با آن 5G برنامه در مسیر Verizon گزارش کوچک Q1 در کاهش دائمی smarphone مشتریان

در روز جمعه Verizon اعلام کرد در سه ماهه اول درآمد نتایج جستجو برای سال 2020 است. حامل بسته 70 درصد از آن متعل

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 اردیبهشت 1399
در روز جمعه Verizon اعلام کرد در سه ماهه اول درآمد نتایج جستجو برای سال 2020 است. حامل بسته 70 درصد از آن متعلق به شرکت مکان های خرده فروشی و کسانی که هنوز باز بود کاهش ساعت به لطف COVID-19 شیوع. از جمله هر دو کسب و کار خود و مصرف کننده خرده فروشی مشتریان ورایزون از دست 68,000 سیم کارت دائمی مشترکین گوشی های هوشمند در طول سه ماه به پایان رسید که در پایان ماه مارس. است که 58 درصد بیشتر از 43,000 آن را از دست داده در طول سه ماهه اول سال گذشته است. خرده فروشی سیم کارت دائمی تلفن بوسیله اسباب گردنده بود .82% کمی بهبود یافته از اونا از .84% آن گزارش سه ماهه مشابه در سال گذشته و .86% ثبت شده در طول سه ماهه چهارم سال 2019.

در طول سه ماهه ورایزون راه اندازی منحصر به فرد Motorola razr قیمت $1499.99

برای سه ماهه درآمد تولید شده توسط دستگاه های بی سیم به مبلغ $22.6 میلیارد دلار است. خدمات درآمد $بود 16.4 میلیارد 1.9% در سال بیش از سال. متوسط درآمد خدمات در هر حساب شد تا 1.7% به صورت سالانه برای $138.80. فروش تجهیزات بودند 4.1 میلیارد, یک قطره از 16.3% از سال قبل و 40 درصد کاهش از سه ماهه چهارم سال 2019. عامل درآمد به صورت بی سیم بخش بود $7.3 میلیارد دلار افزایش .4% از سه ماهه مشابه در سال 2019.
پس چگونه COVID-19 شیوع تاثیر Verizon در دوره? بین ماه های مارس 15th آوریل 15th یک دوره که شامل دو هفته از Q1 و دو هفته از Q2 مصرف کننده دائمی ناخالص شده بودند پایین 49% و دائمی دستگاه فعالانه کاهش یافته است 44%. کوچک و متوسط کسب و کار بخش بیش از همان زمان تا به حال 24 درصد کمتر ناخالص دائمی شده و 33 درصد کمتر فعالانه. در طول سه ماهه اول Verizon به طور انحصاری راه اندازی شد موتورولا razr از گوشی های هوشمند آندروید نسخه از یکی از محبوب ترین ویژگی های گوشی از همه زمان. گوشی در قیمت $1,499.99 یا 24 پرداخت های ماهانه از $42.

Verizon رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هانس vestberg, رئيس گفت: "در یک اقدام بی سابقه زمان Verizon در زمان تعیین کننده و متعادل اقدامات است که در خدمت ما سهامداران در بلند مدت از جمله حفاظت از کارکنان خود حفظ شبکه ما کیفیت و قابلیت اطمینان در خدمت مشتریان و حمایت از جوامع ما. ما پدیدار خواهد شد از این بحران قوی تر دانستن ما ارائه بحرانی اتصال به مشتریان و به خصوص ما اولین پاسخ دهندگان در حالی که حفظ تعهد ما به سرمایه گذاری در ما 5G و فیبر استراتژی. ما به خصوص افتخار ما کارکنان که در ادامه به ارائه خدمات ضروری به مشتریان و کسانی که در خط مقدم به طوری که آنها می تواند در خدمت دیگران است."

T-Mobile آغاز شده و با استفاده از آن کم باند 600MHz طیف به ساخت اولین سراسر کشور 5G شبکه در ایالات متحده تا زمانی که T-Mobile پس از اتمام یکپارچه سازی 2.5 GHz اواسط باند امواج رادیو و تلویزیون آن را به تازگی به دست آورد و در حداکثر سرعت دویدن ادغام آن 5G دانلود دیتا با سرعت بسیار بهتر از 4G LTE. کم-گروه طیف مورد استفاده توسط T-Mobile می توانید سفر دورتر و نفوذ به ساختمان های بهتر از بالا گروه طیف. اما ظرفیت کوچکتر است و داده ها با سرعت کندتر هستند.

Verizon است که مصرف متفاوت تدبیر به ساخت شبکه خود را. آن است که با استفاده از بالا, باند, mmWave طیف که ارائه می شود دانلود دیتا با سرعت 1Gbps و بالاتر است. اما از آنجا که این سیگنال ندارد سفر دور آن را Verizon برخی از زمان را به پایان برساند آن ساحل به ساحل 5G شبکه. همانطور که برای T-Mobile آن را می گوید که در چند سال خود را 5G سیگنال خواهد بود هشت برابر سریع تر از زمان 4G LTE و 15 برابر سریع تر پس از شش سال آینده. که حامل است که ساختمان آن 5G شبکه بهترین راه است ؟ این سوال است که نمی توان جواب داد فقط رتبهدهی نشده است. در پایان این سال ، Verizon امید به 5G موجود در 60 شهرستانها. در همین حال برخی از تحلیلگران T-Mobile را در سراسر کشور شبکه 5G بلوغ به سریعترین شبکه 5G در آینده است.

در پایان سه ماهه اول این کشور بزرگترین ارائه دهنده بی سیم به حال 89.9 میلیون سیم کارت دائمی مشترکین و 4 میلیون پیش پرداخت برای مشترکین در مجموع 93.9 میلیون. است که کمی پایین از 94.1 میلیون بی سیم مشتریان آن را تا به حال در طول سه ماهه مشابه سال گذشته از 94.5 میلیون آن را به حال پس از سه ماهه چهارم سال 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب