ما به زودی اپل معرفی برخی از no-نشان می دهد شایعه به نظر می رسد در WWDC?

به یاد داشته باشید همه کسانی که شایعات بحث در مورد سخت افزار جدید که اپل قرار بود به پرده در WWDC? در ماه آوری

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
به یاد داشته باشید همه کسانی که شایعات بحث در مورد سخت افزار جدید که اپل قرار بود به پرده در WWDC? در ماه آوریل خاص فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه گفت که اپل ممکن است نشان می دهد برخی محصولات جدید در طول مجازی WWDC ارائه صورت گرفت که در ماه ژوئن. همانطور که می دانید در حال حاضر که سخت افزار هرگز ظاهر شد و به عنوان نرم و صاف و حرفه ای WWDC معلوم شد وجود دارد محصولات جدید پرده برداری کرد در طول کنفرانس توسعه.

اپل می تواند تعجب ما با رها کردن محصولات جدید در هر زمان

به تازگی در توییتر tipster با نام کاربری @L0vetodream منتشر صدای جیر جیر حاکی از این است که اپل برخی از محصولات آماده به کشتی است. طبق معمول او شروع به جیر جیر گفت: "در رویای من" و سپس می نویسد: بزرگ نشان می دهد. بنابراین تمام جیر متحده "در رویای من برخی از محصولات آماده به کشتی است." در حالی که او دقیقا نمی گویند که محصولات این بر اساس گذشته شایعات ما ممکن است قادر به حدس زدن در چه اپل ممکن است آماده به کشتی است.
لیست خواهد شامل AirTags ردیابی دسته است که کاربران متصل به کلید و زنجیر و قلاده سگ چمدان و موارد دیگر که شما نمی خواهید به از دست دادن. قابل اعتماد TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo گفته است که اپل به زودی تولید 10 میلیون برچسب ها در این سال بوده و خواستار محصول معرفی شده در اواخر سه ماهه سوم. این AirTags با استفاده از "یافتن من..." برنامه در رابطه با U1 Ultra Wideband تراشه در داخل 2019 مدل های آی فون. همچنین گزارش شده که با استفاده از هوش مصنوعی به جای بالن بر روی صفحه نمایش آی فون خود را برای کمک به شما به طور مستقیم به محل مناسب که در آن آیتم های از دست رفته نهفته است. دور دسته انتظار می رود که لوگوی اپل بر روی آنها و استفاده از باتری قابل تعویض.
برخی از محصولاتی که اپل آماده به کشتی ممکن است به نظر می رسد در یک لیست از دستگاه هایی که این شرکت انتظار می رود برای معرفی در طی یک شایعه سپتامبر 8th, رویداد. یک صدای جیر جیر از iHacktu Pro می گوید که در آن تاریخ ما می توانید ببینید اپل پرده جدید 5G آیفون سری 12 ساعت اپل, سری 6, AirPower شارژ بی سیم, پد و آی پد جدید. این رویداد خواهد بود میزبانی عملا توسط اپل. از این دستگاه ها وجود دارد که ما می توانید ببینید که معرفی شده در هر زمان و خواهد بود که AirPower. این محصول اعلام شد همراه با آی فون سری 8 و آیفون X در سپتامبر 12th, 2007. این پروژه لغو شد پس از 562 روز پس از اپل بود گفت که مشکل گرفتن محصول به کار می کنند. آن را طراحی شده به صورت بی سیم شارژ آی فون اپل سازمان دیده بان و یک AirPods شارژ بی سیم مورد همه در همان زمان. در نهایت شرکت های دیگر قادر به انجام آنچه که اپل نمی تواند توضیح می دهد که چرا اپل گزارش تصمیم به ادامه کار بر روی آن است.
یک محصول دیگر در سپتامبر 8th, لیست است که می تواند دیدن نور روز کمی زودتر خواهد بود جدید 5G iPad Air با 10.8 اینچ مینی-صفحه نمایش LED. قرص می رسند می تواند با چهره ID و یا یک صفحه نمایش نسخه از ID لمسی. Mini-LED صفحه نمایش را فراهم می کند همه از مزایای استفاده از یک پنل OLED بدون پتانسیل برای صفحه نمایش رایت. اپل شده است و انتشار آن آخرین iPad و iPad Pro قواره با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در طول چند سال گذشته خیلی غیر منتظره اعلام می گیرد می تواند در هر زمان.

برخی از محصولات همیشه حکم یک رویداد کامل مانند آی فون اپل و دیده بان اپل. اپل به احتمال زیاد ترجیح می دهد برای نشان دادن آخرین نسخه از این دستگاه ها پس از آن می توانید به راحتی توضیح هر ویژگی های جدید اضافه شده به دو تا از مهم ترین محصولات.

ضمنا برای وضوح ما باید اشاره کنم که فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه که در اصل پیشنهاد کرد که اپل را از انتشار برخی از سخت افزار جدید در WWDC در ماه آوریل نوشت بساک جیر روز قبل از کنفرانس توسعه به می گویند که هیچ محصولات جدید را اعلام خواهد کرد در WWDC سال 2020 است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب