اجرا برای برخی از دلیل تا S20 فوق العاده باقی می ماند یا در 60 هرتز یا در 120Hz در تمام زمانها.

وان پلاس 8 Pro, اما, است خودکار که به صورت پیش فرض به گفتن 120Hz هنگامی که شما در حال دیدن سایت قطره و به 60Hz هنگامی که شما در حال تماشای یک قاب-upscaled تصویری. نتیجه آن است که مهربان بر باتری آن در 120Hz به حالت از S20 فوق العاده به لطف خودکار نرخ تجدید انتخاب کنید که این نرم افزار انجام خواهد شد, در حالی که S20 اجرا می شود صفحه نمایش گوشی را در 120Hz در تمام زمانها.

پس از تصویری است که معمولا در 24fps یا 30fps دوربین های 120 هرتز رفرش می تواند به هدر رفتن اما وان پلاس با استفاده از عنبیه 5 تراشه سفارشی motion estimation motion compensation (MEMC) راه حل است که می تواند مجلل کاهش نرخ فریم برای مطابقت با صفحه نمایش بالاتر می برند. که دقیقا همان چیزی است که سامسونگ در حال آماده سازی برای انجام با به روز رسانی LTPO پانل از توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ با توجه به راس جوان:

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و 20 به علاوه در صفحه نمایش اثر انگشت اسکنر ممکن است رشد در اندازه

یکی دیگر از سنگ در سامسونگ توجه داشته باشید 20 سری زنجیره تامین تحلیل ویدئو فوق با ذکر احتمالی در نمایش اثر انگشت خوان است که توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 + ممکن است ورزش است.

وجود اثر انگشت نوری خوانندگان شما می توانید پهلو به نمایش "گودی کمتر" تلفن و پس از آن وجود دارد مافوق صوت هستند. Qualcomm دوم-gen سنسور التراسونیک برای مثال انتظار می رود برای به دست آوردن انحصار و فروش امتیاز راه برگشت با سامسونگ کهکشان سری S10, اما آن را تبدیل به یک کمی آهسته تر و دست و پا گیر برای استفاده از بهترین نوری ،
که subpar عملکرد پس از آن ترجمه به S20 سری و ما ranted در مورد آن در حال حاضر, اما توجه داشته باشید 20 سری ممکن است درست است که اشتباه بیش از حد. راس است نشان می دهد که سامسونگ ممکن است استفاده از Qualcomm آخرین 3D صوتی حداکثر فن آوری است. قرار بود آن را به زمین در S20 سری اما ظاهرا نمی تواند اجرا یکهو خیلی زود پس از آن به سمت چپ برای توجه داشته باشید از 20 مدل در تابستان.

بر خلاف تکرار برای اولین بار است که تنها اجازه می دهد تا به کاربران برای اسکن یک اثر انگشت 3D صوتی حداکثر ارائه می دهد به رسمیت شناختن منطقه ای که 17x بزرگتر از نسل قبلی, اجازه می دهد برای افزایش امنیت از طریق به طور همزمان دو انگشت و اعتبار و افزایش سهولت استفاده. کوالکام همچنین ادعا می کند که آن جدید حسگر اثر انگشت است که سریع تر از نسل قبلی است اما ما هنوز به شنیدن چقدر, نمی توانید صبر کنید به گودال که تکنولوژی در برابر S20 سری اسکنرهای اگر آن را می سازد آن را به توجه داشته باشید از 20 مدل.

همه در همه, بین جدید و بهبود پردازنده های سریع تر ذخیره سازی استاندارد و اکنون LTPO پانل با متغیر نرخ تجدید خواهد شد که مهربان بر روی باتری از آنچه سامسونگ اجرا در S20 سری Note 20 خواهر و برادر به طور فزاینده ای به دنبال مانند یک ارتقاء قابل توجهی و نه تنها بیش از این توجه داشته باشید 10 سری.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im