ویندوز 10 در نهایت رفع Google Chrome بزرگترین عیب

  • جدید مایکروسافت ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی شامل یک تغییر است که می تواند نتیجه در گوگل کروم را به استفاده از RAM مشکل سرانجام حل شود.
  • ویندوز 10 نسخه 2004 معرفی بخش حافظه پشته پیشرفت است که باید کمک به کاهش استفاده از حافظه در تمام Win32 برنامه های که کروم یکی است.
  • مایکروسافت می گوید این پیشرفت را ساخته اند لبه مرورگر با استفاده از 27 درصد کمتر حافظه است.

در شلوغ زمینه مرورگرهای اینترنتی, گوگل کروم تبدیل به پرچمدار. با توجه به آخرین آمار و ارقام از StatCounterکروم دارای یک چشم ظاهر 64 درصد از سهم بازار به عنوان ممکن است. صفری می دوم با تنها 18 درصد از بازار در حالی که فایرفاکس نمی تواند حتی بالای 5 درصد در مقام سوم. دشوار است تصور کنید هر مرورگر کشیدن تاج از کروم در چند سال آینده اما این به این معنا است که کروم کامل است.

برای سال های ویندوز و مک و کاربران به طور یکسان شده اند شکایت در مورد کروم را به استفاده از RAM. Chrome یکی از فاحش ترین حافظه خوک شما می توانید بر روی کامپیوتر خود نصب و از آن می تواند منجر به تنبل تجربه به خصوص اگر کامپیوتر شما است underpowered. این مسئله برای زمانی که کروم وجود داشته است به خصوص برای ویندوز, اما به لطف مایکروسافت آخرین به روز رسانی نرم افزار یک راه حل این است که در نهایت در چشم.

به عنوان خال خال توسط ویندوز جدیدترینویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی (نسخه 2004) معرفی بخش حافظه پشته پیشرفت است که باید به منظور کاهش استفاده از حافظه از Win32 برنامه های از جمله کروم. به گفته مایکروسافت این کیم دنی تغییر در حال حاضر به حال تاثیر قابل توجهی بر روی لبه مرورگر:

با ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی مایکروسافت Edge دارای اهرمی ویندوز بخش پشته بهبود حافظه در حال حاضر در دسترس برای Win32 برنامه های کاربردی برای مدیریت حافظه موثر تر است. اوایل داخلی نتایج تست دستگاه در ماه مه سال 2020 به روز رسانی در حال نشان دادن استفاده از حافظه کاهش به 27 درصد است که در حال حاضر با مایکروسافت لبه. فردی عملکرد دستگاه متفاوت خواهد بود بر اساس پیکربندی و استفاده اما کاهش استفاده از حافظه است که انتظار می رود به ایجاد یک تجربه بهتر است.

بر اساس اخیر مرتکب از کروم مهندس آن را برای تلفن های موبایل مانند گوگل خواهد شد استفاده از این پیشرفت برای آن مرورگر خود را به عنوان به خوبی بر روی ویندوز 10 در برخی از نقطه در آینده است.

“آزمایش با هر دستگاه با امید بستن به بخش پشته برای chrome.exe نشان می دهد که این می تواند صرفه جویی صدها MB ها در مرورگر و شبکه خدمات ابزار فرآیندهای در میان دیگران در برخی از ماشین آلات. نتایج واقعی متفاوت خواهد بود به طور گسترده ای با بیشترین صرفه جویی در آینده در بسیاری هسته ای ماشین آلات” گفت: گوگل بروس داوسون.

ویندوز 10 نسخه 2004 مقدار زیادی از مسائل که هنوز هم نیاز به حل و فصل شود, از جمله یکی که در واقع شکسته کروم برای برخی از افراد, اما هنگامی که مایکروسافت اتو کردن تمام اشکالات که ممکن است در سال 2020 به روز رسانی ممکن است در نهایت یکی از بهترین رتبهدهی نشده است به خصوص زمانی که گوگل می شود به اجرای هر چه تغییرات مایکروسافت ساخته شده است به طوری که کروم متوقف می شود خمیدگی همه ما رم. متاسفانه هیچ بازه زمانی که کاملا رتبهدهی نشده است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>