با COVID-19 موارد در افزایش 14 بیشتر فروشگاه های اپل در حال تعطیل در فلوریدا

بیش از دو روز گذشته ایالت فلوریدا دیده است تعداد COVID-19 نفر افزایش به بیش از 5000 نفر در هر روز. افزایش موار

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399

بیش از دو روز گذشته ایالت فلوریدا دیده است تعداد COVID-19 نفر افزایش به بیش از 5000 نفر در هر روز. افزایش موارد جدید اتفاق پس از سواحل در برخی از بخش هایی از دولت بود بازگشایی شد که منجر به گردهمایی های زیادی از افراد که بسیاری از آنها با پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل. فلوریدا نیست و تنها کشوری که در آن موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است و این افزایش در تست تا به چیزی برای انجام با آن. در واقع فرماندار تگزاس متوقف, بازگشایی دولت به عنوان تعداد موارد جدید همچنان به دوباره بجای اول برگشتن وجود دارد.

اپل بسته فروشگاه در فلوریدا و تگزاس دو روز گذشته به عنوان coronavirus موارد ارتجاعی به شدت در آن دو کشور

اپل تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان بازگشایی آمریکا فروشگاه سیب. پس از بستن در بخش های مارس و همه آوریل 25 stateside فروشگاه های اپل راه اندازی شد به نوبه خود بر روی چراغ زمانی که آمریکایی ها بیمار از آنچه که آنها را دیدم به عنوان خشونت پلیس اعتراض به قتل جورج فلوید. اپل به پایان رسید تا بسته شدن همه آن را در فروشگاه های ایالات متحده برای حفظ کارکنان از گرفتن صدمه دیده بعد از فروشگاه ها در پورتلند, فیلادلفیا, بروکلین, Salt Lake City, Los Angeles, Charleston, Washington, d. C., اسکاتسدیل آریزونا و سان فرانسیسکو آسیب دیده بودند. در مینیاپولیس یک فروشگاه و غارت کردند, سوار کردن, غارت دوباره سوار کردن دوباره. در Portland, قد بلند ویندوز در همه طرف از فروشگاه پیشگام در محل بودند شکست و محل مجبور به بستن فقط دو روز بعد از بازگشایی.
در هفته گذشته اپل تعطیل 11 آمریکایی فروشگاه به عنوان COVID-19 موارد شروع به افزایش است. فروشگاه ها بسته شامل دو محل در ناپل فلوریدا; یکی دیگر از فروشگاه های نزدیک به شارلوت کارولینای شمالی; یکی واقع در گرین ویل کارولینای جنوبی; و شش در آریزونا. امروز CNBC گزارش می دهد که اپل اعلام کرده است که سازندگان: از 14 بیشتر فروشگاه ها در فلوریدا به تنهایی. که به ارمغان می آورد به 32 تعداد فروشگاه های اپل که بسته شده اند و برای بار دوم با توجه به همه گیر. فقط دیروز هفت فروشگاه در تگزاس خاموش کردن چراغ های خود را به طور موقت به دلیل COVID-19. یک سخنگوی اپل گفت: "با توجه به زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق است. ما این مرحله را با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

فروشگاه ها بسته شدن در فلوریدا واقع شده در شش شهرستان (Hillsborough, نارنجی, Seminole, نخل, ساحل, Broward و میامی-Dade). مکان دقیق شامل این فروشگاه واقع در دولت آفتاب:

 • گالری
 • آبشار
 • فلوریدا
 • Lincoln Road
 • Dadeland
 • مرکز شهر Brickell
 • ولینگتون سبز
 • بوکا ریتون
 • باغ بازار
 • هزاره
 • فلوریدا بازار
 • آلتامونت
 • بین المللی پلازا
 • برندن

مکان های که بازگشایی اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله درجه حرارت چک برای مشتریان ورود به یک فروشگاه نیاز مصرف کنندگان به پوشیدن ماسک و اجتماعی با استفاده از فاصله برای نگه داشتن مردم حداقل 6 فوت از هم جدا. برخی از مکان های تنها در حال ارائه منظقه خدمات و یا خدمات با تعیین وقت قبلی. 14 فروشگاه در فلوریدا که اپل گفت که بسته شدن و تعطیل خواهد شد شروع صبح روز جمعه.

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع به اپل مجبور به بستن آن در فروشگاه های خرده فروشی این شرکت وعده داده شده به ادامه پرداخت کارکنان فروشگاه حتی اگر آنها چیزی جز نشستن در خانه و تماشای تلویزیون و آزمون الگوی تمام طول روز. اما اپل را بخواهید برخی از فروشگاه اپل کارکنان به ارائه پشتیبانی فنی به دستگاه اپل صاحبان تماس برای کمک. این کارکنان فرستاده شد 27-inch مکینتاش و خواسته به کار کردن یک اتاق آرام در خانه خود را. مشخص نیست که آیا اپل در حال برنامه ریزی در پرسیدن از کسانی که مشغول به کار در فروشگاه که در حال بسته شدن دوباره به یک بار دیگر مرد تلفن به اداره پشتیبانی فنی تماس.

تا چه خواهد شد در آینده نزدیک برای اپل آجر و ملات فروشگاه ها ؟ در حال حاضر ما نمی توانیم تصور کنید که اپل تمام آن مکان های خرده فروشی و احتمالا باید به تصمیم گیری در یک دولت توسط دولت بر اساس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن